خانه محصولات

اتمسفر فیبر نوری

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتمسفر فیبر نوری

(31)
چین سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف کارخانه

سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف

نام محصول Attenuator loopback فیبر نوری استنباط حلقه فیبر نوری تک حالته MPB زنانه 3Db برای 12 الیاف توضیحات محصول Attenuator loopback فیبر نوری این ضعیف کننده loopback MPO یک اتصال دهنده زن است. دارای کانکتور ز... ادامه مطلب
2020-04-01 15:30:24
چین حالت استنباط فیبر نوری 3db 12 / MPO تنها در حالت ضعف فیبر نوری 9/125 Um کارخانه

حالت استنباط فیبر نوری 3db 12 / MPO تنها در حالت ضعف فیبر نوری 9/125 Um

نام محصول کاهش دهنده فیبر نوری 3db 12 فیبر MPO استنباط فیبر نوری تک حالت 9/125 Um استنباط فیبر نوری توضیحات محصول ضعیف نوری فیبر MPO دارای اتصالات زن و مرد است. میرایی می تواند 1-30dB با توجه به نیاز شما باشد. ... ادامه مطلب
2020-04-01 15:30:24
چین 12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ کارخانه

12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ

توضیحات محصول 12 هسته MPO / MTP Attenuator حلقه فیبر نوری برای فیبر نوری کابل / کابل پچ یک اتناتور فیبر نوری، همچنین به عنوان یک اتناتور نوری شناخته می شود، یک عنصر منفعل است که برای کاهش میزان قدرت یک سیگنال ن... ادامه مطلب
2019-11-05 11:14:53
چین ماده ی پلاستیکی Attenuator فیبر نازک مردانه تا زنانه MPO / MTP برای 12 فیبر کارخانه

ماده ی پلاستیکی Attenuator فیبر نازک مردانه تا زنانه MPO / MTP برای 12 فیبر

توضیحات محصول MPO / MTP مرد به زن حالت تنتناتور برای 12 فیبر نور کم نور MPO Attenuator برای کاهش قدرت الکتریکی نوری سیگنال در همه کانال های انتقال 40/100G موازی اپتیک و سایر تجهیزات با استفاده از اتصال MPO مورد ... ادامه مطلب
2019-06-24 17:48:38
چین از دست دادن بازده بالا تنگ کننده نوری ثابت برای شبکه های مخابراتی / تجهیزات تست کارخانه

از دست دادن بازده بالا تنگ کننده نوری ثابت برای شبکه های مخابراتی / تجهیزات تست

توضیحات محصول افت ولتاژ پایین و افت بازده بالا. اتصالات ثابت فیبرهای نوری فیبر نوع FC افت اندرگیری ادامه مطلب
2018-10-15 10:33:21
چین FC Single Mode Attenuator Optical Optic، Optical Attenuator متال فلزی 1000mW قدرت ورودی کارخانه

FC Single Mode Attenuator Optical Optic، Optical Attenuator متال فلزی 1000mW قدرت ورودی

FC تک حالت فلزی متغیر Attenuator نوری (VOA) قابل تنظیم آستیناتور فیبر نوری توضیحات محصول FC تک حالت فلزی متغیر Attenuator نوری (VOA) قابل تنظیم آستیناتور فیبر نوری پنوماتیک متغیر FC PacSatSales دارای آستین سرام... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین مواد فلزی تطبیقی ​​فیبر نوری قابل تنظیم برای سیستم های MATV آنالوگ کارخانه

مواد فلزی تطبیقی ​​فیبر نوری قابل تنظیم برای سیستم های MATV آنالوگ

FC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری توضیحات محصول FC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری کلاس تجاری: FC Attenuator Optical Variable (VOA) برا... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom کارخانه

نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom

توضیحات محصول LC / PC Plug نوع ثابت فیبر نوری Attenuator، 5dB Singlemode simplex plastic اتناتورهای ثابت فیبر متصل به فیبرهای متخلخل با زیرکونیا تولید میشوند و با استفاده از فیبرهای لعابی بسیار ضعیف میشوند. این ... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین ستون زنانه تا تنفس نوری فیبر نوری، تنفس حالت تک قدرت بالا کارخانه

ستون زنانه تا تنفس نوری فیبر نوری، تنفس حالت تک قدرت بالا

Attenuator فیبر نوری ST زن به حالت مرد ساده ساده (5db) ضعیف است توضیحات محصول مشخصات محصول ST / UPC فیبر نوری آتتیناتور 1-30dB در دسترس است کیفیت خوب بهترین قیمت تحویل سریع STT / UPC 10dB تنگ کننده فیبر نوری ثا... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین اتمسفر فیبر نوری نوع FC / UPC، اتم تایپ فیبر تک حالت برای عملیات 1550 نانومتری کارخانه

اتمسفر فیبر نوری نوع FC / UPC، اتم تایپ فیبر تک حالت برای عملیات 1550 نانومتری

توضیحات محصول اتمسفر فیبر نوری Simplex، نوع FCM / UPC نوع 0 تا 20 دسی بل کانکتور فیبر نوری Singlemode Attenuator FC / UPC، 20dB Attenuators نصب کننده را قادر می سازد تا سطح قدرت نوری را بدون تغییر اجزاء دیگر، ی... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|