خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات

SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات

  • SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات
  • SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات
  • SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات
  • SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات
SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 10 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 2 هفته
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: سبز اتصال دهنده: SC
لهستانی: APC حالت: حالت تک
میراگر: 8dB مواد: فلز
برجسته:

ضعیف کننده فیبر نوری SC APC ، ضعف کننده فیبر نوری SUS304 ، ضعیف کننده فیبر تک حالته 5dB

,

SUS304 Spring Fiber Optic Attenuator

,

5dB Single Mode Fiber Attenuator

5dB SC / APC فیبر نوری Attenuator حالت تک برای مخابرات
 
 
ضعیف کننده فیبر نوری یک نوع دستگاه منفعل نوری است که برای اشکال زدایی عملکرد قدرت نوری در سیستم ارتباطات نوری ، اشکال زدایی تصحیح کالیبراسیون ابزار فیبر نوری ، تضعیف سیگنال نوری استفاده می شود. و برای تضعیف قدرت نوری ورودی ، اجتناب شود اعوجاج گیرنده نوری به دلیل قدرت نوری ورودی قدرتمند است.تضعیف کننده فیبر نوری ثابت می تواند عملکرد دوگانه آداپتور و میرایی را بدست آورد.
 
امکانات:
عملکرد نوری عالی
سطح تضعیف: 1 ~ 20 دسی بل در دسترس است
APC یا UPC در دسترس است
بازتاب کم برای دیدار با تجهیزات انتقال دقیق
با تجهیزات انتقال موجود سازگار است
جزئیات LC/APC Attenuator:
1. Attenuator ثابت (نوع ثابت FC ، SC ، ST ، LC)
2. نوع زن به مرد (FC، SC، ST، LC)
3. ضعیف کننده داخلی (نوع جامپرهای فیوژن و فیبر)
4. ضرر برگشت بالا (نوع RL خطی و بالا)
5. تضعیف دقیق و پایدار (نوع متغیر)
 

پارامترUPCAPCUPC
از دست دادن درج.20.2dB.20.2dB.20.2dB
برگشت ضرر≥50dB≥60dB≥30dB
دوام> 1000
دمای کارکرد-40 ~ 75
دمای ذخیره سازی-40 ~ 85
قابلیت تعویض.20.2dB
تکرارپذیری.20.2dB

 
 
 
 

به
نهنامشرح
1کلاه غبار بزرگ آکواریومPE/PP ، سفید
2فرول LCLC 0.5 concerntricity ، سرامیک زیرونیا
3چکمه فلزی Ferruleمس با روکش نیکل
4پوسته جلویی LCPEI/PC+PBT ، UPC آبی ، APC سبز
5پوسته پشت LCPEI/PC+PBT ، UPC آبی ، APC سبز
6بهارSUS304 / 201
7فرول LCLC 0.5 متمرکز ، سرامیک زیرومیا
8درپوش گرد و غبار آداپتور LCPE/PP ، سفید ، شکل و اندازه ممکن است در صورت عدم تغییر تغییر کند
9الیاف ضعیف کننده16 میلی متر

SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات 0
عملکرد کلی
تضعیف کننده های فیبر نوری در برنامه هایی استفاده می شوند که مقدار از پیش تعیین شده از دست دادن نور مشخص شده است.ما ضعیف کننده ثابت LC ، FC ، SC ، ST ، MU با سطح تضعیف مختلف ، از 1dB تا 30dB ارائه می دهیم.
 

تضعیف واله
0dB تا 30dB
طول موج عملیاتی
SM: 1260nm ~ 1620nm ، MM: 850/1300nm (سفارش مشتری)
برگشت ضرر
UPC≥50dB ، APC≥60dB
از دست دادن قطبش
.20.2dB
تحمل ضعف
0dB ~ 9dB: 0.5dB ، 10 ~ 30dB: 10 value از ارزش تضعیف
حداکثر توان مصرفی
250 میلی وات
دمای کارکرد
-40 ° C ~+85 ° C
دمای ذخیره سازی
-40 ° C ~+85 ° C

 
کاربرد
 
SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات 1
SUS304 Spring SC APC فیبر نوری Attenuator حالت تک 5dB برای مخابرات 2
سوالات متداول
 
1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟
بله ما کارخانه واقعی با 16 سال سابقه هستیم
 
2. مارک فیبر شما چیست؟
مارک های فیبر از جمله YOFC FiberHome
 
3. محصولات اصلی شما چیست؟
پچ پنل فیبر نوری ، کاست MPO و MTP فیبر ، کابل MPO و MTP
کابل های فیبر نوری در فضای باز کابل های فیبر نوری داخلی FTTH Drop cables ADSS ، کابل های وصله ای داخلی زرهی فیبر کابل فیبر نوری SC LC FC ST MTP MPO پچ کابل های نوری
 
4. دوره تضمین کیفیت محصول؟
20 سال ضمانت کابل فیبر نوری
 
 
 
5. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟
ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان واجد شرایط مواد اولیه ISO9001 ROHS ایجاد می کنیم
 
6. زمان تحویل شما چقدر است؟
ظرف 48 ساعت برای انواع معمولی محصولات فیبر نوری
 
7. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟
MOQ for Fiber Optic Cable Patch Panel 10 مجموعه
MOQ مورد نیاز برای فیبر نوری پچ کورد وجود ندارد ، زیرا موجودی برای انواع معمولی وجود دارد
 
8. آیا توزیع کننده ای در کشور دیگر یا داخلی دارید؟
تا کنون ما محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم و قیمت کارخانه نیز قابل ارائه است
 
9. پرداخت
برای سفارشات بزرگ: T/T
برای سفارشات کوچک: T/T و Paypal قابل قبول هستند
 
10. حمل و نقل و تحویل
برای سفارشات بزرگ: از طریق دریا (LCL یا FCL)
برای سفارشات کوچک: از طریق دریا (LCL) از طریق هوا یا از طریق خدمات پیک ، که هر کدام اختیاری است

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات