خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2

9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2

9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2
9/125um 1550nm LC/APC FOA Patch Cables OS2 Single Mode
9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: LC-SC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 12000 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: کابل های پچ FOA اتصال دهنده: SC UPC- LC APC
نوع فیبر: دوبلکس طول: هر طول
گم شدن درج: .30.3dB طول موج: 1310nm / 1550nm
کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل برگشت ضرر: d50dB
لهستانی: UPC و APC کارخانه واقعی: آره
کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه
برجسته:

کابل های پچ 1550 نانومتری FOA ، کابل های پچ LC / APC FOA ، کابل های FOA تک حالت OS2

,

LC/APC FOA Patch Cables

,

OS2 Single Mode FOA Cables

9 / 125um OS2 کابل چند حالته 50 / 125um چند منظوره LC / APC FOA پچ کابل

 

کابلهای پچ فیبر استاندارد FO از آنجا که بسیاری از کارخانه های کابل از یک نوع اتصال و تجهیزات از نوع دیگر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ST در یک کارخانه کابل چند حالته و LC در تجهیزات ، ممکن است لازم باشد که کابلهای پچ ترکیبی با اتصالات مختلف را در هر انتهای خود ذخیره کنید تا اتصال برقرار شود. .برای شبکه های تک حالته ، اتصالات باید دارای انتهای فلزی به پایان رسیده مناسب باشد ، یا برای اکثر سیستم ها یا PC یا ultra PC polish یا اتصالات زاویه دار PC (APC) برای سیستم های با سرعت بالاتر یا آنهایی که ویدیوی AM را حمل می کنند.اتصالات PC و APC را مخلوط نکنید زیرا ممکن است به آنها آسیب برساند!کد رنگ TIA 568 برای بدنه های اتصال دهنده و یا چکمه ها بژ برای الیاف چند حالته است به جز آکوا برای فیبرهای بهینه شده با لیزر ، آبی برای فیبرهای تک حالته و سبز برای اتصالات APC (زاویه دار PC).


منابع طبیعی / تأییدیه های FOA Patch Cable ها
LC مطابق با استاندارد IEC 61754-20 است
SC مطابق با استاندارد IEC 61754-4 است

 

ویژگی های کابل های پچ FOA
• فرول زیرکونیا با کیفیت بالا.
• تکرارپذیری و قابلیت تعویض خوب.
• اتصالات LC ، SC ، ST ، FC ، LSH ، MTRJ ، MU
موجود هستند.
• ضد شعله ، مقاوم و مقاوم است
ژاکت
• چاپ به شفاف سازی و تشخیص کمک می کند
کابل های مختلف
• OS2 ، OM4 ، OM3 ، OM2 ، OM1 ، OM5 هستند
در دسترس.
• کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
از دست دادن درج ، از دست دادن بازگشت و صورت نهایی.

 

 

9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2 0

 

مشخصات فنی پچ کابلهای فیبر نوری

 

 

ویژگیهای فیزیکی شرح
انواع اتصالات پایان A LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
انواع اتصال دهنده ها پایان B LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
از نوع لهستانی SMF: UPC-UPC ؛UPC-APC ؛APC-UPC ؛APC-APC ؛MMF: UPC-UPC
اتصال Ferrule زیرکومیا سرامیک
قطر کابل دوبلکس: 2.0 / 3.0 میلی مترساده: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر
قابلیت تعویض 0.2dB ≤

حداقل خم شدن رادلوس

SMF: 10 میلی مترMMF: 7.5 میلی متر / 15 میلی متر

9 / 125um 1550nm LC / APC FOA Patch Cable حالت تک حالت OS2 1

مشخصات مکانیکی پچ کابلهای فیبر نوری

نوع فیبر OS2 / OM5 / OM4 / OM3 / OM2 / OM1
تعداد فیبر دوبلکس / سیمپلکس
کت کابل PVC (رایزر / OFNR) / LSZH / پلنوم (OFNP)
رنگ کت OM1 / OM2: نارنجی ؛OM3 / OM4: Aqua ؛OM5: سبز آهک ؛OS2: زرد
درجه فیبر OM5 / OM4 / OM3 / OM2: خم نشدن حساس ؛OM1: G.651

 

خصوصیات نوری سیمهای پچ فیبر نوری

 

از بین رفتن درز اتصال LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ≤0.3dB
از دست دادن بازگشت SMF: UPC≥50 ، APC≥60 (LC / SC / ST / FC / MU / MTRJ) ، UPC≥55 ، APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC / SC / ST / FC / LSH / MU ) ، UPC≥35 (MTRJ)
میرایی در 1310nm 0.36dB / کیلومتر
میرایی در 1550nm 0.22dB / کیلومتر
میرایی در 850 نانومتر 3.0dB / کیلومتر
میرایی در 1300nm 1.0dB / کیلومتر

 

خصوصیات محیطی

دمای کار -20 ~ 70
دمای ذخیره سازی -40 ~ 80

 

 

نحوه سفارشسیمهای پچ فیبر نوری

 

1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را سفارشی کرد)
4. مواد پوشش: PVC / LSZH
5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6 هسته / 8 هسته / 12 هسته / 24 هسته / 48 هسته / 96 هسته و غیره
6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. طول سیم پچ: با توجه به نیاز شما

8. اتصال MPO / MTP باید به ما اطلاع دهد که کدام روش (نوع A / B نوع / C) ، مرد یا زن ، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

 

FQA:

 

1. س: آیا شما سازنده هستید؟

پاسخ: بله ، ما یک تولید کننده در شنژن ، چین هستیم

 

2. س: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 عدد سفارش دهید زیرا هزینه بالاتر خواهد بود به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

 

3. س: قیمتش چقدر است؟

A: قیمت با توجه به مقدار شما است.بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دادید ، بهترین قیمت خود را برای شما ارائه خواهیم داد.مقادیر بزرگ قیمت بسیار رقابتی دریافت می کنند.

 

4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

A: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشترین تحویل هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره است ، بنابراین انجام FOB قیمت دشوار است.بهترین راه این است که مشخصات و مقدار دقیق خود را به ما اطلاع دهید ، ما بار را با قیمت محصول برای مرجع شما ارائه خواهیم داد.

 

ما یک حمل و نقل حمل و نقل قیمت بسیار رقابتی داریم.اگر مقدار شما زیاد است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، ما می توانیم حمل و نقل دریایی را به عنوان مرجع شما رقم بزنیم.

 

قیمت EXW یا قیمت CFR بهتر خواهد بود .در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

5. س: کیفیت شما چگونه است؟

پاسخ: تولید ما مطابق استاندارد IEC ، تولید استاندارد اروپا است ، تقریباً به کارگاه بدون گرد و غبار بسته شده است.تجهیزات تولیدی وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت.مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

 

کلیه محصولات 100٪ تست قبل از تحویل دارند.

 

6 س: زمان سربازی شما چیست؟

پاسخ: ما سه کارخانه در چین داریم.یک کارخانه تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه پچ کابل ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میراگرها و ...

برای سیم پچ فیبر نوری ، زمان سربازی می تواند 2 تا 3 روز کاری برای 5000 عدد باشد.محصولات منظمی که در انبار داریم.ما می توانیم برای شما با یک سفارش فوری مقابله کنیم.برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

7 س: ضمانت شما چیست؟

پاسخ: برای سیم پچ ، ما 2 سال گارانتی از زمان تحویل داریم ، اما فقط مسئول خسارت غیر مصنوعی هستیم.در صورت آسیب مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما ترمیم کنیم ، اما هزینه حمل و نقل توسط شما پرداخت می شود.

 

8. س: بسته بندی شما چیست؟

پاسخ: ما از یک بسته صادراتی بین المللی استفاده می کنیم.برخی از بسته بندی های محصولات مختلف را به عنوان مرجع شما پیوست کرد.ما همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

 

9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

پاسخ: بله ، ما می توانیمما تولید کننده هستیم ، همه محصولات OEM / ODM را قبول می کنند.ما می توانیم قرارداد رازداری را امضا کنیم.

 

10. س: آیا می توانم نمونه ای داشته باشم؟

پاسخ: بستگی دارد که کدام محصولات ، برای آداپتور ، میراگر ، سیم پچ ، قلمه ، ما می توانیم نمونه ای را به صورت رایگان برای شما ارائه دهیم.اما بار در کنار شما بازپرداخت می شود.

برای محصولات با ارزش بزرگ ، ما نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت بار ارائه دهیم.پس از ثبت سفارش ، هزینه نمونه پس داده می شود.

 

11. س: چگونه می توانم سفارش دهم؟

A: 1. برای ما نامه ارسال کنید یا پرس و جو ارسال کنید.نام محصول ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید.در صورت نیاز به تعیین باری برای شما ، آدرس دریافت خود را ارائه دهید.

2. پس از دانستن نیازهای شما ، ما بهترین زمان خود را با زمان سربازی ارائه می دهیم.قیمت با توجه به مقدار شما است.

3. هنگامی که قیمت را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور پروفرما خواهیم ساخت.

4. ما تولید را برای شما ترتیب می دهیم بعد از اینکه ما پرداخت را دریافت کردیم.

5. قبل از تحویل ، اطلاعات دریافتی را دوباره با شما تأیید می کنیم. و شماره پیگیری را پس از تحویل برای شما ارسال می کند.

6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

 

12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

A: T / T ، Western Union ، Paypal ، MoneyGram همزمان.برای مبالغ بزرگ ، 50٪ می توانید پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل پرداخت می شود.

 

 

 

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات