خانه محصولات

فیبر نوری Pigtail

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail

(12)
چین 3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails کارخانه

3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails

ST 3m فیبر نوری فیبر نوری سفید کموم محدود فیبر فیبر کابل شرح یک فیبر فیبر دار فیبر نوری یکپارچه، کوتاه، معمولا با تنگی بافر است که دارای یک اتصال نوری از پیش نصب شده در یک طرف و طول فیبر در معرض آن در انتهای دی... Read More
2019-06-20 09:53:12
چین 12 هسته SC APC تک حالت توزیع فیبر نوری Pigtail برای شبکه های مخابراتی کارخانه

12 هسته SC APC تک حالت توزیع فیبر نوری Pigtail برای شبکه های مخابراتی

12 هسته SC APC تک حالت توزیع فیبر نوری Pigtail برای شبکه های مخابراتی فیبر نوری خوک معمولی در جعبه توزیع یا جعبه ترمینال، می توان آن را اسپلایشی کرد. فیبر نوری Pigtail می تواند حالت تک و چند حالت باشد. حالت یکن... Read More
2019-05-30 16:28:32
چین LC APC 12 Pigtail فیبر نوری قلب با سرامیک با دقت بالا کارخانه

LC APC 12 Pigtail فیبر نوری قلب با سرامیک با دقت بالا

LC APC 12 هسته فیبر نوری فیبر نوری فیبر فیبر محصولات برای جعبه شرح نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU فورل انتهای صورت: PC، UPC، APC نوع هسته: حالت تک (SM: 9 / 125um)، چندجملهای (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um... Read More
2019-05-14 11:44:31
چین OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر کارخانه

OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر

OM4 SC / PC فیبر نوری Pigtail، 1 متری کابل فیبر فیبر دار 12 رنگ 0.9 میلیمتر کاهش درج درونی، افت بازده بالا • پایداری درجه حرارت عالی • تکرارپذیری و تبادلگرایی خوب • استقامت مکانیکی عالی • زمان نگهداری و کنترل د... Read More
2018-12-24 17:10:21
چین SC / APC فیبر نوری Pigtail، 2 M Fibers Jumper Cables 12 Colors Optionalal کارخانه

SC / APC فیبر نوری Pigtail، 2 M Fibers Jumper Cables 12 Colors Optionalal

SC / APC فیبر نوری جعلی 12 رنگ 0.9 میلیمتر 2 M پرتو فیبر نوری کابل 12 الیاف / رنگین کمان این شامل 12 عدد از pigtail.12 ساده است. یک واحد است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. اتصال می تواند ... Read More
2018-07-26 17:41:39
چین زرد فیبر نوری Pigtail لوله تحت ST APC 0.3 DB از دست دادن است کارخانه

زرد فیبر نوری Pigtail لوله تحت ST APC 0.3 DB از دست دادن است

ST APC فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری لوله محدود شده است شرح Pigtail فیبر نوری رنگارنگ 12 Core FC Pigtail. فیبر نوری SC FC LC ST دو فیبر نوری با دقت بالا است که با توجه به محیط انتقال می توان... Read More
2018-07-26 15:53:01
چین 0.9 مگا هرتز اتصالات فایبرگ یکپارچه 1 متری کمپرسور سفید کم مصرف کارخانه

0.9 مگا هرتز اتصالات فایبرگ یکپارچه 1 متری کمپرسور سفید کم مصرف

اتصالات ST 0.9mm فیبر نوری فیبر دار فیبر نوری فیبر نوری 1 متری شرح Pigtail طول فیبر اتصال دائم متصل شده تنها در یک طرف است. کابل پچ YOGEL با انواع اتصال دهنده های مختلف (مانند FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ و غیره) س... Read More
2018-07-26 15:53:01
چین 2 M Fan - قطعه قطعه فیبر نوری SC اتصال برای قاب ATTV / توزیع نوری کارخانه

2 M Fan - قطعه قطعه فیبر نوری SC اتصال برای قاب ATTV / توزیع نوری

SC / APC فیبر نوری جعلی 12 رنگ 0.9 میلیمتر 2 M پرتو فیبر نوری کابل 12 الیاف / رنگین کمان این شامل 12 عدد از pigtail.12 ساده است. یک واحد است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. اتصال می تواند ... Read More
2018-07-26 15:53:01
چین قطر 0.9 میلی متری یکپارچه فیبرهای Pigtails 1.5 M طول 12 ماه گارانتی کارخانه

قطر 0.9 میلی متری یکپارچه فیبرهای Pigtails 1.5 M طول 12 ماه گارانتی

فیبر فیبر نوری فیبر نوری محدود به کابل فیبر نوری 0.9 میلیمتری است شرح Pigtail رنگارنگ 12 هسته ای را می توان به FC، SC، LC، MU و ST طبقه بندی کرد. رنگ چرمی آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری، سفید، قرمز، سیاه، ز... Read More
2018-07-26 15:53:01
چین کابل فیبر نوری فیبر نوری 1 مگا پیکسل برای خاتمه فعال سازی دیوایس کارخانه

کابل فیبر نوری فیبر نوری 1 مگا پیکسل برای خاتمه فعال سازی دیوایس

SC / UPC 0.9mm 12 رنگ فیبر نوری pigtail تک حالت فیبر فیبر کابل فیبر نوری SC / PC 0.9mm فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری چند منظوره برای جعبه FTTH شرح 1. نوع اتصال: FC، SC، LC، ST 2. فرل پایان چهره: PC، UPC، APC 3. ... Read More
2018-07-26 15:53:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|