خانه محصولات

فیبر نوری اتصالات

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری اتصالات

(67)
چین SM / MM کابل فیبر نوری کابل پچ SC Square Tail Set برای تجهیزات تست فیبر نوری کارخانه

SM / MM کابل فیبر نوری کابل پچ SC Square Tail Set برای تجهیزات تست فیبر نوری

بند ناف فیبر با استفاده از SC قطعه قطره 2.0 / 3.0 میلی متر قطر سبز پارامتر فیبر نوری بوت SC / FC / LC / ST: از دست دادن درج SM ≤0.20 دسی بل MM ≤0.25dB برگشت ضرر کامپیوتر ≥50 دسی بل UPC ≥ 55 دسی بل APC ≥65 دسی ب... ادامه مطلب
2020-11-18 13:59:27
چین اتصالات پایان دهنده فیبر نوری LC UPC تک حالته با زوج ها کارخانه

اتصالات پایان دهنده فیبر نوری LC UPC تک حالته با زوج ها

نام پایان دهنده فیبر نوری: کانکتورهای خاموش کننده فیبر نوری LC UPC تک حالته ایده آل برای Patchpanels with Couples توضیحات پایان دهنده فیبر نوری این یک ساختار ساده و قابل اعتماد ، حداکثر توان شفافیت (بیش از 1 W) ... ادامه مطلب
2020-09-25 09:07:00
چین اتصالات LC Terminator اتصالات فیبر نوری با فروس های زیرکونیا کارخانه

اتصالات LC Terminator اتصالات فیبر نوری با فروس های زیرکونیا

نام پایان دهنده فیبر نوری: اتصالات پایان دهنده فیبر نوری LC با فرون های زیرکونیا برای سیستم های فیبر نوری توضیحات پایان دهنده فیبر نوری ما بهترین ترمینال فیبر نوری با بازتاب کم fc 9 / 125um fc 9 / 125um را داری... ادامه مطلب
2020-09-25 09:07:00
چین پایان دهنده های نوری فیبر نوری SC UPC کم بازتاب DWDM و EDFA کارخانه

پایان دهنده های نوری فیبر نوری SC UPC کم بازتاب DWDM و EDFA

نام پایان دهنده فیبر نوری: پایان دهنده های نوری فیبر با بازتاب کم SC UPC برای DWDM و EDFA توضیحات پایان دهنده فیبر نوری این می تواند انتقال قدرت بالا را برای مدت طولانی تحمل کند. فیبر ضعف بالا در داخل می تواند ... ادامه مطلب
2020-09-25 09:07:00
چین ابزارهای فیبر نوری ReflectionTerminator FC APC 1640nm کم کارخانه

ابزارهای فیبر نوری ReflectionTerminator FC APC 1640nm کم

نام پایان دهنده فیبر نوری: فیبر نوری FC UPC کم بازتاب فیبر نوری ReflectionTerminator کیت ابزار ختم فیبر نوری توضیحات پایان دهنده فیبر نوری پایانه های فیبر نوری برای خاتمه درگاه های کانکتور استفاده نشده در سیستم ... ادامه مطلب
2020-09-25 09:07:00
چین کیت ابزار خاتمه فیبر نوری FC UPC با بازتاب پایین ReflectionTerminator کارخانه

کیت ابزار خاتمه فیبر نوری FC UPC با بازتاب پایین ReflectionTerminator

نام پایان دهنده فیبر نوری: فیبر نوری FC UPC کم بازتاب فیبر نوری ReflectionTerminator کیت ابزار ختم فیبر نوری توضیحات پایان دهنده فیبر نوری Terminators Optical دستگاه های کاربردی با استفاده از الیاف Doped Metal... ادامه مطلب
2020-09-25 09:07:00
چین اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه کارخانه

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه

چند حالته LC SX 0.9 mm 2.0mm 3.0mm 3.0mm اتصال فیبر نوری راست بند ناف فیبر نوری یکی از اجزای متداول در شبکه فیبر نوری است.فیبر نوریتارهای پچ گاهی به کابلهای فیبر نوری یا کابلهای وصله فیبر نوری نیز گفته می شود.ب... ادامه مطلب
2020-08-14 14:49:34
چین اتصال دهنده های LAN WANs LC SX 0.9mm 3.0mm LC به LC اتصال دهنده کارخانه

اتصال دهنده های LAN WANs LC SX 0.9mm 3.0mm LC به LC اتصال دهنده

چند حالته LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc به کانکتور LC اتصالات فیبر نوری بی نظیر است.کابل های فیبر به جای سیگنال های برقی ، پالس های نور را منتقل می کنند ، بنابراین خاتمه ها باید بسیار دقیق تر باشند.اتصالات فیبر نو... ادامه مطلب
2020-08-14 14:48:21
چین اتصالات فیبر نوری Multimode 50db 3 میلی متری تک حالته کارخانه

اتصالات فیبر نوری Multimode 50db 3 میلی متری تک حالته

چند حالته LC SX 0.9 mm 2.0mm 3.0mm 3.0mm اتصال فیبر نوری ساده پیشنهادات ما طیف گسترده ای از تارهای پچ را برای درخواست های برنامه های شبکه طراحی و تولید می کند.آی تیشامل چند حالت و تک حالت است.هر دو انتها با یک ... ادامه مطلب
2020-08-14 14:45:23
چین کانکتور فیبر LC چند حالته 3.0 میلی متر 3.0 میلی متر فلزی کارخانه

کانکتور فیبر LC چند حالته 3.0 میلی متر 3.0 میلی متر فلزی

دوبلکس سیمپلکس ساده LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm 3.0 میلی متر اتصال فیبر ال سی دی اتصالات فیبر نوری در هر دو انتهای یک جهنده فیبر برای دستیابی به اتصالات متقابل الیاف استفاده می شود.اتصالات فیبر نوری انواع مختلفی بر... ادامه مطلب
2020-08-14 14:43:41
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|