خانه محصولاتMPO MTP کابل

کابل فیبر نوری 12 Out 9 میلیمتری 12 سیم فن / نوری MPO APC مرد به SC APC

کابل فیبر نوری 12 Out 9 میلیمتری 12 سیم فن / نوری MPO APC مرد به SC APC

    • 0.9mm 12 Fiber Fan Out Optic Patch Cord / Simple Module MPO APC Male TO SC APC
    • 0.9mm 12 Fiber Fan Out Optic Patch Cord / Simple Module MPO APC Male TO SC APC
    • 0.9mm 12 Fiber Fan Out Optic Patch Cord / Simple Module MPO APC Male TO SC APC
  • 0.9mm 12 Fiber Fan Out Optic Patch Cord / Simple Module MPO APC Male TO SC APC

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: APO MPO - SC APC / MTP APC - SC APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیف OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: MPO APC / MTP APC، APC SC 0.9mm مواد لوله 0.9 میلی متر: LSZH یا PVC
    نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2 نوع هسته: 12 هسته ، 8 هسته ، 24 هسته قابل تنظیم است
    chinacarbonmade.com گواهی: CE ، ISO ، RoHS زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده
    توانایی تولید: 500 قطعه در روز شرایط پرداخت: T / T ، سپرده 30٪ در پیشبرد

    کابل فیبر نوری 12/9 میلی متر 12 فیبر نوری پچ سیم ماژول ساده MPO APC مرد به SC APC

    بررسی اجمالی کابل MPO MTP

    کابل Fan Out با طراحی چگالی بالا می تواند در حال حاضر حداکثر 24 فیبر را برای SC Type مقیاس دهد ، و این راه حل مناسب برای تنه های مورد نیاز برای رابط های مختلف LC / SC / FC / ST و برنامه های جهانی یا خارجی است.

    MPO / MTP به SC Fan Out کابل رابط MPO / MTP با چند فیبر جداگانه (LC / SC) جداگانه. مجامع به طور معمول برای اتصال مستقیم کاست های MTP / MPO ، پانل ها یا مجامع تنه ستون فقرات با درگاه های تجهیزات فعال ، صرفه جویی در فضای کم هزینه دندانه مرکز داده و کاهش مدیریت فیبر استفاده می شود. با جابجایی مجامع فن هوایی ماژول MTP / MPO سنتی ، میزان اتصال به هم پیوسته بهبود هزینه بودجه برق را کاهش می دهد.

    برنامه کابل MPO MTP

    • شبکه ارتباط داده

    • شبکه دسترسی به سیستم نوری

    • اتصال موازی
    • ماژول های کوچک
    • کابل نوری فعال

    • 8/12/24 فیبر هسته موجود است
    • طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM
    • حجم کم ، مدیریت آسان
    • ضرر درج: IL کم و IL در دسترس است
    • می توانید روش اتصال را به عنوان نیاز QSFP تنظیم کنید

    پارامتر فنی کابل MPO MTP

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO / MTP (F یا M) MPO / MTP (F یا M)
    دمای عملیات -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    ضرر درج MPO

    SM: 75 0.75dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    MM: 50 0.50dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    از دست دادن MPO SM: ≥60dB؛ MM: ≥35dB
    نوع پایان MPO نر: با پین راهنما؛ زن: بدون پین راهنما
    تعداد فیبر فیبر 8،12 و 24
    نوع اتصال از انتهای دیگر MPO زن ، MPO مرد ، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر تک حالته (G652 ، G655 ، G657) ، چند حالته (50 ، 62.5 ، OM2 ، OM3 ، OM4)
    نوع کابل فیبر الیاف روبان 250 میلی متری ، کابل روبان ، کابل فیبر نوری Bundle

    نقاشی CAD

    بسته بندی

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالا هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    FQA

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که از نظر کدام محصولات ، برای آداپتور ، کاهش دهنده ضایعات ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    A: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به طور هم زمان. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Bingle

    تلفن: +8613717073278

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات