خانه محصولاتپنل پچ فیبر نوری

19 تخته فیبر نوری صفحات Patch Mount با صفحات آداپتور پورت LC SC 6/12

19 تخته فیبر نوری صفحات Patch Mount با صفحات آداپتور پورت LC SC 6/12

    • 19 Fiber Optic Rack Mount Patch Panels With LC SC 6 / 12 Port Adapter Plates
    • 19 Fiber Optic Rack Mount Patch Panels With LC SC 6 / 12 Port Adapter Plates
  • 19 Fiber Optic Rack Mount Patch Panels With LC SC 6 / 12 Port Adapter Plates

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پانل پاتاچ هسته ای 6/24 / 48

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    درخواست: مراکز داده ، تاسیسات از قبل فسخ شده پنل جلویی: LC، SC، ST، FC، E2000
    اندازه: 19 اینچ رابط: پودر پوشش داده شده
    نام محصول: پانل فیبر نوری MPO / MTP 24 رک نصب شده است سینی: فیبر 12/24/48/72/96
    وزن: 6 کیلوگرم مواد: فسفر برنز
    دمای ذخیره سازی: -45 ° C ~ + 60 ° C نوع محصول: ابعاد: 1.75 "H x 17.0" W x 14.0 "D ، 485mmx294mmx44mm تایپ کنید: 2U ، نوع پانل مسیر فیبر نوری ، حالت 1U ، Singlemode یا حالت مثله را بکشید

    19 تخته فیبر نوری پانل های پچ نصب شده با صفحات آداپتور LC SC 6/12

    توضیحات محصول:

    اگر در حال راه اندازی یک شبکه کابل فیبر نوری گسترده تک حالته یا چند حالته هستید ، باید یک راه حل ذخیره سازی پیدا کنید که کابل های شما را تمیز ، ایمن و در شرایط عملیاتی مناسب نگه دارد. با استفاده از محفظه فیبر محفظه قفسه ای یا محفظه پنل پچ فیبر سوار ، می توانید از شبکه کابل خود در برابر صدمه محافظت کرده و کابل های خود را در شرایط کاری برتر نگه دارید.

    New Light انتخاب فوق العاده ای از پنل پچ فیبر نوری و راه حل های محصور کردن فیبر نوری را ارائه می دهد تا بتوانید کابل های فیبر نوری خود را به درستی ذخیره کنید. حتی اگر پنل ها و محوطه های rackmount کمی فضای اضافی را به خود اختصاص دهند ، دسترسی به آنها بسیار آسان است و یک کار عالی در تمیز نگه داشتن شبکه کابل ها ، ایمن و کار درست انجام می دهد.

    محصولات جدید نور با ارائه یك انتخاب عالی از پانل های محصور و لبه های فیبر رك ، به شما كمك می كند تا نگرانی در مورد ایمن بودن یا نبودن شبکه كابل خود را متوقف كنید ، و به خوبی از آن مراقبت می كنید ، و شما را برای تمرکز در روز آزاد می کند- عملیات روزانه تجارت شما. اکنون با اطمینان از اینکه تجهیزات الکترونیکی شما به درستی مورد مراقبت قرار می گیرد ، می توانید کارهای لازم را انجام دهید ، در صورت لزوم انجام دهید.

    مدلهای نصب رک 1RU و 3RU صفحات استاندارد آداپتور فیبر RLH استاندارد (سیاه) را به طور جداگانه در دسترس قرار می دهند. دارندگان صفحه آداپتور نیز با هر صفحه آداپتور چاپ پا LGX سازگار است.

    محفظه های پانل اسلاید-خارج برای برنامه های patching و چگالی بالا و کم چگالی طراحی شده است. این محفظه ها از جنس آلومینیوم با دوام 14 متری ساخته شده و سبک و ناهموار هستند. از ویژگی های سازمان کابل ممکن است حباب های مدیریتی ، حلقه های مسیریابی کابل و مواضع پل را کراوات کنید. تمام محوطه های نصب شده رکاب ما مناسب قفسه های 19 اینچی و کابینت است.

    امکانات:


    کانکتور چند منظوره سازگار با استاندارد MTP / MPO
    LC (استاندارد مرکز داده SFF) ، رابط گسسته SC
    نمرات فیبر OS1 / 2 ، OM3 ، OM4 (OM1 و OM2 موجود)
    12 و 24 نسخه فیبر - قطعات نوری 12 LC (Duplex) / SC (Simplex)
    قطبیت A (استاندارد) ، B یا C
    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    آداپتورهای آستین زیرکونیا با کارایی بالا

    پارامتر واحد FDF-1U FDF-2U FDF-3U
    ظرفیت فیبر هسته ≤24 ≤48 ≤72
    تعداد سینی PCS 1 2 4
    قد 1U 2U 3U
    بعد، ابعاد، اندازه عرض میلی متر 482 482 482
    عمق میلی متر 305 305 305
    سخنان Rack Mount Rack Mount Rack Mount

    برنامه های کاربردی:

    · شبکه های ارتباطی

    · شبکه های محلی

    FTTH

    · شبکه های CATV

    خاتمه دستگاه فعال

    ویژگی ها و مزایا:

    · از دست دادن بیش از حد اضافی و عملکرد بالا

    سینی مخلوط كننده جمع كننده

    · راحتی و سهولت در اداره

    · استفاده داخلی ، استفاده در فضای باز قابل تنظیم

    پروژه ها پارامتر
    دمای کارکرد -25 ℃ ~ + 40
    دمای ذخیره سازی -25 ~ + 55
    رطوبت نسبی 85 % (+ 30 30)
    فشار هوا 70Kpa ~ 106Kpa
    رنگ سیاه

    بعد، ابعاد، اندازه:

    مدل مقدار فیبر قد ابعاد (LxWxH)
    رک سوار هسته 12/24/48/96 1U 430 * 354.1 * 44mm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)