خانه محصولاتماژول کاست MPO

ماژول کاست MPO با ضعف کم Singletode یا Multimode MPO Elite Connector

ماژول کاست MPO با ضعف کم Singletode یا Multimode MPO Elite Connector

    • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector
    • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector
  • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پورت MPO 6/12

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، ارتباط از راه دور ، شبکه مرکز داده ، شبکه MTP MPO نوع فیبر: تک حالت یا چند حالته
    اتصال دهنده: MPO / MTP نوع کانکتور: MPO / LC / SC / FC / ST / MU ، MPO ، MTP ، MPO-MPO / MPO-LC
    درجه حرارت: -40 80 80 ℃ ، 40 ~ + 85 نام محصول: کاست فیبر نوری MPO
    از دست دادن درج: ضرر استاندارد و نخبگان تایپ کنید: تک حالت / چند حالته
    گارانتی: 2 سال مواد: پلاستیک و آلیاژ آلومینیوم

    ضعف پایین اتصال تک سیم یا چند حالته MPO Elite برای ماژول های کاست MPO

    توضیحات محصول:

    New Light ارائه می دهد از دست دادن کم اتصال یک سیمه یا چند حالته MPO Elite برای ماژول های کاست MPO برای قطعات و سیستم های شبکه MPO. این ماژول های کاست MPO مناسب برای برنامه MPO / MTP ، دارای 12 و 24 نسخه فیبر - 12 نوری LC (Duplex) / SC (Simplex) ، موقعیت یابی بازاریابی اتصال دهنده MPO ما: 70٪ برای بازار ICT در خارج از کشور؛ 30٪ بازار داخلی برای بزرگترها؛.

    New Light کانکتور MPM تک حالته یا چند حالته اتصالات چندشبکه ای هستند که در برنامه های باند با چگالی بالا و مدار چاپی (PCB) در سیستم های داده و ارتباطات استفاده می شوند. کانکتور کابل فیبر MPO تا 12 برابر چگالی کانکتورهای استاندارد را ارائه می دهد و موجب صرفه جویی در هزینه و هزینه قابل توجه می شود.

    سری چگالی بالا FHD یک راه حل همه کاره در اندازه های مختلف (1U / 2U / 4U) و سبک هایی برای ساخت ستون فقرات ، مراکز داده و برنامه های کاربردی سازمانی ، 1U تا 96 الیاف LC است.

    ویژگی های محصول:


    • طراحی ماژولار با چگالی بالا ، حداکثر 96 فیبر در 1U برای استفاده کارآمد.

    • کاست از پیش خاتمه یافته برای بهبود قابلیت اطمینان و استقرار سریع.

    • اتصال دهنده های با کارایی بالا برای دستیابی به بودجه نوری کم باخت.

    • ماژول های Plug-N-play امکان نصب سریع چندین پیوند فیبر را فراهم می کنند.

    • در طیف گسترده ای از تنظیمات عملکرد و قطب ارائه می شود.

    • فیبر کورن سازگار با استانداردهای Telcordia ، EIA / TIA و IEC.

    بیشتر بدانید ، پیوند pls:

    https://youtu.be/n0NzAOHr10s

    تعداد فیبر 12/24 حالت فیبر OM3 50/125 میکرومتر
    نوع اتصال دهنده جلو دوبلکس 12 LC UPC نوع اتصال دهنده عقب 1x MPO UPC نر (پین)
    آداپتور MPO کلید را فشار دهید فیبر شیشه ای CorningClearve®
    ضرر درج MPO≤0.35 dB ، LC≤0.2 dB برگشت ضرر MPO≥20 dB ، LC≥30 dB
    دمای کارکرد 0 درجه سانتی گراد تا 70 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -40 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتی گراد
    ابعاد (HxWxD) 1.38''x4.29''x4.64 '' (35x109x118 mm) کاربرد مطابق با کاست نوع AF

    ویژگی های عملکرد:

    اتصال دهنده جلو دوبلکس LC / SC
    جنس آستین سرامیک زیرکونیا
    ضرر درج حالت چندگانه: UPC ≤0.2dB حالت منفرد: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
    برگشت ضرر حالت چندگانه: UPC ≥30dB حالت منفرد: APC ≥60dB UPC ≥50dB

    تصویر قطبیت:


    در هر نصب ، اطمینان حاصل شود که فرستنده در یک انتها با گیرنده مربوطه در انتهای دیگر مطابقت داشته باشد. FS تعدادی راه حل هوشمند ارائه می دهد که می تواند به شما در مدیریت و بهینه سازی شبکه و اتصال آن کمک کند.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات