خانه محصولات

کابل فیبر نوری Jumper

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری Jumper

(29)
چین کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر کارخانه

کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر

کشیدن کابل uniboot Aqua کابل LC فیبر فیبر نوری کابل های بلوز 3 متر 50/125 2.0 قطر LC یک فاکتور فرم کوچک (SFF) است و برای برنامه های کاربردی با تراکم بالا ایده آل است. نسخه پشتی دیوار (BTW) در دسترس است با اتصال ... Read More
2019-05-27 09:48:45
چین Aqua Color OM3 کابل فیبر نوری فیبر نوری نوع کشویی Connetors LC دوبلکس کارخانه

Aqua Color OM3 کابل فیبر نوری فیبر نوری نوع کشویی Connetors LC دوبلکس

کابل آبی رنگ OM3 فیبر نوری با کانکتور نوع کشش دوبلکس LC 1. مواد از سرامیک غلیظ: کیفیت زیرکونیوم پایدار و آسان برای پرداخت 2. ظرفیت عرضه خوب (کانکتور 20K-30K قطعات در هر روز) 3. زمان تحویل سریع (2-7 روز) 4. مطاب... Read More
2019-05-24 18:04:03
چین نوع یونیوبوت لایت فیبر نوری نوع UNIBOTT Multi Mode دوبلکس OM3 - 150 LSZH مواد کارخانه

نوع یونیوبوت لایت فیبر نوری نوع UNIBOTT Multi Mode دوبلکس OM3 - 150 LSZH مواد

نوع یونیوبوت لایت فیبر نوری نوع UNIBOTT Multi Mode دوبلکس OM3 - 150 LSZH مواد نوع کشش Uniboot نوع جدید و بسیار داغی در بازار موجود است. می توان از جعبه ی توزیع 1U و بندر تجهیزات آن بسیار آسان استفاده کرد. LC یک ... Read More
2019-05-24 17:45:54
چین SC - LC چند منظوره دوبلکس کابل فیبر نوری Jumper OM3 - 300 Aqua Color کارخانه

SC - LC چند منظوره دوبلکس کابل فیبر نوری Jumper OM3 - 300 Aqua Color

SC - LC چند حالت دوطرفه OM3 - 300 آبی رنگ کابل فیبر نوری اتصالات LC دوجداره duplex patch clip دارای کلیپ می باشد، اما اتصال SC روی آن وجود ندارد، اگر شما نیاز به اتصال یک اتصال SC را دارید، لطفا قبل از نقل قول ... Read More
2019-05-24 17:25:06
چین کابل UPPER فیبر نوری SC UPC 12 فیلیپس هسته فیلیپس 0.9 میلی متر برای شبکه های انتقال داده کارخانه

کابل UPPER فیبر نوری SC UPC 12 فیلیپس هسته فیلیپس 0.9 میلی متر برای شبکه های انتقال داده

شبکه های انتقال داده استفاده از SC UPC 12 فیبر هسته فنجانی 0.9mm SC 12 هسته بخش Pigtail معرفی: کابل فیبر نوری پچ 1، FC، SC، LC، ST 2، PVC، LSZH غلاف 3. PC، UPCAPC پرداخت 4. SM، MM، SX، DX اختیاری است LC / SC / ... Read More
2018-04-13 15:08:24
چین 3M SC فیبر نوری پچ پنل حالت یکنواخت، FTTH قطره کابل بیرونی برای شبکه کارخانه

3M SC فیبر نوری پچ پنل حالت یکنواخت، FTTH قطره کابل بیرونی برای شبکه

SC UPC 3M فلاش FTTH قطره پچ کابل SC Singlemode Simplex سیاه رنگ مشخصات افت اندرگیری: ≤ 0.3dB افت بازدهی: ≥55dB طول عمر ≥ 1000 بار دمای کار؛ -40 ~ + 80 درجه طول موج کار: 1310-1550 نانومتر ویژگی مناسب برای شبکه ه... Read More
2018-04-13 15:08:24
چین FCP UPC 3M فیبر نوری فیبر نوری برای شبکه های مخابراتی کارخانه

FCP UPC 3M فیبر نوری فیبر نوری برای شبکه های مخابراتی

FC UPC 3M Outdoor FTTH Drop Patch Cable FC PC Singlemode Simplex سیاه رنگ مشخصات افت اندرگیری: ≤ 0.3dB افت بازدهی: ≥55dB طول عمر ≥ 1000 بار دمای کار؛ -40 ~ + 80 درجه طول موج کار: 1310-1550 نانومتر ویژگی مناسب ب... Read More
2018-04-13 15:08:24
چین کابل های فیبر نوری فیبر نوری 200M Singlemode Simplex G657A FC FC فیبر نوری کابل کارخانه

کابل های فیبر نوری فیبر نوری 200M Singlemode Simplex G657A FC FC فیبر نوری کابل

خط فرمان 200M FC / UPC-FC / UPC FTTH قطره کابل Singlemode Simplex G657A رنگ سیاه مشخصات افت اندرگیری: ≤ 0.3dB افت بازدهی: ≥55dB طول عمر ≥ 1000 بار دمای کار؛ -40 ~ + 80 درجه طول موج کار: 1310-1550 نانومتر ویژگی ... Read More
2018-04-13 15:08:24
چین 500 متر SC UPC 2 کانال فیبر نوری حالت یکنواخت حالت تک حالت Duplex G657A کارخانه

500 متر SC UPC 2 کانال فیبر نوری حالت یکنواخت حالت تک حالت Duplex G657A

500 متر در فضای باز SC UPC 2 هسته FTTH قطره کابل پچ SC Singlemode دوگانه G657A رنگ سیاه مشخصات افت اندرگیری: ≤ 0.3dB افت بازدهی: ≥55dB طول عمر ≥ 1000 بار دمای کار؛ -40 ~ + 80 درجه طول موج کار: 1310-1550 نانومتر ... Read More
2018-04-13 15:08:24
چین کابل های 100mm SC Simplex FTTH فیبر نوری Jumper Singlemode Simplex G657A برای فضای باز کارخانه

کابل های 100mm SC Simplex FTTH فیبر نوری Jumper Singlemode Simplex G657A برای فضای باز

100M در فضای باز SC Simplex FTTH قطره پچ کابل SC Singlemode Simplex G657A سیاه و سفید ویژگی مناسب برای شبکه های مخابراتی نوع: FC، SC، ST، MU، LC، MTRJ، MPO، SMA، E2000، DIN دوام و قابلیت اطمینان بالا از دست داد... Read More
2018-04-13 15:08:24
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|