خانه محصولات

فیبر نوری سیم کشی

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری سیم کشی

(137)
چین فیبر ضد آب Ftta Sc Apc Patch Cord Ip67 فیبر H کانکتور زرد کارخانه

فیبر ضد آب Ftta Sc Apc Patch Cord Ip67 فیبر H کانکتور زرد

فیبر ضد آب ftta sc apc اتصال پچ فیبر ip67 فیبر H شرح: رنگدانه های کابل دور فیبر نوری برای اتصال تجهیزات و قطعات در شبکه فیبر نوری استفاده می شود. آنها با انواع مختلفی از اتصالات فیبر نوری هستند. انواع فیبر نوری ... Read More
2019-12-27 11:12:04
چین کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68 کارخانه

کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68

کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68 شرح: اتصالات فیبر ، به همراه کابل نوری پشتیبانی ، در حال تبدیل شدن به رابط استانداردی هستند که در رادیوهای از راه دور 3G ، 4G و WiMax Base Station و برنامه ها... Read More
2019-12-27 11:12:04
چین اتصال دهنده فیبر نوری Ftta Fiber Patch Cord PVC / LSZH Ip68 اتصال فیبر H کارخانه

اتصال دهنده فیبر نوری Ftta Fiber Patch Cord PVC / LSZH Ip68 اتصال فیبر H

فیبر نوری فیتا نوری منبع اتصال پچ فیبر نوری ip68 فیبر H شرح: فیبرهای نوری ضد آب در فضای باز در فضای باز فیبر نوری OptiTap SC / APC کابلهای لکه دار Drop Patch کابلهای پرش با یک سیم مسی ، ژاکت بیرونی PE PE است. ف... Read More
2019-12-27 11:12:04
چین کابل فیبر نوری در فضای باز SM / MM در فضای باز اتصال دهنده FULLAXS مقاومت در برابر خوردگی کارخانه

کابل فیبر نوری در فضای باز SM / MM در فضای باز اتصال دهنده FULLAXS مقاومت در برابر خوردگی

ضد کابل FULLAXS ضد آب SM / MM کابل وصله فیبر نوری در فضای باز شرح: طراحی اتصال فیبر WIMAX و Long Term Evolution (LTE) نسل بعدی به آنتن (FTTA) نیاز به مجامع کابل ناهموار برای استفاده در فضای باز دارد. برای اتصال ... Read More
2019-12-27 11:12:04
چین کابل فیبر نوری فیش نوری / اتصال ضد آب در فضای باز وصله کابل HUAWEI Mini SC کارخانه

کابل فیبر نوری فیش نوری / اتصال ضد آب در فضای باز وصله کابل HUAWEI Mini SC

فیبر نوری اتصال HUAWEI Mini SC بند ناف در فضای باز ضد آب شرح: مجموعه های کابل فیش پچ فیبر محکم IP 67 ODVA Duplex LC در دو حالت تک و نسخه چند حالته موجود است ، این ODVA LC یک کابل فیبر با استفاده معمولی در فضای ... Read More
2019-12-24 18:15:47
چین کابل فیبر نوری مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei کارخانه

کابل فیبر نوری مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei

مفتول بند بند مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei شرح: مجتمع های طناب پچ در فضای باز Toptap SC FTTA طراحی جدید ، مقرون به صرفه ، آسان ، مهر و موم محیطی و محافظت مکانیکی برای اتصالات سبک 1 الیاف سیمپلک... Read More
2019-12-24 16:12:03
چین اتصال کوتاه FTTA ضد آب در فضای باز IP67 زمینه مینی مونتاژ Mini Sc / APC کارخانه

اتصال کوتاه FTTA ضد آب در فضای باز IP67 زمینه مینی مونتاژ Mini Sc / APC

FTTA ضد آب در فضای باز IP67 زمینه مونتاژ سریع Mini Sc / APC شرح: Mini SC APC ضد آب در فضای باز ضد آب اتصال سریع مونتاژ که با آداپتور optitap سازگار است. مناسب برای کابل تخت کابل دور 3.0 میلی متر ، کابل دور 5... Read More
2019-12-24 16:12:03
چین کابل فیبر نوری دوبلکس 2.0 میلی متر 2 میلی متر LSZH E2000 APC اتصال زرد کارخانه

کابل فیبر نوری دوبلکس 2.0 میلی متر 2 میلی متر LSZH E2000 APC اتصال زرد

Duplex 2.0mm 2m LSZH E2000 APC اتصال دهنده فیبر نوری فیبر نوری شرح: تارهای پچ برای تهیه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از بند پچ روشی سریع و آسان برای مسیریابی لکه‌های فیبر در مراکز ... Read More
2019-12-24 16:12:03
چین کابل شبکه کت ژاکت LSZH دارای کابل فیبر نوری فیش نوری IEC Standard SC کارخانه

کابل شبکه کت ژاکت LSZH دارای کابل فیبر نوری فیش نوری IEC Standard SC

بند ناف فیبر نوری نام محصول: کابل شبکه کت ژاکت LSZH دارای کابل فیبر نوری فیش نوری IEC Standard SC بند ناف فیبر نوری توضیحات: بند ناف فیبر نوری به الیاف نوری تک حالته و چند حالته تقسیم می شود ، همچنین دارای سیم ... Read More
2019-12-19 16:15:23
چین 40G انتقال داده های SC فیبر نوری پچ بند ناف تک حالت 1310 / 1550nm کارخانه

40G انتقال داده های SC فیبر نوری پچ بند ناف تک حالت 1310 / 1550nm

بند ناف فیبر نوری نام محصول: کابل فیبر دوبلکس آبی SC UPC تک حالته کابل فیبر نوری 1310nm SC بند ناف فیبر نوری توضیحات: پرش فیبر نوری معمولاً برای پرش های تک حالته و چند حالته فیبر نوری و همچنین سایر پرش های فیبر ... Read More
2019-12-19 16:15:23
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|