خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC

آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC

  • آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC
  • آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC
آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: SC UPC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
شکل آداپتور: شکل مربع رنگ پایین: خاکستری
تکرارپذیری: > 1000 بار رنگ کانکتور: پرداخت UPC آبی
بسته بندی: 10 عدد / بشقاب پلاستیکی OEM/ODM: قابل قبول
مواد: فلز خاکستری کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، ارتباطات / فیبر نوری CATV / چند رسانه ای
برجسته:

,

,

lc fiber optic adapter

آداپتور فیبر نوری نام محصول:

آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC

آداپتور فیبر نوری توضیحات معمول:

این آداپتور فیبر برهنه SC شکل مربع ، اتصال دهنده SC رنگی آبی در UPC صاف کننده فروسنگ سرامیکی است ، پایین مواد فلزی به شکل مربع است. شهرت خوبی از مشتری دریافت کرد.

تخته سه لا را فشار دهید ، الیاف را به آرامی در امتداد سوراخ ورودی فشار دهید تا زمانی که از فیبر خارج شود - فریول 4-6 میلی متر را باز کنید تا فیبر فیبر را آزاد کنید تا فیبر فشرده شود. سپس می توانید آن را بسیار آسان نصب کنید.

آداپتور فیبر برهنه ابزاری گسترده برای آزمایش داده فیبر نوری است .به همین دلیل استفاده و نصب آن بسیار راحت است. پس از اتمام پوشش روی کابل ، فیبر لخت را از طریق سوراخ و بدون چسب اپوکسی و هر نوع رسانه استفاده کنید. فیبر لخت به راحتی قابل درج و بیرون کشیدن است و بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد ، از بین رفتن درج کم و عملکرد آسان دارد

آداپتور فیبر نوری

نام محصول آداپتور فیبر برهنه SC Bare Single Mode UPC
از دست دادن Inserion .10.15dB
دوام > 1000 بار
Temp Operating -40 ~ 70 ° C
مواد فلز با رنگ خاکستری
نوع اتصال SC SM
نوع لهستانی جوش پولیش UPC
حالت فیبر G652D ، G657A1 ، G657A2 ، G657B3 ، G655 و غیره
رنگ کانکتور آبی
تعداد هسته ساده
فلنج بدون
نصب شده / ODM قابل قبول
بسته بندی 10 عدد / بشقاب پلاستیکی
MOQ 10 عدد

ویژگی های آداپتور فیبر نوری:

1. ساختار اتصال دهنده ، آسان برای استفاده

2.Plug و mudules کانکتور را می توان جایگزین کرد

3. اندازه قطر سوراخ را وارد کنید سفارشی

4. عملیات بیش از 10000 بار

5- پایدار ، قابل اعتماد و قابل تکرار

6. دقت بالا در ابعاد مکانیکی

دستورالعمل عملکرد آداپتور فیبر نوری

مرحله 1: مواد را آماده کنید: آداپتور فیبر لخت ، پاکت ، الکل صنعتی ، فیبر نوری ، نوار فیبر نوری را تمیز کنید.

مرحله 2: روکش الیاف 15-20 میلی متر سلب شد

مرحله 3: از الکل صنعتی که فیبر را تمیز می کند استفاده کرد

مرحله 4: سوئیچ آداپتور فیبر را فشار دهید (آداپتور فیبر لخت مربع تخته سه لا را فشار دهید ، آداپتور فیبر لخت دور دکمه گرد را فشار دهید). الیاف را به آرامی در امتداد سوراخ ورودی فشار دهید تا زمانی که از فیبر خارج شود - برای باز کردن فیبر ، سوئیچ فیبر 4-6 میلی متر را باز کنید.

مرحله 5: از قلم متقابل فیبر نوری استفاده کنید ، برش باز کنید که قسمت انتهایی الیاف در انتهای سرامیک قرار دارد. سپس فیبر را شکسته ، پس از پایان استفاده از فیبر تکرارپذیری کشیده می شود

نوع آداپتور فیبر نوری:

FQA:

1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

2. س: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

3. س: قیمت چیست؟

پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

5. س: کیفیت شما چگونه است؟

پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

6. س: زمان سرب شما چیست؟

پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

7. س: ضمانت شما چیست؟

پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

8. س: بسته بندی شما چیست؟

پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

بسته بندی برای مرجع:

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات