خانه محصولات

فیبر نوری سیم کشی

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری سیم کشی

(80)
چین فیبر نوری PVC Material Patch Cord 10 متر طول LC ​​DX MM 2.0 قطر برای CATV کارخانه

فیبر نوری PVC Material Patch Cord 10 متر طول LC ​​DX MM 2.0 قطر برای CATV

نام بند ناف فیبر نوری LC DX MM 2.0 قطر پی وی سی مواد 10 متر طول فیبر نوری لامپ برای CATV توضیحات بند ناف فیبر نوری کابل وصله انتقال FTTH ، بند ناف فیبر نوری (همچنین به عنوان اتصال فیبر نوری نیز شناخته می شود) ، ... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین برنامه CATV فیبر نوری Patch Cord 5 Meter SC به حالت اتصال تنها LC کارخانه

برنامه CATV فیبر نوری Patch Cord 5 Meter SC به حالت اتصال تنها LC

نام بند ناف فیبر نوری برنامه CATV فیبر نوری پچ پچ 5 متر SC به کانکتور LC حالت تک LSZH توضیحات بند ناف فیبر نوری کابل فیبر نوری CATV ، کابل / کابل فیبر نوری شبیه به کابل کواکسیال است ، فقط هیچ سپر مشی ، جهنده فی... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین کابل فیبر نوری دوبلکس تعداد پچ کابل SC اتصال سبز Green APC Ferrule Polish کارخانه

کابل فیبر نوری دوبلکس تعداد پچ کابل SC اتصال سبز Green APC Ferrule Polish

نام بند ناف فیبر نوری SC اتصال کانکتور سبز APC لهستانی فیبر نوری دوتایی فیش نوری برای فیبر به منزل توضیحات بند ناف فیبر نوری بند ناف فیبر نوری (همچنین به عنوان اتصال فیبر نوری شناخته می شود) ، جهنده فیبر نوع SC... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین کابل فیبر نوری چند منظوره OTDR SC-SC راه‌اندازی 3.0 LSZH OM3 50/125 بند ناف کارخانه

کابل فیبر نوری چند منظوره OTDR SC-SC راه‌اندازی 3.0 LSZH OM3 50/125 بند ناف

فیبر نوری OTDR چند حالته SC-SC راه اندازی کابل پسته 3.0 LSZH OM3 50/125 کابل راه اندازی نور OTDR جدید ، که OTDR را به تست تحت پیوند وصل می کند ، از بین رفتن و بازتاب اتصال نزدیک به انتها را فاش می کند. دارای ات... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین فیبر نوری فیبر نوری D80 FSI 600um قطعه پشمی محکم 1700um سیلیکا هسته کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری D80 FSI 600um قطعه پشمی محکم 1700um سیلیکا هسته

جوشکاری لیزری با انرژی لیزر D80 SI300um فیبر نوری Patch Cord هسته سیلیس چهره نهایی با سنگ زنی فیبر انرژی بزرگ هسته ای ، با کانکتور D80 با دقت بالا با شکاف هوا و محافظت از یاقوت کبود ، انتقال قدرت انعطاف پذیر لی... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین جوشکاری لیزر انرژی فیبر نوری پچ بند ناف سیلیکا Core D80 SI300um طول 5M کارخانه

جوشکاری لیزر انرژی فیبر نوری پچ بند ناف سیلیکا Core D80 SI300um طول 5M

جوشکاری لیزری با انرژی لیزر D80 SI300um فیبر نوری Patch Cord هسته سیلیس اتصالات فیبر D80 با استفاده از یک فیبر با دقت بالا فیبر مس برای از بین بردن گرما موثر ، صورت انتهایی فیبر جلا خوب با نوار حالت Sapphire می ... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین جدول انرژی لایه فیبر Ptical Patch Cord Material D80 SI200 400/500 / 600um کارخانه

جدول انرژی لایه فیبر Ptical Patch Cord Material D80 SI200 400/500 / 600um

برنامه انرژی 5M D80 SI200 / 300/400/500 / 600um فیبر نوری لایه هسته سیلیکا مشخصات مواد برای مواد لایه هسته سیلیس خالص ، مواد پوششی برای سنگ معدن مخلوط ، لایه روکش شده از لاستیک سیلیکون ، مواد پوششی محکم نایلون ... Read More
2019-07-29 16:56:13
چین کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode کارخانه

کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode

OM5 1M LC UPC - SC UPC فیبر نوری فیبر پچ کابل دوبلکس 2.0mm چند منظوره PVC شرح همانطور که تقاضای پهنای باند به طور مداوم افزایش یافته است، انواع کابل پچ فیبر نیز به سرعت به روز رسانی می شوند. فیبر OM5، همچنین به ... Read More
2019-07-17 10:10:42
چین سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری کارخانه

سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری

سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری کابل G657B3 با استفاده از مواد LSZH، آن را ضد خم شدن بیشتر خواهد بود. قطر خمش می تواند 5mm باشد. فیبر کابل را می توان بسیار خوب محافظت می شو... Read More
2019-06-05 15:37:45
چین چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC کارخانه

چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC

چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC توضیحات محصول کابل پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر یک از آنها یکبار در دسترس است. این دستگاه د... Read More
2019-06-04 11:06:40
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|