خانه محصولات

فیبر نوری سیم کشی

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری سیم کشی

(77)
چین کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode کارخانه

کابل OM5 1 M دوبلکس پچ فیبر نوری LC UPC - SC PVC Multi Mode

OM5 1M LC UPC - SC UPC فیبر نوری فیبر پچ کابل دوبلکس 2.0mm چند منظوره PVC شرح همانطور که تقاضای پهنای باند به طور مداوم افزایش یافته است، انواع کابل پچ فیبر نیز به سرعت به روز رسانی می شوند. فیبر OM5، همچنین به ... Read More
2019-07-17 10:10:42
چین OTDR چند حالت فیبر نوری SC-SC راه اندازی 3.0 LSZH کابل OM3 50/125 سیم پچ کارخانه

OTDR چند حالت فیبر نوری SC-SC راه اندازی 3.0 LSZH کابل OM3 50/125 سیم پچ

OTDR چند حالت فیبر نوری SC-SC راه اندازی 3.0 LSZH کابل OM3 50/125 سیم پچ کابل راه انداز جدید OTDR نور ، که OTDR را به تست link-under-test متصل می کند، افت نقاط و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را تشریح می کند. این ات... Read More
2019-07-16 11:36:11
چین D80 FSI 600um فیبر نوری فیبر نوری Cord 1700um هسته سیلیکا قطر پوشش روکش کارخانه

D80 FSI 600um فیبر نوری فیبر نوری Cord 1700um هسته سیلیکا قطر پوشش روکش

D80 SI300um انرژی جوش لیزری فیبر نوری پچ هسته سیلیکا بند ناف با پایان دادن به دقت سنگ زنی فیبر بزرگ هسته انرژی، با اتصال دقت بالا D80 با شکاف هوا و یا حفاظت از یاقوت کبود، انتقال قدرت قابل انعطاف لیزر قدرتمند ا... Read More
2019-07-16 11:13:36
چین D80 SI300um انرژی جوش لیزری فیبر نوری پچ هسته سیلیکا بند ناف کارخانه

D80 SI300um انرژی جوش لیزری فیبر نوری پچ هسته سیلیکا بند ناف

D80 SI300um انرژی جوش لیزری فیبر نوری پچ هسته سیلیکا بند ناف اتصالات فیبر D80 با یک فیبر فای با دقت بالا بر اساس مس، برای حذف حرارت مؤثر، فیبر نازک فیبر نهایی با نوار Sapphire حالت می تواند قدرت متوسط ​​لیزری ت... Read More
2019-07-16 10:39:48
چین 5M D80 SI200 / 300/400/500 / 600um برنامه انرژی فیبر نوری فیبر پچ کابل سیلیکا هسته لایه مواد کارخانه

5M D80 SI200 / 300/400/500 / 600um برنامه انرژی فیبر نوری فیبر پچ کابل سیلیکا هسته لایه مواد

5M D80 SI200 / 300/400/500 / 600um برنامه انرژی فیبر نوری فیبر پچ کابل سیلیکا هسته لایه مواد مشخصات مواد برای مواد خام سیلیکای هسته خالص، مواد روتختی برای سنگ های مخلوط، لایه های پوشش داده شده از لاستیک سیلیکون... Read More
2019-07-15 11:35:00
چین سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری کارخانه

سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری

سیم کشی فیبر نوری 2.0 میلیمتر، سیمکارت G657B3 ساده نوع فیبر فیبر نوری کابل G657B3 با استفاده از مواد LSZH، آن را ضد خم شدن بیشتر خواهد بود. قطر خمش می تواند 5mm باشد. فیبر کابل را می توان بسیار خوب محافظت می شو... Read More
2019-06-05 15:37:45
چین چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC کارخانه

چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC

چند حالت ST-LC اتصال فیبر نوری فیبر پچ کابل 3.0mm دوطرفه کابل نارنجی PVC توضیحات محصول کابل پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر یک از آنها یکبار در دسترس است. این دستگاه د... Read More
2019-06-04 11:06:40
چین زانویی اژدها E2000 فیبر نوری فیبر نوری APC بطری فلزی اتصال SM DX PVC Indoor کارخانه

زانویی اژدها E2000 فیبر نوری فیبر نوری APC بطری فلزی اتصال SM DX PVC Indoor

داخلی E2000 APC اتصال فلزی کلاه SM DX PVC فیبر نوری patch بند ناف زرد کابل فیبر نوری نوع داخلی و خارجی دارد. ما می توانیم طناب پچ را با توجه به درخواست شما برای استفاده، سفارشی کنیم. مواد و عملکرد کابل های داخل... Read More
2019-05-27 16:02:41
چین فیبر نوری فیبر نوری کابل E2000 APC فلزی کاپ 9/125 1310/1550 طول موج G652D کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری کابل E2000 APC فلزی کاپ 9/125 1310/1550 طول موج G652D

سبز E2000 APC فلزی کلاه 9/125 1310/1550 طول موج G652D PVC فیبر نوری بند ناف سبد E2000 APC Metal cap 9/125 1310/1550 طول موج G652D فیبر نوری فیبر نوری ، به معنای E2000 APC نوع اتصال سبز با پوشش گرد و غبار فلز اس... Read More
2019-05-27 15:52:48
چین E2000 UPC فیبر نوری فیبر پچ سیم کشی جعبه پلاستیکی Simplex حالت تنها 2.0 Diamter کارخانه

E2000 UPC فیبر نوری فیبر پچ سیم کشی جعبه پلاستیکی Simplex حالت تنها 2.0 Diamter

E2000 UPC آبی پلاستیکی کاپشت ساده Simplex PVC فیبر نوری پچ بند 2.0 Diamter E2000 UPC یک اتصال رنگ آبی است و نوع تک حالت است. حالت تک می تواند برای دور دور انتقال یابد. طول موج تنها حالت 1310/1550 نانومتر است، ط... Read More
2019-05-27 15:52:48
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|