خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری در فضای باز SM / MM در فضای باز اتصال دهنده FULLAXS مقاومت در برابر خوردگی

کابل فیبر نوری در فضای باز SM / MM در فضای باز اتصال دهنده FULLAXS مقاومت در برابر خوردگی

    • SM / MM Outdoor Optical Fiber Patch Cord FULLAXS Connector Corrosion Resistant
    • SM / MM Outdoor Optical Fiber Patch Cord FULLAXS Connector Corrosion Resistant
    • SM / MM Outdoor Optical Fiber Patch Cord FULLAXS Connector Corrosion Resistant
  • SM / MM Outdoor Optical Fiber Patch Cord FULLAXS Connector Corrosion Resistant

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS
    شماره مدل: NL001

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: LC-LC کاربرد: FTTA FTTH BBU RRU RRH RTE LTE & Base station، برای لینک داخلی ODF، برای لینک داخلی تجهیزات اتاق،
    طول: هر طول قابل تنظیم است نوع کانکتور: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    تایپ کنید: حالت منفرد / چند حالته مواد: PVC / LSZH
    رنگ: زرد ، نارنجی یا دیگران ، آبزی یا کوسومیزه طول موج: 850 نانومتر ، 1310nm ، 1310nm یا 1550nm
    نوع فیبر: G652D ، G655 ، هر چیزی ، SM یا MM

    ضد کابل FULLAXS ضد آب SM / MM کابل وصله فیبر نوری در فضای باز


    شرح:

    طراحی اتصال فیبر WIMAX و Long Term Evolution (LTE) نسل بعدی به آنتن (FTTA) نیاز به مجامع کابل ناهموار برای استفاده در فضای باز دارد. برای اتصال مستقیم این مجامع کابل باید مستقیماً به ترانسویورهای نوری متصل شوند. برای این برنامه خاص ، طراحی اتصال نیاز به تحمل بزرگی در جهت Z دارد. علاوه بر این ، پوسته اتصال دهنده باید جفت گیری یک دست را آسان کند. سیستم اتصال FullAXS با اجازه تحمل بزرگ جهت Z و در عین حال مزیت نصب یک طرفه پوسته اتصال ، این نیاز را برآورده می کند. با استفاده از این محصول جدید ، کاربران همچنین می توانند گیرنده های گیرنده را از طریق بریدگی در قسمت اصلی آن حذف و جایگزین کنند که نیاز به باز کردن کل جعبه رادیویی از راه دور و برطرف کردن مطالب آن در شرایط جوی خطرناک را برطرف می کند. برای اتصال نوری ، سیستم اتصال دهنده شامل یک رابط دوبلکس LC استاندارد صنعتی برای جفت گیری سریع با تمام فرستنده های انتقال دهنده SFP LC Duplex است.

    اتصال FullAXS را می توان برای برنامه های تک حالت یا برنامه های انتقال نوری چند حالته طراحی کرد. با استفاده از مونتاژ کابل کاملاً خود را از طریق فله مستقر کنید و مستقیماً در فیبر نوری وارد شده به فرستنده فیبر نوری مستقیماً در برنامه FTTA به WiMax و LTE وصل شده است.

    ویژگی:

    برای دسترسی آسان به SFP ، فله را باز کنید
    بازخورد مثبت در هنگام جفت شدن به اپراتور
    جفت گیری یک دست
    رابط LC دوبلکس
    بریدگی های Bulkhead باعث می شود تا فرستنده گیرنده از طریق فله (نیازی به باز کردن RRH برای تعویض گیرنده) نباشد.
    قفل کردن سرنیزه ای محکم برای جفت گیری آسان ، سریع و ایمن
    برای Multimode و singlemode در دسترس است
    ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاومت در برابر خوردگی
    گسترش به RJ45 ، و غیره
    پلاگین دارای طراحی بدون تحمل ، شناور کاملاً رایگان در محور Z است
    بدون سیم کشی در هر زمان در حین نصب یا بعد از آن
    100٪ مجتمع های فیبر تست شده و سریالی شده است
    نسخه قابل نصب در دسترس است

    کاربرد:

    ایستگاه های پایه WIMAX و LTE
    هدست رادیویی از راه دور (RRH)
    برنامه های کاربردی در فضای باز صنعتی
    رباتیک
    هوافضا و دفاع

    پارامتر :

    حالت تک چند حالته
    ضرر درج d 0.3dB
    برگشت ضرر 50 دسی بل (PC) ، 60 دسی بل (APC)
    تکرارپذیری d 0.1dB
    دوام حداکثر 0.2dB ، تشک 1000
    دمای کارکرد -40 80
    دمای ذخیره سازی -40 ~ 81





    امکانات :
    1. راه حل مقرون به صرفه برای خاتمه خانه
    2. IP67 غوطه وری در آب و محافظت از گرد و غبار برای محیط هش ·
    3. مقاومت شیمیایی ·
    4. مونتاژ ساده که نیازی به ابزار خاصی ندارد ·
    5- درج فشار به جلو با لبه مکانیکی به سبک سرنیزه نصب و حذف آسان را فراهم می کند
    6. جفت گیری مکانیکی بادوام ، حداقل 500 اتصال
    7. طیف گسترده ای از دمای عملیاتی برای خارج از گیاه -40 تا + 85 درجه سانتیگراد
    8. به طور معمول SC / APC IL <0.3.
    9.100 opt مورد آزمایش نوری برای اطمینان از مجامع عملکرد با کیفیت.




    گزینه های سفارش:

    هر دو نسخه تک سیم و چند حالته بند ناف فیبر نوری با یک فرول سرامیکی زیرکونیا با کامپیوتر از قبل جلا ، UPC ، مشخصات APC و انتهای کروی محدب همراه هستند.
    این نوع چهره های نهایی امکان پولیش سریع تر و بازتاب کمر و از بین رفتن نوری را فراهم می کنند ، در حالی که اطمینان از تکرار حداکثر است




    نوع:

    * نوع اتصال: FC ، SC ، ST ، LC ، MT-RJ ، MU و غیره.
    * انتهای فرولی: PC ، UPC ، APC و غیره.
    * نوع فیبر: حالت تک ، فیبر نوری حفظ کننده قطبش ، چند حالت 50/125 ، موتیمود 62.5 / 125 و غیره.
    * قطر کابل: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، و غیره.
    * تعداد فیبر متصل: کانکتور تک هسته ای ، کانکتور دو هسته ای و کانکتور چند هسته ای.




    امکانات

    دوام خوب
    * مبادله مناسب
    * ثبات درجه حرارت بالا
    * از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب
    * با کیفیت برتر و پرداخت استاندارد PC / UPC / APC
    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC





    سؤالات متداول

    س: آیا شما شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
    پاسخ: ما کارخانه هستیم.

    س: مدت زمان تحویل شما چقدر است؟
    پاسخ: اگر کالا در انبار موجود باشد ، معمولاً 7 تا 15 روز است. اگر کالا در انبار نباشد 15-30 روز است ، مطابق کمیت است.

    س: آیا نمونه تهیه می کنید؟ رایگان است یا اضافی؟
    پاسخ: بله ، ما می توانستیم نمونه را به صورت رایگان ارائه دهیم اما هزینه بار را پرداخت نمی کنیم.

    س: خدمات پس از فروش شما چگونه است؟

    پاسخ: ما به شما 24 ساعت تلفنی خدمات ، 9 ساعت با ایمیل را پیشنهاد می کنیم.

    س: شرایط پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: پرداخت <= 10000USD ، 100٪ قبل. پرداخت> = 10000USD ، 30٪ T / T از قبل ، مانده قبل از حمل.

    اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً به شرح زیر با ما تماس بگیرید:

    هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید.

    ایمیل من: sales03@newlightfiber.com
    تلفن: 0086 13534063703

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات