خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری SC Bare Optical UPC تک حالت آداپتور مربع متریال مواد

آداپتور فیبر نوری SC Bare Optical UPC تک حالت آداپتور مربع متریال مواد

    • SC Bare Optical Fiber Adapter UPC Single Mode Type Metal Material Square Adaptor
    • SC Bare Optical Fiber Adapter UPC Single Mode Type Metal Material Square Adaptor
  • SC Bare Optical Fiber Adapter UPC Single Mode Type Metal Material Square Adaptor

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: SC UPC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    شکل آداپتور: شکل مربع نصب و راه اندازی: مطبوعات
    تکرارپذیری: > 1000 بار رنگ اتصال: SC UPC
    بسته بندی: کف + جعبه کارتن OEM/ODM: قابل قبول
    مواد: فلز کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، ارتباطات / فیبر نوری CATV / چند رسانه ای
    برای نوع فیبر: 9 / 125um G652D ، G657A1 ، G657A2 و غیره

    آداپتور فیبر نوری نام محصول:

    آداپتور فیبر نوری SC Bare Optical UPC Single Type Type Adapter Adapter Square Material Material

    آداپتور فیبر نوری توضیحات:

    SC UPC حالت تک است ، فرلینگ جلاکاری UPC است ، رنگ کانکتور رنگ آبی است. APC همچنین حالت منفرد دارد ، اما تفاوت های متفاوتی وجود دارد ، آن رابط رنگ سبز است ، و فرلینگ با زاویه 8 درجه است. هنگامی که اتصال را سفارش می دهید ، مگر اینکه ماژول منفرد یا چند حالت را به ما اطلاع دهید ، همچنین باید به ما بگویید که نوع پرداخت فلز ، PC / UPC / APC را می شناسیم. بنابراین ما می توانیم محصولات مناسب را برای شما فراهم کنیم.

    این نوع آداپتور فیبر لخت SC دارای نصب ساده است. پس از دریافت ، بسته بندی را انتخاب کنید ، آداپتور SC را بیرون بیاورید ، تخته سه لا را فشار دهید ، به آرامی الیاف را در امتداد سوراخ ورودی فشار دهید تا از فیبر خارج شود - operr ferrule 4-6mm برای فشرده سازی فیبر ، سوئیچ فیبر را آزاد کنید. سپس می توانید آن را بسیار آسان نصب کنید.

    آداپتور فیبر برهنه ابزاری گسترده برای آزمایش داده فیبر نوری است .به همین دلیل استفاده و نصب آن بسیار راحت است. پس از اتمام پوشش روی کابل ، فیبر لخت را از طریق سوراخ و بدون چسب اپوکسی و هر نوع رسانه استفاده کنید. فیبر لخت به راحتی قابل درج و بیرون کشیدن است و بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد ، از بین رفتن درج کم و عملکرد آسان دارد

    آداپتور فیبر نوری

    نام محصول آداپتور فیبر نوری SC Bare Optical UPC Single Type Type Adapter Adapter Square Material Material
    از دست دادن Inserion .10.15dB
    دوام > 1000 بار
    Temp Operating -40 ~ 70 ° C
    مواد فلز
    نوع اتصال SC
    نوع لهستانی UPC
    حالت فیبر G652D ، G657A1 ، G657A2 ، G657B3 ، G655 و غیره
    رنگ کانکتور آبی
    تعداد هسته ساده
    فلنج بدون
    نصب شده / ODM در دسترس
    بسته بندی 10 عدد / بشقاب پلاستیکی
    MOQ 10 عدد

    ویژگی های آداپتور فیبر نوری:

    1. ساختار اتصال دهنده ، آسان برای استفاده

    2.Plug و mudules کانکتور را می توان جایگزین کرد

    3. اندازه قطر سوراخ را وارد کنید سفارشی

    4. عملیات بیش از 10000 بار

    5- پایدار ، قابل اعتماد و قابل تکرار

    6. دقت بالا در ابعاد مکانیکی

    دستورالعمل عملکرد آداپتور فیبر نوری

    مرحله 1: مواد را آماده کنید: آداپتور فیبر لخت ، پاکت ، الکل صنعتی ، فیبر نوری ، نوار فیبر نوری را تمیز کنید.

    مرحله 2: روکش الیاف 15-20 میلی متر سلب شد

    مرحله 3: از الکل صنعتی که فیبر را تمیز می کند استفاده کرد

    مرحله 4: سوئیچ آداپتور فیبر را فشار دهید (آداپتور فیبر برهنه مربع تخته سه لا را فشار دهید ، آداپتور فیبر لخت دور دکمه گرد را فشار دهید). الیاف را به آرامی در امتداد سوراخ ورودی فشار دهید تا زمانی که از فیبر خارج شود - برای باز کردن فیبر ، سوئیچ فیبر 4-6 میلی متر را باز کنید.

    مرحله 5: از قلم متقابل فیبر نوری استفاده کنید ، برش باز کنید که قسمت انتهایی الیاف در انتهای سرامیک قرار دارد. سپس فیبر را شکسته ، پس از پایان استفاده از فیبر تکرارپذیری کشیده می شود

    نوع آداپتور فیبر نوری:

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: چه ضمانت نامه را؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات