خانه محصولات

MPO MTP کابل

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO MTP کابل

(118)
چین 12 و 24 هسته MPO به 4 کابل شکستن Duplex LC انواع فیبر چند رنگ کارخانه

12 و 24 هسته MPO به 4 کابل شکستن Duplex LC انواع فیبر چند رنگ

انواع فیبر کابل 12 و 24 هسته ای MPO تا 4 کابل شکستن LC دوبلکس شرح کابل های MTP / MPO نقش مهمی در کابل کشی با چگالی فوق العاده بالا دارند. آنها پهنای باند اضافی مورد نیاز برای برنامه های انتقال داده بالا را ارائ... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB کارخانه

MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB

MM SM کم ضرر 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس شرح MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس LC ، یک اتصال 40Gbps را از یک ماژول فرستنده گیرنده نوری 40 GBase-SR4 QSFP + به چهار ماژول فرستنده فرستن... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل MP2 MTP 3.2 Mm ، کابل اتصال LSZH با جک MPS / MTP کارخانه

کابل MP2 MTP 3.2 Mm ، کابل اتصال LSZH با جک MPS / MTP

کابل با کراکت 3/3 میلی متر دور کابل LSZH MPO / MTP کابل اتصال پچ شرح کابل های تنه MTP / MPO می توانند یک حالت واحد باشند ، آنها معمولاً از کابل های چند حالته OM3 / OM4 تشکیل شده اند که با اتصالات MTP / MPO در ه... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین به طور معمول از کابل های چند حالته OM3 / OM4 ، کابل های تنه MTP / MPO تشکیل شده است کارخانه

به طور معمول از کابل های چند حالته OM3 / OM4 ، کابل های تنه MTP / MPO تشکیل شده است

به طور معمول از کابل های چند حالته OM3 / OM4 کابل های تنه MTP / MPO تشکیل شده است شرح کابل های تنه MTP / MPO می توانند یک حالت واحد باشند ، آنها معمولاً از کابل های چند حالته OM3 / OM4 تشکیل شده اند که با اتصال... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل فیبر نوری OS2 OM3 OM4 MPO MTP برای ضرر کم 100 گیگابیت اترنت کارخانه

کابل فیبر نوری OS2 OM3 OM4 MPO MTP برای ضرر کم 100 گیگابیت اترنت

کابلهای فیبر نوری OS2 OM3 OM4 MTP / MPO برای 100 گیگابایت اترنت شرح از جدیدترین فن آوری فیبر نوری تا به امروز استفاده کنید. اتصالات MPO چند فیبر مارک MTP به شما کمک می کند تا با درهم و برهم کابل کمتر کار بیشتری ... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل چند فیبر صنعتی با اتصالات MTP / MPO MTP / MPO Style کارخانه

کابل چند فیبر صنعتی با اتصالات MTP / MPO MTP / MPO Style

کابل های چند فیبر با اتصالات MTP / MPO با سبک MTP / MPO شرح کابل های چند فیبر با اتصالات MTP / MPO معمولاً حاوی 12 یا 24 فیبر هستند و برای شبکه های اترنت با چگالی بالا و پر سرعت طراحی شده اند. از آنها برای بهین... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل فیبر 12 MTP ، چند حالته OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - اتصالات MPO کارخانه

کابل فیبر 12 MTP ، چند حالته OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - اتصالات MPO

کابل فیبر MTP 12 ، چند حالته OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - اتصالات MPO شرح کانکتور MTP دارای ویژگی ها و مزایایی است که در اتصالات MPO عمومی وجود ندارد ، از جمله یک محفظه قابل جابجایی که به شما امکان می دهد تا مجددا... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین MTP (مونث) به MTP (زن) کابل قطبی تک حالت B برای فرستنده QSFP28 کارخانه

MTP (مونث) به MTP (زن) کابل قطبی تک حالت B برای فرستنده QSFP28

MTP (زن) به MTP (زن) Singlemode Cable Polarity B برای فرستنده فرستنده QSFP28 شرح کابل های پچ MTP به MTP عمدتاً به دو روش استفاده می شوند. برای اتصال مستقیم بین دو فرستنده QSFP + (یا QSFP28) یا اتصال کابلهای تنه ... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل قطبی زن MTP زن OM3 MPO MTP برای فرستنده فرستنده QSFP + و QSFP28 کارخانه

کابل قطبی زن MTP زن OM3 MPO MTP برای فرستنده فرستنده QSFP + و QSFP28

کابل قطبی MTP (زن) OM3 Patch Polarity B برای فرستنده QSFP + و QSFP28 شرح کابل های پچ MTP به MTP عمدتاً به دو روش استفاده می شوند. برای اتصال مستقیم بین دو فرستنده QSFP + (یا QSFP28) یا اتصال کابلهای تنه MTP به ... Read More
2019-12-11 17:42:06
چین کابل اتصال Mtp Mtp فیبر Mtp Fanout Cable 40/100 G Mpo به کابل برقی LC کارخانه

کابل اتصال Mtp Mtp فیبر Mtp Fanout Cable 40/100 G Mpo به کابل برقی LC

mpo mtp اتصال فیبر mtp fanout mtp 40/100 g mpo to lc کابل شکستن شرح تأیید و آزمایش های مستقل به طور مداوم اتصال MTP را مجدداً تقویت می کند که عملکرد برتر زندگی را در مقایسه با اتصال دهنده های استاندارد MPO ارائ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|