خانه محصولات

ماژول کاست MPO

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول کاست MPO

(10)
چین 24 فیبر 0.9 میلیمتر کابل MTP ماست کستینگ سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی پچ کابل کارخانه

24 فیبر 0.9 میلیمتر کابل MTP ماست کستینگ سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی پچ کابل

0.5M 24 فیبر کابل 0.9mm MTP casstte ماژول سبز LC آداپتور OM5 PC لهستانی سیم کشی پچ مشخصات کابل کشی پلاست: 2 عدد 12 هسته MPO / مرد -LC چند حالت 50/125 OM5 LSZH 0.9mm 0.5meter فیبر نوری فیبر نوری MTP / MPO یک راه ... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین 50/125 PC لهستانی MPO کاست ماژول 0.5 متری فیبر نوری پچ کابل 24 فیبر کارخانه

50/125 PC لهستانی MPO کاست ماژول 0.5 متری فیبر نوری پچ کابل 24 فیبر

24 فیبر 0.9mm کابل MTP casstte ماژول 50/125 PC لهستانی 0،5 متر فیبر نوری کابل پچ مشخصات کابل کراوات: 2 عدد 12 هسته MPO / مرد -LC چند حالت 50/125 OM3-300 LSZH 0.9mm 0.5meter امکانات: ◆ مناسب برای برنامه MPO / ... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین کانکتور حالت تک حالت MPO کاست پچ پانل 12 آداپتور فیبر LC مناسب کارخانه

کانکتور حالت تک حالت MPO کاست پچ پانل 12 آداپتور فیبر LC مناسب

12 فیبر MTP ماژول casstte برای اتصال حالت تک حالت با آداپتور 1pcs MPO مشخصات کابل کراوات: 12 هسته MPO / مرد -LC تک حالت 9/125 G657A1 LSZH 0.9mm 0.5meter اتصال MPO تک و یا چند منظوره اتصالات multifiber در برنامه ... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین آلومینیوم MTP MPO کاست ماژول LSZH مواد با Multi Mode Aqua LC 4C آداپتور کارخانه

آلومینیوم MTP MPO کاست ماژول LSZH مواد با Multi Mode Aqua LC 4C آداپتور

ماژول casstte MTP با چند حالت aqua LC 4C adapter و connetor 12core مشخصات کابل کشی: 12 هسته MPO / مرد -LC چند حالت 50/125 OM3-300 LSZH 0.9mm 0.5meter این کاست را می توان به هر پانچ پچ پانل فیبر نوری استاندارد ش... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین کابلی فیبر نوری تک حالت MPO MTP LC Duplex SC Sinplex Connector G652D Cable کارخانه

کابلی فیبر نوری تک حالت MPO MTP LC Duplex SC Sinplex Connector G652D Cable

MPO MTP تک حالت LC duplex SC sinplex connector فیبر نوری ماژول کاست MPO MTP تک حالت LC دوبلکس SC sineplex اتصال فیبر نوری ماژول کاست ارائه می دهد امداد شما نیاز دارید اگر شما در حال تلاش برای مدیریت فضا در اتاق ... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین MPO MTP Mulit Mode ماژول کاست فیبر نوری جعبه فلزی جعبه 12 فیبر کارخانه

MPO MTP Mulit Mode ماژول کاست فیبر نوری جعبه فلزی جعبه 12 فیبر

12 فیبر MPO MTP mulit حالت فیبر نوری کاست ماژول جعبه مواد فلزی مشخصات سیم کشی: 12 فیبر MPO / مرد-LC چند حالت OM3-150 50/125 PVC 0.9mm 0.5meter پارامتر فنی نام محصولات 12 فیبر MPO MTP mulit حالت فیبر نوری کاست م... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین 12 هسته MPO MTP ماژول کاست نوری Ber نام واحد برای 19 "1U توزیع جعبه کارخانه

12 هسته MPO MTP ماژول کاست نوری Ber نام واحد برای 19 "1U توزیع جعبه

ماژول کاست فیبر نوری MPO MTP 12 هسته ای تک هسته برای جعبه توزیع 19 "1U ماژول کاست فیبر نوری MPO MTP تک هسته ای 12 هسته اگر مناسب برای جعبه توزیع فیبر نوری 19 "1U یا 2U باشد، و تعداد هسته مطابق با نیازهای شما اس... Read More
2019-06-24 17:45:05
چین چند حالت OM3 1 متری MPO کاست ماژول فیبر نوری کانکتور توزیع 1U کارخانه

چند حالت OM3 1 متری MPO کاست ماژول فیبر نوری کانکتور توزیع 1U

شرح 1U MPO / MTP مرد - LC فیبر نوری توزیع قاب چند حالت OM3 1 متر ماژول های کاست 12 تا 2/1 ماژول یک خط تک سیگنال های نوری موازی را در کانال های 12 کانال دوبلکس دیجیتال تبدیل می کند. یک اتصال MTP / MPO تنها در حا... Read More
2019-06-24 17:45:04
چین مرد - LC 12 هسته MPO کاست ماژول فیبر نوری توزیع قاب چند حالت کارخانه

مرد - LC 12 هسته MPO کاست ماژول فیبر نوری توزیع قاب چند حالت

شرح MPO / MTP مرد - LC 12 هسته فیبر نوری فیبر نوری چند حالت ماژول MPO / MTP کاست انتقال امن بین MPO / MTP و LC یا SC اتصالات جداگانه ارائه می کنند. آنها یک روش سریع و قابل اعتماد با کارایی بالا و کارآمد برای را... Read More
2019-06-24 17:45:04
چین جعبه توزیع 1U MPO کاست ماژول مرد - LC 24 هسته مواد آلومینیوم کارخانه

جعبه توزیع 1U MPO کاست ماژول مرد - LC 24 هسته مواد آلومینیوم

MPO / male - فیبر نوری فیبر نوری LC 24 هسته با سیم پچ ماژول کاست MPO عمدتا برای تقسیم 12 الیاف MPO اتصال از پایان ترمینال قبل از مونتاژ به اتصال استاندارد سیمپلکس یا دوطرفه استفاده می شود. با استفاده از سیم کشی ... Read More
2019-06-24 17:45:03
Page 1 of 1