خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری OFNR LSZH SC OM3 در فضای باز دوبلکس

کابل فیبر نوری OFNR LSZH SC OM3 در فضای باز دوبلکس

کابل فیبر نوری OFNR LSZH SC OM3 در فضای باز دوبلکس
OFNR LSZH SC OM3 Fiber Optic Patch Cable Outdoor Duplex
کابل فیبر نوری OFNR LSZH SC OM3 در فضای باز دوبلکس
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: FC-SC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 12000 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: کابل های پچ FO اتصال دهنده: SC UPC- LC APC
نوع فیبر: دوبلکس طول: هر طول
گم شدن درج: .30.3dB طول موج: 1310nm / 1550nm
کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل برگشت ضرر: d50dB
لهستانی: UPC و APC کارخانه واقعی: آره
کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه
برجسته:

کابل پچ فیبر نوری OFNR ، کابل پچ فیبر نوری OM3 ، پچ کابل دوبلکس LSZH در فضای باز

,

OM3 Fiber Optic Patch Cable

,

LSZH Outdoor Duplex Patch Cord

کابل پچ فیبر نوری در فضای باز 3M OM3 duplex OFNR / LSZH SC

 

با استفاده از پچ کابل های فضای باز جدید Telegärtner ، دستگاه های خارج از ساختمان می توانند به راحتی و از نظر اقتصادی در شبکه داده ادغام شوند.سیم های 2 فیبر جدید با اتصال مشترک LC duplex ارائه می شوند.کابل بیرونی استفاده شده در این سیمها ضد آب ، ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش است.با فیبرهای چند حالته OM2 برای نرخ داده حداکثر یک گیگابیت در ثانیه و فیبرهای تک حالته OS2 در دسترس است.سیم های پچ در فضای باز را می توان در طول های 10 تا 150 متر سفارش داد.پچ کورد های جدید در فضای باز می توانند برای اتصال مستقیم دستگاه ها و همچنین خروجی ها و پچ پنل ها استفاده شوند.

 

سیمهای FO Patch برای نصب آسان و اقتصادی


اتصالات به یک قطب یک ایستگاه پایه رادیویی سیار ، به یک اتصال مایکروویو در یک سقف ، به یک دوربین IP که در پارکینگ بررسی می کند ، به یک خانه دروازه بان و به یک صفحه نمایش در مقابل یک ساختمان مشترک چیست؟درست است ، طول پیوند در بیشتر موارد بیش از 90 متر است که EN 50173 برای کابل های مسی توصیه می کند.الیاف نوری برای انجام این کار ایده آل است ، اما نصب یک کابل داخلی / فضای باز جهانی حاوی شش یا دوازده فیبر سرگرم کننده نیست و پچ پنل ها برای خاتمه کابل فضای زیادی را مصرف می کنند.یک سیم پچ دو فیبر ناهموار و بسیار بلند واقعاً مفید خواهد بود.


Telegärtner به عنوان یک تأمین کننده سیستم متمرکز بر مشتری ، چنین سیمهایی را با اتصال مشترک LC duplex به سبد محصولات جامع خود اضافه می کند.کابل بیرونی استفاده شده در این سیمها ضد آب ، ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش است.با فیبرهای چند حالته OM2 برای نرخ داده حداکثر یک گیگابیت در ثانیه و فیبرهای تک حالته OS2 در دسترس است.سیم های پچ در فضای باز را می توان در طول های 10 تا 150 متر سفارش داد

 

 

ویژگی های کابل فیبر نوری SC در فضای باز:

از دست دادن درج کم
از دست دادن بازگشت بالا ؛
تکرارپذیری خوب
تبادل خوب
سازگاری عالی محیطی

 

طیف گسترده ای از اجزای FO در فضای باز


پچ کورد های جدید در فضای باز می توانند برای اتصال مستقیم دستگاه ها و همچنین خروجی ها و پچ پنل ها استفاده شوند.
مشتریانی که به کابل هایی با اتصالات ضد آب و ضد آب احتیاج دارند می توانند از مجموعه گسترده اتصال خارجی TOC با محفظه های TDC ، FXC ، RBC و FEM - و البته مسکن فلزی کاملاً اثبات شده با امتیاز IP68 انتخاب کنند.
Telegärtner پچ کابل های فیبر نوری در فضای باز جدید را که از قبل موجود است برای انجام سفارشات مشتری به انعطاف پذیرترین و سریع ترین روش ارائه می دهد.

 

 

 

کابل فیبر نوری OFNR LSZH SC OM3 در فضای باز دوبلکس 0

 

 

ارجاعات نرمال از پچ کورد فیبر نوری
LC مطابق با استاندارد IEC 61754-20 است
SC مطابق با استاندارد IEC 61754-4 است

 

 

مشخصات فنی پچ کابلهای فیبر نوری

 

 

ویژگیهای فیزیکی شرح
انواع اتصالات پایان A LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
انواع اتصال دهنده ها پایان B LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
از نوع لهستانی SMF: UPC-UPC ؛UPC-APC ؛APC-UPC ؛APC-APC ؛MMF: UPC-UPC
اتصال Ferrule زیرکومیا سرامیک
قطر کابل دوبلکس: 2.0 / 3.0 میلی مترساده: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر
قابلیت تعویض 0.2dB ≤

حداقل خم شدن رادلوس

SMF: 10 میلی مترMMF: 7.5 میلی متر / 15 میلی متر

 

مشخصات مکانیکی پچ کابلهای فیبر نوری

نوع فیبر OS2 / OM5 / OM4 / OM3 / OM2 / OM1
تعداد فیبر دوبلکس / سیمپلکس
کت کابل PVC (رایزر / OFNR) / LSZH / پلنوم (OFNP)
رنگ کت OM1 / OM2: نارنجی ؛OM3 / OM4: Aqua ؛OM5: سبز آهک ؛OS2: زرد
درجه فیبر OM5 / OM4 / OM3 / OM2: خم نشدن حساس ؛OM1: G.651

 

خصوصیات نوری سیمهای پچ فیبر نوری

 

از بین رفتن درز اتصال LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ≤0.3dB
از دست دادن بازگشت SMF: UPC≥50 ، APC≥60 (LC / SC / ST / FC / MU / MTRJ) ، UPC≥55 ، APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC / SC / ST / FC / LSH / MU ) ، UPC≥35 (MTRJ)
میرایی در 1310nm 0.36dB / کیلومتر
میرایی در 1550nm 0.22dB / کیلومتر
میرایی در 850 نانومتر 3.0dB / کیلومتر
میرایی در 1300nm 1.0dB / کیلومتر

 

خصوصیات محیطی

دمای کار -20 ~ 70
دمای ذخیره سازی -40 ~ 80

 

 

نحوه سفارشسیمهای پچ فیبر نوری

 

1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را سفارشی کرد)
4. مواد پوشش: PVC / LSZH
5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6 هسته / 8 هسته / 12 هسته / 24 هسته / 48 هسته / 96 هسته و غیره
6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. طول سیم پچ: با توجه به نیاز شما

8. اتصال MPO / MTP باید به ما اطلاع دهد که کدام روش (نوع A / B نوع / C) ، مرد یا زن ، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

 

FQA:

 

1. س: آیا شما سازنده هستید؟

پاسخ: بله ، ما یک تولید کننده در شنژن ، چین هستیم

 

2. س: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 عدد سفارش دهید زیرا هزینه بالاتر خواهد بود به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

 

3. س: قیمتش چقدر است؟

A: قیمت با توجه به مقدار شما است.بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دادید ، بهترین قیمت خود را برای شما ارائه خواهیم داد.مقادیر بزرگ قیمت بسیار رقابتی دریافت می کنند.

 

4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

A: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشترین تحویل هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره است ، بنابراین انجام FOB قیمت دشوار است.بهترین راه این است که مشخصات و مقدار دقیق خود را به ما اطلاع دهید ، ما بار را با قیمت محصول برای مرجع شما ارائه خواهیم داد.

 

ما یک حمل و نقل حمل و نقل قیمت بسیار رقابتی داریم.اگر مقدار شما زیاد است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، ما می توانیم حمل و نقل دریایی را به عنوان مرجع شما رقم بزنیم.

 

قیمت EXW یا قیمت CFR بهتر خواهد بود .در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

5. س: کیفیت شما چگونه است؟

پاسخ: تولید ما مطابق استاندارد IEC ، تولید استاندارد اروپا است ، تقریباً به کارگاه بدون گرد و غبار بسته شده است.تجهیزات تولیدی وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت.مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

 

کلیه محصولات 100٪ تست قبل از تحویل دارند.

 

6 س: زمان سربازی شما چیست؟

پاسخ: ما سه کارخانه در چین داریم.یک کارخانه تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه پچ کابل ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میراگرها و ...

برای سیم پچ فیبر نوری ، زمان سربازی می تواند 2 تا 3 روز کاری برای 5000 عدد باشد.محصولات منظمی که در انبار داریم.ما می توانیم برای شما با یک سفارش فوری مقابله کنیم.برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

7 س: ضمانت شما چیست؟

پاسخ: برای سیم پچ ، ما 2 سال گارانتی از زمان تحویل داریم ، اما فقط مسئول خسارت غیر مصنوعی هستیم.در صورت آسیب مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما ترمیم کنیم ، اما هزینه حمل و نقل توسط شما پرداخت می شود.

 

8. س: بسته بندی شما چیست؟

پاسخ: ما از یک بسته صادراتی بین المللی استفاده می کنیم.برخی از بسته بندی های محصولات مختلف را به عنوان مرجع شما پیوست کرد.ما همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

 

9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

پاسخ: بله ، ما می توانیمما تولید کننده هستیم ، همه محصولات OEM / ODM را قبول می کنند.ما می توانیم قرارداد رازداری را امضا کنیم.

 

10. س: آیا می توانم نمونه ای داشته باشم؟

پاسخ: بستگی دارد که کدام محصولات ، برای آداپتور ، میراگر ، سیم پچ ، قلمه ، ما می توانیم نمونه ای را به صورت رایگان برای شما ارائه دهیم.اما بار در کنار شما بازپرداخت می شود.

برای محصولات با ارزش بزرگ ، ما نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت بار ارائه دهیم.پس از ثبت سفارش ، هزینه نمونه پس داده می شود.

 

11. س: چگونه می توانم سفارش دهم؟

A: 1. برای ما نامه ارسال کنید یا پرس و جو ارسال کنید.نام محصول ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید.در صورت نیاز به تعیین باری برای شما ، آدرس دریافت خود را ارائه دهید.

2. پس از دانستن نیازهای شما ، ما بهترین زمان خود را با زمان سربازی ارائه می دهیم.قیمت با توجه به مقدار شما است.

3. هنگامی که قیمت را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور پروفرما خواهیم ساخت.

4. ما تولید را برای شما ترتیب می دهیم بعد از اینکه ما پرداخت را دریافت کردیم.

5. قبل از تحویل ، اطلاعات دریافتی را دوباره با شما تأیید می کنیم. و شماره پیگیری را پس از تحویل برای شما ارسال می کند.

6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

 

12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

A: T / T ، Western Union ، Paypal ، MoneyGram همزمان.برای مبالغ بزرگ ، 50٪ می توانید پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل پرداخت می شود.

 

 

 

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات