خانه محصولاتپنل پچ فیبر نوری

محفظه تکی فیبر نوری ، پنل پچ SC / FC برای کابل های فیبر نوری

محفظه تکی فیبر نوری ، پنل پچ SC / FC برای کابل های فیبر نوری

    • Single Mode Fiber Optic enclosure , SC / FC Patch Panel For Fiber Optic Cables
    • Single Mode Fiber Optic enclosure , SC / FC Patch Panel For Fiber Optic Cables
  • Single Mode Fiber Optic enclosure , SC / FC Patch Panel For Fiber Optic Cables

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پانل هسته 24/48 هسته ای

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    درخواست: مراکز داده ، تاسیسات از قبل فسخ شده پنل جلویی: LC، SC، ST، FC، E2000
    اندازه: 19 اینچ رابط: پودر پوشش داده شده
    نام محصول: پانل فیبر نوری MPO / MTP 24 رک نصب شده است سینی: فیبر 12/24/48/72/96
    وزن: 6 کیلوگرم مواد: فسفر برنز
    دمای ذخیره سازی: -45 ° C ~ + 60 ° C نوع محصول: محفظه کشویی کشویی با سینی های شکاف دار
    ابعاد: 1.75 "H x 17.0" W x 14.0 "D ، 485mmx294mmx44mm تایپ کنید: 2U ، نوع پانل مسیر فیبر نوری ، حالت 1U ، حالت Singlemode یا مثله را بکشید

    پانل های پچ فیش فیبر نوری تک حالته 12 اینچ 12 هسته ای / SC هسته ای

    توضیحات محصول:

    جعبه ترمینال فیبر نوری نوعی محصول مدیریتی فیبر نوری است که برای توزیع و محافظت از پیوندهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. برای توزیع و اتصال ترمینال انواع سیستم فیبر نوری در دسترس است. این واحدها در سایزهایی موجود هستند که متناسب با متداولترین توزیع توزیع است. ما ارائه می دهیم نوعی جعبه خاتمه نوری فیبر نوری با کیفیت بالا و از ورق فولادی نورد سرد و با کیفیت ساخته شده و تحت درمان با پاشش پلاستیک استاتیک قرار می گیرد. جعبه را می توان فقط در شاسی سوار قفسه داخلی نصب کرد.

    توجه: این کادر دارای آداپتورها و رنگ های قرمز نیست. اگر به آنها احتیاج دارید ، می توانیم با تعداد کمی آنها را برای شما نصب کنیم

    جعبه اسلاید نوع FDP 12 Port FC دارای جعبه اسلاید است و از 12 پورت تا 48 پورت متغیر است.

    مناسب برای استفاده در شبکه ارتباطی ، سیستم کابل نوری دفتر مرکزی و شبکه فیبر فرضی است.

    پنل پچ نصب رک با 4 پورت ورودی کابل در حداکثر پشت در طراحی کشویی طراحی شده است.

    در قسمت پشت جعبه ، 2 عدد بیلیون ثابت کننده کابل وجود دارد.

    سینی ادویه داخل جعبه از جنس ABS است که برای کابل فیبر 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر و 3.0 میلی متر در دسترس است.

    هر پنل پچ کاملاً مجهز به پنل ، آداپتور ، سینی اسپلی و لوازم جانبی است و برای نصب آماده است.

    امکانات:


    کانکتور چند منظوره سازگار با استاندارد MTP / MPO
    LC (استاندارد مرکز داده SFF) ، رابط گسسته SC
    نمرات فیبر OS1 / 2 ، OM3 ، OM4 (OM1 و OM2 موجود)
    12 و 24 نسخه فیبر - قطعات نوری 12 LC (Duplex) / SC (Simplex)
    قطبیت A (استاندارد) ، B یا C
    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    آداپتورهای آستین زیرکونیا با کارایی بالا

    پارامتر واحد FDF-1U FDF-2U FDF-3U
    ظرفیت فیبر هسته ≤24 ≤48 ≤72
    تعداد سینی PCS 1 2 4
    قد 1U 2U 3U
    بعد، ابعاد، اندازه عرض میلی متر 482 482 482
    عمق میلی متر 305 305 305
    سخنان Rack Mount Rack Mount Rack Mount

    برنامه های کاربردی:

    · شبکه های ارتباطی

    · شبکه های محلی

    FTTH

    · شبکه های CATV

    خاتمه دستگاه فعال

    ویژگی ها و مزایا:

    · از دست دادن بیش از حد اضافی و عملکرد بالا

    سینی مخلوط كننده جمع كننده

    · راحتی و سهولت در اداره

    · استفاده داخلی ، استفاده در فضای باز قابل تنظیم

    پروژه ها پارامتر
    دمای کارکرد -25 ℃ ~ + 40
    دمای ذخیره سازی -25 ~ + 55
    رطوبت نسبی 85 % (+ 30 30)
    فشار هوا 70Kpa ~ 106Kpa
    رنگ سیاه

    بعد، ابعاد، اندازه:

    مدل مقدار فیبر قد ابعاد (LxWxH)
    رک سوار هسته 12/24/48/96 1U 430 * 354.1 * 44mm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات