خانه محصولات

MPO MTP کابل

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO MTP کابل

(80)
چین 24 فیبر MPO MTP فن کابل Patch MTP-24 OM3 کارخانه

24 فیبر MPO MTP فن کابل Patch MTP-24 OM3

24 فیبر MPO MTP پنکه Patch Match MTP-24 OM3 کابل شکستن چند حالته بررسی اجمالی کابل MPO MTP هر کابل Breakout MTP با الیاف 8 تا 144 در دسترس است و بیشتر برای کمک به ارتقا شبکه های 10G موجود به میزان بالاتر 40G و ... Read More
2019-11-12 16:27:30
چین 48 کابل فیبر Patch Trunk Trunk MPO MTP ، بلور فیبر MPO 4 * 12 کارخانه

48 کابل فیبر Patch Trunk Trunk MPO MTP ، بلور فیبر MPO 4 * 12

48 فیبر پچ کابل MPO MTP کابل تنه 4 * 12 فیبر MPO بلوز نوری بررسی اجمالی کابل MPO MTP اتصالات MPO عملکرد استثنایی و قابلیت اطمینان را برای سیستمهای پرسرعت و شبکه های پر سرعت در صنعت مورد نیاز ارائه می دهند. با ع... Read More
2019-11-12 14:48:26
چین 12 F MTP - LC فیبر نوری MTP MPO Breakout 0.9 Mm کابل برای جعبه ماژول کاست MPO کارخانه

12 F MTP - LC فیبر نوری MTP MPO Breakout 0.9 Mm کابل برای جعبه ماژول کاست MPO

نام محصول بند ناف فیبر نوری MPO / MTP: کابل ماژول کاست MPO 12 F MTP - LC Fiber Optic MTP MPO Breakout 0.9 mm مشخصات فیبر نوری MPO / MTP کابل های برش MPO به LC می توانند دو نوع قطر کابل باشند: مینی کابل 0.9 میلی ... Read More
2019-11-12 14:48:26
چین کابل Trunk MPO MTP MPO TO MPO 12 کابل فیبر نوری سبز الیاف آهک OM5 کارخانه

کابل Trunk MPO MTP MPO TO MPO 12 کابل فیبر نوری سبز الیاف آهک OM5

کابل تنه MPO MTP MPO TO MPO 12 کابل فیبر نوری سبز فیبر آهک OM5 بررسی اجمالی کابل MPO MTP فیبر OM5 به عنوان یک فیبر نوری چند حالته جدید برای برنامه های مرکز داده با سرعت بالا تأیید شده است. این طراحی شده است تا ... Read More
2019-11-12 14:48:26
چین کابل تنه ای Patch Cord MPO TO MPO 12 Fiber Core OM4 Magenta MPO MPO کارخانه

کابل تنه ای Patch Cord MPO TO MPO 12 Fiber Core OM4 Magenta MPO MPO

کابل تنه Patch Cord MPO TO MPO 12 فیبر OM4 Magenta MPO MTP بررسی اجمالی کابل MPO MTP اتصال MTP / MPO با مکانیزم چفت و چروک زدن با کلیک شنیدنی ، اتصال مناسب را تضمین می کند. فرول های MT قالب بندی شده دقیق ، همرا... Read More
2019-11-07 15:54:12
چین MPO MTP فن کابل MPO TO LC Duplex Breakout 8/12 بند ناف فیبر نوری کارخانه

MPO MTP فن کابل MPO TO LC Duplex Breakout 8/12 بند ناف فیبر نوری

MPO MTP فن کابل MPO TO LC Duplex Breakout 8/12 بند ناف فیبر نوری بررسی اجمالی کابل MPO MTP MPO MTP Fan Output کابل شکستگی LC / FC / SC / ST ، می تواند 8 هسته ، 12 هسته یا 24 هسته را تنها برای یک واحد ماژول سازگ... Read More
2019-11-05 15:20:12
چین کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ کارخانه

کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ

کابل تنه MPO MTP MPO مرد تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ بررسی اجمالی کابل MPO MTP کابل های تنه MPO MTP با واحدهای فیبر 8 ، 12 و 24 در دسترس هستند تا کاربران بتوانند زیرساختهای Base-8، Base-12 یا Base-24 را ... Read More
2019-11-05 15:20:12
چین کابل فیبر نوری 12 Out 9 میلیمتری 12 سیم فن / نوری MPO APC مرد به SC APC کارخانه

کابل فیبر نوری 12 Out 9 میلیمتری 12 سیم فن / نوری MPO APC مرد به SC APC

کابل فیبر نوری 12/9 میلی متر 12 فیبر نوری پچ سیم ماژول ساده MPO APC مرد به SC APC بررسی اجمالی کابل MPO MTP کابل Fan Out با طراحی چگالی بالا می تواند در حال حاضر حداکثر 24 فیبر را برای SC Type مقیاس دهد ، و این ... Read More
2019-11-05 15:20:12
چین MPO APC TO LC Fan Out 0.9 mm 12 فیبر نوری پچ سیم ماژول ساده کارخانه

MPO APC TO LC Fan Out 0.9 mm 12 فیبر نوری پچ سیم ماژول ساده

MPO APC TO LC Fan Out 0.9 mm 12 فیبر نوری ماژول فیبر ساده وصله بررسی اجمالی کابل MPO MTP MPO / MTP به LC Fan Out Cable رابط MPO / MTP با چند فیبر جداگانه (LC / SC عمدتا). مجامع به طور معمول برای اتصال مستقیم کا... Read More
2019-11-05 15:20:12
چین MPO TO MPO Catch Trunk Trunk MPO MTP کابل 8/12/24 فیبر هسته کارخانه

MPO TO MPO Catch Trunk Trunk MPO MTP کابل 8/12/24 فیبر هسته

فیبر MPO TO MPO Patch Cord MPO / MTP Trunk Cable بررسی اجمالی کابل MPO MTP اتصال MTP / MPO با مکانیزم چفت و چروک زدن با کلیک شنیدنی ، اتصال مناسب را تضمین می کند. فرول های MT قالب بندی شده دقیق ، همراه با پین ه... Read More
2019-11-05 15:20:12
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|