خانه محصولاتMPO MTP کابل

MTP - LC / UPC Duplex 12 فیبر OM3 شکستن فیبر OM3 با اتصال کم ضرر

MTP - LC / UPC Duplex 12 فیبر OM3 شکستن فیبر OM3 با اتصال کم ضرر

    • MTP – LC/UPC Duplex 12 Fibre OM3 Breakout Harness Cable With Low Loss Connector
    • MTP – LC/UPC Duplex 12 Fibre OM3 Breakout Harness Cable With Low Loss Connector
    • MTP – LC/UPC Duplex 12 Fibre OM3 Breakout Harness Cable With Low Loss Connector
  • MTP – LC/UPC Duplex 12 Fibre OM3 Breakout Harness Cable With Low Loss Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیف OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: MPO / MTP به MPO / MTP نوع حالت: OM4
    نوع هسته: 12 هسته ای گواهی: CE ، ISO ، RoHS
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده توانایی تولید: 500 قطعه در روز
    شرایط پرداخت: T / T ، سپرده 30٪ در پیشبرد اتصال دهنده: MPO ، MTP
    رنگ: آبی ، نارنجی ، زرد ، زرد / قرمز / آبی
    برجسته:

    mpo fiber cable

    ,

    mpo to mpo cable

    MTP - LC / UPC duplex 12 فیبر OM3 کابل احتقان Harry با اتصال کم از دست دادن

    بررسی اجمالی کابل MPO MTP

    New Light Complete Connect MTP - کابلهای مهارکننده پنکه به راحتی نصب می شوند. اتصال MTP به سادگی بر روی مکان خود کلیک می کند و تضمین می کند قطبیت موجود در کانال فیبر شما حفظ می شود. کابل ها کاملاً با سایر سیستم های فیبر مبتنی بر MTP سازگار هستند. ابزار و تجهیزات خاصی لازم نیست.
    دامنه کابلهای فیبر 3mm 12 و کابلهای فیبر 3.8 mm 24 تضمین می کند که شعاع خم کوچک قابل دستیابی باشد ، وزن کابل 65٪ کاهش می یابد و فضای موجود در سینی های کابل 60٪ نسبت به فیبرهای محکم باف یا لوله شل سنتی کاهش می یابد. .

    1 کانکتور MTP ایالات متحده Conec ، اتصال حق بیمه Senko MPO Plus
    2 نمرات فیبر OS2 ، OM3 ، OM4 (OM1 و OM2 موجود)
    3 کانکتور MTP / MPO با ضعف کم 0.35dB نخبگان و همچنین نسخه های استاندارد 0.6 / 0.75dB
    4 کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    5 اجازه مهاجرت آسان از 10GbE به 40GbE یا 100GbE
    6 کشیدن چشم به عنوان گزینه ای برای محافظت از انتهای فیبر در حین نصب ارائه شده است

    پارامتر فنی کابل MPO MTP

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO / MTP (F یا M) MPO / MTP (F یا M)
    دمای عملیات -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    ضرر درج

    SM: 75 0.75dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    MM: 50 0.50dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: ≥35dB
    نوع پایان MPO نر: با پین راهنما؛ زن: بدون پین راهنما
    تعداد فیبر فیبر 8،12 و 24
    نوع اتصال از انتهای دیگر MPO زن ، MPO مرد ، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر تک حالته (G652 ، G655 ، G657) ، چند حالته (50 ، 62.5 ، OM2 ، OM3 ، OM4)
    نوع کابل فیبر الیاف روبان 250 میلی متری ، کابل روبان ، کابل فیبر نوری Bundle

    کاربرد

    برنامه در شبکه های اترنت 1G تا 10G duplex

    برای این برنامه ها از کابل های پچ MPO با 12 کانکتور فیبر و 12 کابل فیبر استفاده می شود. آنها عمدتاً در مناطقی توزیع می شوند که در آن زمینه های چگالی بالا لازم است. استفاده از کابل های پچ MPO بر خلاف کابل های استاندارد Duplex LC - LC - تراکم patch را با ضریب شش افزایش می دهد. به طور معمول ، این کابل های پچ MPO به صورت قطب C خواهند بود و دارای اتصالات MPO مرد هستند و به کابل های MPO قطبی C / bagbone MPO متصل خواهند شد. کابل های تنه دارای اتصالات زن MPO هستند.

    برنامه در شبکه های اترنت 25G duplex
    این جدیدترین برنامه برای کابل های پچ MPO است. این کابل ها از 8 کانکتور فیبر MPO و 8 کابل فیبر استفاده می کنند و برای BASE-8 استفاده می شوند. اگرچه در زمان نوشتن این برنامه در مرحله اولیه اتخاذ قرار دارد ، پیش بینی می شود که تجهیزات بیشتری با سرعت داده 25G تولید شوند.

    برنامه در شبکه های انتقال موازی 40G و 100G SR4 یا PSM4 اترنت
    به طور معمول ، این کابل ها از کانکتور فیبر MPO 12 و کابل فیبر 12 استفاده می کنند. اما در انتقال SR4 40G یا 100G اترنت فقط از 8 فیبر درون این کابلها استفاده می شود. مزیت استفاده از 12 کابل فیبر (برخلاف 8 فیبر) این است که کابل کشی اغلب در کنار شبکه دوگانه 10G duplex استفاده می شود و بنابراین این کابل ها می توانند چندین هدف داشته باشند و با اختلاف هزینه ناچیز انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند.

    سه روش قطبیت نوع A ، تیپ B و نوع C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.

    بسته بندی

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالا هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    FQA

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت خواهیم کرد.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    تلفن: 0086-13534063703

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات