خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

1x16 PLC تقسیم فیبر نوری 1 در 16 از ABS جعبه نوع با اتصال SC / APC

1x16 PLC تقسیم فیبر نوری 1 در 16 از ABS جعبه نوع با اتصال SC / APC

    • Custom Optical Sound Cable Splitter , Passive Fiber Splitter Multi Mode
    • Custom Optical Sound Cable Splitter , Passive Fiber Splitter Multi Mode
    • Custom Optical Sound Cable Splitter , Passive Fiber Splitter Multi Mode
    • Custom Optical Sound Cable Splitter , Passive Fiber Splitter Multi Mode
  • Custom Optical Sound Cable Splitter , Passive Fiber Splitter Multi Mode

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: جعبه ABS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Brand name: New Light نوع کانکتور: SC / APC
    نوع حالت: حالت تک OEM / ODM: قابل قبول
    رنگ جعبه ABS: سیاه گواهی: CE ، ISO ، RoHS
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده شرایط پرداخت: T / T ، 30٪ پیش پرداخت
    طول کابل: 1.5 متر یا سفارشی قطر کابل: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر یا 3.0 میلی متر

    1x16 PLC فیبر نوری شکاف نوع جعبه ABS با اتصال SC / APC

    توضیحات تقسیم فیبر نوری

    توزیع کننده نوری نور موجبر مسطح (شکاف دهنده PLC) ، نوعی دستگاه نوری یکپارچه برای موجبر مسطح است ، می تواند 1660 نانومتر 60 1260nm such چنین طیف گسترده ای از طول موج های ذخیره انرژی در نور را در تحقق داشته باشد ، توزیع دامنه طول موج را پوشش می دهد فن آوری EPON مورد استفاده قرار گرفته است 1320nm ، 1490nm و 1550 نانومتر سه طول موج. به ویژه برای EPON Ethernet فن آوری دسترسی به شبکه نوری منفعل سیستم شبکه فیبر FTTP ، توزیع کننده نوری منفعل پهنای باند (POS) مناسب است.

    شکاف نوری PLC عمدتاً برای اتصال و توزیع سیگنال نوری در سیستم های شبکه نوری منفعل (PON) استفاده می شود. این مزایا از عدم حساسیت به طول موج ، پایداری بالا و تقسیم یکنواخت برخوردار است. این یکی از مهمترین دستگاه های غیرفعال در شبکه های نوری است. به طور گسترده در MAN (شبکه منطقه شهری) ، LAN (شبکه محلی) ، FTTX و غیره استفاده می شود.

    برنامه تقسیم فیبر نوری

    1. سیستم های FTTx
    2. سیستم های دیجیتال ، ترکیبی و AM-Video
    3. شبکه های LAN ، WAN و Metro
    4. سیستم های CATV
    5. برنامه های دیگر در سیستم های فیبر نوری

    ویژگی تقسیم فیبر نوری

    1. از دست دادن درج کم و PDL کم
    2. تقسیم قدرت یکنواخت
    3. قابلیت اطمینان بالا
    4. پایداری عالی محیطی
    5. اندازه جمع و جور و بسته بندی متنوع

    مشخصات تقسیم فیبر نوری

    مورد واحد شکاف PLC نوری نوع جعبه ABS
    طول موج عامل نانومتر 1260 ~ 1650
    نوع فیبر / G652D / G657A1 / G657A2
    نوع لوله ام فیبر 250um ، لوله شل 600um یا 900um
    نوع کانال / 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
    ضرر درج دسی بل .2 7.2 ≤ 10.5 ≤13.7 ≤17.0 ≤20.6 ≤24.5
    یکنواختی دسی بل .60.6 ≤0.8 ≤1.2 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5
    PDL دسی بل .20.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.35 ≤0.35
    TDL دسی بل .50.5
    برگشت ضرر دسی بل ≥55
    جهت پذیری دسی بل ≥55
    قدرت کار مگاوات 500 پوند
    دمای کارکرد -40 ~ + 85
    دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85
    اندازه بسته میلی متر 100x80x10 120x80x18 140x115x18

    * بدون اتصال

    طراحی CAD


    نوع جعبه شکاف نوری PLC نوع جعبه نه تنها در انواع حالت اسپلیت و انواع بسته موجود است بلکه با توجه به نیاز مشتری قابل تنظیم است.

    بسته بندی

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالا هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    FQA

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما ترمیم کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    A: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به طور هم زمان. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Bingle

    تلفن: +8613717073278

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات