خانه محصولاتکابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری FTTH Blue Simplex TPEE برای اتصال اتصال کابل

کابل فیبر نوری FTTH Blue Simplex TPEE برای اتصال اتصال کابل

    • Blue Simplex FTTH Fiber Optic Cable TPEE Material For Building Connecting Cable
    • Blue Simplex FTTH Fiber Optic Cable TPEE Material For Building Connecting Cable
  • Blue Simplex FTTH Fiber Optic Cable TPEE Material For Building Connecting Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 10KM در هر رول
    زمان تحویل: ظرف 2 هفته
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 100000 متر در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: فیبر نوری پچ کابل تک حالت نوع فیبر: سیمپلکس
    رنگ: آبی قطر بیرونی: 0.9 میلیمتر
    ماده: TPEE امید: در دسترس

    استفاده Pigtail از Simplex رنگ آبی یکنواخت 0.9mm فیبر نوری کابل TPEE مواد


    --- کابل فیبر نوری کابل، Pigtails، پچ کابل، ماژول loopback
    --- LC، SC، ST، FC، MTRJ، MU SMA، MTP / MPO
    --- حالت Sinlge، چند منظوره، OM1، OM2، OM3،10G OM4
    --- زره پوش، بدون زره پوش
    ---- چند هسته، حالت condiioning
    --- ویژه تاکتیکی و غیره

    امکانات


    افت بازگشتی 1.High
    2. کم شدن درج درج
    3. پچ پرده عبور RoHS، ISO9001
    4. ژاکت LZSH یا PVC
    5. CCTC A Type Fiber Ferrule

    برنامه های کاربردی


    * به عنوان ساختمان برای ساخت اتصال کابل؛
    * به عنوان کابل نرم داخلی در امتداد دیوار، سقف، بین لایه ها و در لوله ها؛
    * به عنوان پیچ و مهره، اتصال دهنده های متحرک و کابل پچ برای تجهیزات ارتباطی.

    کابل های پچ عمومی

    مشخصات و عملکرد

    مورد حالت تک چند حالت
    نوع Splicing UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج <یا = 0.3dB <یا = 0.2dB <یا = 0.3dB
    از دست دادن تکراری > یا = 45dB > یا = 55dB > یا = 35dB
    تکرارپذیری <یا = 0.1dB <یا = 0.1dB <یا = 0.1dB
    درجه حرارت -40 / + 80

    نوع فیبر یکنمونه (APC لهستانی) چندکاره (PC / Flat Polish)
    پارامتر استاندارد از دست دادن کم استاندارد از دست دادن کم
    حداکثر ضرر درج <0.70 <0.35db <0.70dB <0.35dB
    از دست دادن بازگرداندن > 60dB هیچ یک
    طول عمر 500 مودم
    دمای عملیاتی -40 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد
    آزمایش طول موج 1310 نانومتر 850 نانومتر

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات