خانه محصولاتماژول کاست MPO

ماژول کاست FHD MPO تک حالته MPO-24 تا 12x LC Duplex، Type A، 24 الیاف OS2

ماژول کاست FHD MPO تک حالته MPO-24 تا 12x LC Duplex، Type A، 24 الیاف OS2

    • Single Mode FHD MPO Cassette Module MPO-24 to 12x LC Duplex , Type A, 24 Fibers OS2
    • Single Mode FHD MPO Cassette Module MPO-24 to 12x LC Duplex , Type A, 24 Fibers OS2
  • Single Mode FHD MPO Cassette Module MPO-24 to 12x LC Duplex , Type A, 24 Fibers OS2

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پورت MPO 6/12

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، ارتباط از راه دور ، شبکه مرکز داده ، شبکه MTP MPO مواد: فولاد نورد سرد ، آلومینیوم
    نوع فیبر: تک حالت یا چند حالته اتصال دهنده: MPO / MTP
    نوع کانکتور: MPO / LC / SC / FC / ST / MU ، MPO ، MTP ، MPO-MPO / MPO-LC درجه حرارت: -40 80 80 ℃ ، 40 ~ + 85
    نام محصول: کاست فیبر نوری MPO گارانتی: 3 سال
    طول موج: 850nm / 1310nm برگشت ضرر: 60dB (SM)
    از دست دادن درج: ضرر استاندارد و نخبگان

    MPO-24 تا 12x LC Duplex، Type A، 24 الیاف OS2 تک حالت FHD MPO کاست

    توضیحات محصول:

    New Light MPO-24 تا 12x LC Duplex، Type A، 24 Fibers OS2 Single Mode FHD MPO Kass شامل آداپتورهای LC یا SC از قبل فسخ شده برای استقرار سریع و آسان در برنامه های با چگالی بالا است و استفاده ی کارآمد از فضای رک و انعطاف پذیری طراحی را ارائه می دهد. کاست ها برای اتصال سریع برنامه های از راه دور یا مرکز داده با کابل های فیبر با چگالی بالا به هم متصل می شوند

    سری چگالی بالا FHD یک راه حل همه کاره در اندازه های مختلف (1U / 2U / 4U) و سبک هایی برای ساخت ستون فقرات ، مراکز داده و برنامه های کاربردی سازمانی ، 1U تا 96 الیاف LC است.

    ویژگی های محصول:


    • طراحی ماژولار با چگالی بالا ، حداکثر 96 فیبر در 1U برای استفاده کارآمد.

    • کاست از پیش خاتمه یافته برای بهبود قابلیت اطمینان و استقرار سریع.

    • اتصال دهنده های با کارایی بالا برای دستیابی به بودجه نوری کم باخت.

    • ماژول های Plug-N-play امکان نصب سریع چندین پیوند فیبر را فراهم می کنند.

    • در طیف گسترده ای از تنظیمات عملکرد و قطب ارائه می شود.

    • فیبر کورن سازگار با استانداردهای Telcordia ، EIA / TIA و IEC.

    بیشتر بدانید ، پیوند pls:

    https://youtu.be/n0NzAOHr10s

    تعداد فیبر 12/24 حالت فیبر OM3 50/125 میکرومتر
    نوع اتصال دهنده جلو دوبلکس 12 LC UPC نوع اتصال دهنده عقب 1x MPO UPC نر (پین)
    آداپتور MPO کلید را فشار دهید فیبر شیشه ای CorningClearve®
    ضرر درج MPO≤0.35 dB ، LC≤0.2 dB برگشت ضرر MPO≥20 dB ، LC≥30 dB
    دمای کارکرد 0 درجه سانتی گراد تا 70 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -40 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتی گراد
    ابعاد (HxWxD) 1.38''x4.29''x4.64 '' (35x109x118 mm) کاربرد مطابق با کاست نوع AF

    ویژگی های عملکرد:

    اتصال دهنده جلو دوبلکس LC / SC
    جنس آستین سرامیک زیرکونیا
    ضرر درج حالت چندگانه: UPC ≤0.2dB حالت منفرد: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
    برگشت ضرر حالت چندگانه: UPC ≥30dB حالت منفرد: APC ≥60dB UPC ≥50dB

    تصویر قطبیت:


    در هر نصب ، اطمینان حاصل شود که فرستنده در یک انتها با گیرنده مربوطه در انتهای دیگر مطابقت داشته باشد. FS تعدادی راه حل هوشمند ارائه می دهد که می تواند به شما در مدیریت و بهینه سازی شبکه و اتصال آن کمک کند.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات