خانه محصولات

فیبر نوری سیم کشی

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری سیم کشی

(179)
چین تجهیزات تست ارتباطات FC به LC 9 / 125um بند ناف فیبر نوری کارخانه

تجهیزات تست ارتباطات FC به LC 9 / 125um بند ناف فیبر نوری

بند ناف فیبر نوری نام محصول: تجهیزات تست ارتباطات فیبر نوری پچ FC به نوع حالت LC بند ناف فیبر نوری توضیحات: ساختار محصول هسته: ضریب شکست بالا ، برای انتقال نور استفاده می شود. روکش: ضریب شکست کم است و با هسته ی... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین سیم کم فیبر نوری SC LC کم مصرف درج سبز کارخانه

سیم کم فیبر نوری SC LC کم مصرف درج سبز

بند ناف فیبر نوری نام محصول: Green Equipment LC Fibre Patch Cord کاربرد تجهیزات تست از دست دادن درج کم بند ناف فیبر نوری توضیحات: کابل تست استاندارداردر بند ناف فیبر نوری همانند کابل فیبر نوری معمولی در ظاهر اس... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین ایستگاه پایه Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH کابل پچ دوتایی کارخانه

ایستگاه پایه Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH کابل پچ دوتایی

بند ناف فیبر نوری نام محصول: ایستگاه پایه Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH کابل پچ دوتایی بند ناف فیبر نوری توضیحات: ماژول های چند حالته معمولاً از LED های کم مصرف به عنوان منبع نور استفاده می کنند و اندازه ... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter کارخانه

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter

بند ناف فیبر نوری نام محصول: Aqua OM4 از 100G داده 100G داده های LC مچ لنز 50 متری LC پشتیبانی می کند بند ناف فیبر نوری توضیحات: براساس نوع خاتمه ، سه نوع اصلی پرش فیبر وجود دارد: ST-ST ، SC-SC و ST-SC.با توجه ... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین چکمه مشکی فیبر نوری 850um MM FC PC کارخانه

چکمه مشکی فیبر نوری 850um MM FC PC

بند ناف فیبر نوری نام محصول: چکمه مشکی FC PC با طول موج 850um MM سیم پیچ سیم باند 3.0 چکمه مشکی بند ناف فیبر نوری توضیحات: هنگام انتقال سیگنال لیزر به طور مستقیم به انتهای فیبر نگاه نکنید. در صورت بروز صدمه در ... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین پهنای باند پهن نارنجی چند متری نارنجی فیبر نوری پچ 5m FC کارخانه

پهنای باند پهن نارنجی چند متری نارنجی فیبر نوری پچ 5m FC

بند ناف فیبر نوری نام محصول: فیبر نوری FC کابل چند لایه نارنجی انتقال پهنای باند 5 متر بند ناف فیبر نوری توضیحات: در طول استفاده بیش از حد فیبر را خم نکنید و یا حلقه نکنید ، زیرا این باعث کاهش ضعف نور هنگام انت... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین 4F تک حالت 9 / 125um پنکه 1 متری بند ناف فیبر نوری کارخانه

4F تک حالت 9 / 125um پنکه 1 متری بند ناف فیبر نوری

بند ناف فیبر نوری نام محصول: 4F تک حالته 9 / 125um Fan-Out 1 متر بند ناف فیبر نوری پچ بند ناف فیبر نوری توضیحات: بند پچ ساخته شده از کابل نوری زره ​​پوش باعث کاهش هزینه کابل نوری شده و هدر رفتن منابع را کاهش می ... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین 12F فنر زرهی چند لایه زره پوش LC فیبر نوری پچ بند کارخانه

12F فنر زرهی چند لایه زره پوش LC فیبر نوری پچ بند

بند ناف فیبر نوری نام محصول: کابل فیبر نوری 12F فن - فیبر نوری Pc Sc Lc فیبر زرهی چند حالته زره پوش بند ناف فیبر نوری توضیحات: حداقل شعاع خمشی جهنده زره پوش کوچک است ، که می تواند برای لایه های داخلی با ظرفیت ب... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین کابل خاکستری LSZH Outlet Multimode 6C LC فیبر نوری پچ بند کارخانه

کابل خاکستری LSZH Outlet Multimode 6C LC فیبر نوری پچ بند

بند ناف فیبر نوری نام محصول: 6C LC Fan-Out زره پوش فیبر نوری چندماره زره پوش کراوات خاکستری LSZH بند ناف فیبر نوری توضیحات: برای سیم کشی داخلی افقی ، سیم کشی عمودی در ساختمان ها ، شبکه LAM مناسب برای اتصال چندی... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
چین 4 فیبر LC SC 2.0 شعبه 0.5 متر فیبر نوری پچ کابل کارخانه

4 فیبر LC SC 2.0 شعبه 0.5 متر فیبر نوری پچ کابل

بند ناف فیبر نوری نام محصول: 4 فیبر LC SC Fan-Out زره پوش فیبر نوری پچ کابل 0.5 متری 2.0 شعبه بند ناف فیبر نوری توضیحات: این سری از محصولات کابل نوری کاملاً با اتصالات مختلف استاندارد موجود مطابقت دارد.مفهوم حف... ادامه مطلب
2021-07-28 12:16:08
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|