خانه محصولات

قاب توزیع فیبر نوری

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

قاب توزیع فیبر نوری

(29)
چین قاب توزیع فیبر نوری PC / APC برای سرویس ترمینال OEM کارخانه

قاب توزیع فیبر نوری PC / APC برای سرویس ترمینال OEM

شرح SC / ST / FC / PC / APC فیبر نوری توزیع قاب برای جعبه ترمینال سرویس OEM انواع: 1 نوع ثابت رک 2 نوع کشو رک 3 Rack mount ODF 4 نوع داخلی دیواری 5 نوع دیواری ضد آب در فضای باز امکانات: - ساخته شده از فولاد سرد ... Read More
2018-09-05 14:13:00
چین 1 X 8 SC / UPC فیبر نوری فیبر توزیع قاب با دقت بالا نصب و راه اندازی آسان کارخانه

1 X 8 SC / UPC فیبر نوری فیبر توزیع قاب با دقت بالا نصب و راه اندازی آسان

شرح 1 x 8 SC / UPC جعبه فیبر نوری قاب قاب ABS ODF مواد توزیع جعبه واحد ODF یک محصول با ظرفیت بالا و طراحی با ظرفیت بالا است، با ظاهری خوب، توزیع منطقی، آسان برای پیدا کردن، مدیریت آسان، نصب آسان و ECC خوب. جعبه ... Read More
2018-09-05 14:13:00
چین جعبه توزیع فیبر نوری 1U 19 اینچ SC UP جعبه توزیع جعبه کارخانه

جعبه توزیع فیبر نوری 1U 19 اینچ SC UP جعبه توزیع جعبه

شرح جعبه توزیع فیبر نوری SC-1U 19 اینچ SC UPC جعبه توزیع جعبه امکانات: طراحی برای MPO / MTP SYSTEM، برای به سرعت راه اندازی شبکه و حل سریع راه حل طرح با چگالی بالا و کوچک؛ 8 و 12 و 24 نسخه فیبر - 4/6/12 LC ... Read More
2018-07-26 18:15:14
چین 19 اینچ جعبه ترمینال جعبه فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری کارخانه

19 اینچ جعبه ترمینال جعبه فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

شرح جعبه ترمینال فیبر نوری 19 اینچ برای فیبر نوری فیبر نوری · برای ادغام پانل پارتیشن فیبر با ماژول کاست فیبر پلاگین و پخش آسان برای بهینه سازی کارایی مدیریت کابل کشی · سبک وزن، آسان برای نصب. · آسان برای نصب و ... Read More
2018-07-26 18:15:13
چین فولاد ضد زنگ 19 اینچ رک محوطه جعبه / جعبه فیبر نوری جعبه کارخانه

فولاد ضد زنگ 19 اینچ رک محوطه جعبه / جعبه فیبر نوری جعبه

شرح 19 اینچی MPO / MTP فیبر نوری فیبر نوری توزیع قاب جعبه ترمینال جعبه توضیحات محصول MPO / MTP فیبر نوری پچ پچ · برای ادغام پانل پارتیشن فیبر با ماژول کاست فیبر پلاگین و پخش آسان برای بهینه سازی کارایی مدیریت ک... Read More
2018-07-26 18:15:13
چین قاب توزیع فیبر نوری 1U MPO / MTP مرد - LC چند حالت OM3 1 متر کارخانه

قاب توزیع فیبر نوری 1U MPO / MTP مرد - LC چند حالت OM3 1 متر

شرح 1U MPO / MTP مرد - LC فیبر نوری توزیع قاب چند حالت OM3 1 متر ماژول های کاست 12 تا 2/1 ماژول یک خط تک سیگنال های نوری موازی را در کانال های 12 کانال دوبلکس دیجیتال تبدیل می کند. یک اتصال MTP / MPO تنها در حا... Read More
2018-07-26 18:15:12
چین 96 هسته LC-MPO جعبه نوری فیبر نوری فیبر یا جعبه توزیع FTTH کارخانه

96 هسته LC-MPO جعبه نوری فیبر نوری فیبر یا جعبه توزیع FTTH

شرح جعبه توزیع فیبر نوری فیبر نوری 96 هسته LC فیبر فیبر نوری 96 هسته Rack Attached MTP / MPO پانل های پچ فیبر با 4 عدد MPO کاست توضیحات محصول MPO / MTP فیبر نوری پچ پچ · برای ادغام پانل پارتیشن فیبر با ماژول کا... Read More
2018-07-26 18:15:12
چین 96 Core LC فیبر نوری پچ پنل FTTH جعبه توزیع فولاد ضد زنگ کارخانه

96 Core LC فیبر نوری پچ پنل FTTH جعبه توزیع فولاد ضد زنگ

شرح جعبه توزیع فیبر نوری فیبر نوری 96 هسته LC فیبر فیبر نوری توضیحات محصول · برای ادغام پانل پارتیشن فیبر با ماژول کاست فیبر پلاگین و پخش آسان برای بهینه سازی کارایی مدیریت کابل کشی · سبک وزن، آسان برای نصب. · ... Read More
2018-07-26 18:15:11
چین فیبر نوری شبکه های محلی شبکه توزیع نوری ODF 19 اینچ 72 پورت پنل فیبر پورت کارخانه

فیبر نوری شبکه های محلی شبکه توزیع نوری ODF 19 اینچ 72 پورت پنل فیبر پورت

شبکه نوری با استفاده از صفحه نمایش فیبر فیبر نوری 72 اینچی 72 هسته ای ODF از پانل فیبر پانل 72 پورت استفاده می کند معرفی: ODF توزیع نوری قاب 72 هسته نصب و راه اندازی: دیوار مونتاژ، قطب نما نوع دسترسی: درب جلو م... Read More
2018-07-26 18:15:10
چین قاب توزیع نوری فیبر نوری 19 اینچ داخلی نوع 24 پورت پانچ پانل صوتی کارخانه

قاب توزیع نوری فیبر نوری 19 اینچ داخلی نوع 24 پورت پانچ پانل صوتی

19 اینچ 24 هسته ای نوع فیبر فیبر نوری فیبر نوری را استفاده می کند 24 پورت استفاده از قفسه است نیاز تابع بسته شدن 1 با معرفی کابل فیبر نوری، سیم کشی و تامین و حفاظت از کابل پیگاتیل، سیم کشی و عملکرد عملکرد فیبر ... Read More
2018-07-26 18:15:09
Page 2 of 3|< 1 2 3 >|