خانه محصولات

MPO MTP کابل

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO MTP کابل

(126)
چین بند ناف MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO کارخانه

بند ناف MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول 3.0mm MTP برای LC برک آوت کابل تک حالت G657A1 پی وی سی MPT MPO پچ بند ناف توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic connectors. بند ناف ... ادامه مطلب
2020-06-23 16:16:42
چین 8F MPO به LC MM 50 / 125um PVC 3.0mm MPO MTP کابل کارخانه

8F MPO به LC MM 50 / 125um PVC 3.0mm MPO MTP کابل

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول 8F MPO به LC کابل Breakout MM 50 / 125um Aqua PVC 3.0mm MPO Patch کابل توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP 8F MPO به LC کابل Breakout MM 50 / 125um Aqua PVC 3.0mm MPO Patch کابلبرای ... ادامه مطلب
2020-06-23 16:15:43
چین کابل فیبر نوری زن تا 4 DX SC Multimode OM3 کارخانه

کابل فیبر نوری زن تا 4 DX SC Multimode OM3

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول کابل نوری MPO MPO زن تا 4 DX SC کابل فیبر نوری Multimode OM3 OM3 توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP کابل نوری MPO MPO Female To 4 DX SC Multimode OM3 کابل فیبر نوری استused to make ... ادامه مطلب
2020-06-23 16:15:04
چین کابل Aqua LC Duplex 12 Core MPO MTP کابل خاتمه یافته است کارخانه

کابل Aqua LC Duplex 12 Core MPO MTP کابل خاتمه یافته است

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول کابل فیبر نوری 12 متصل کننده Core MTP Optical Aqua LC Duplex توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP کابل فیبر نوری 12 Core MTP کانکتور نوری Aqua LC Duplex کابل فیبر نوری استused to make ... ادامه مطلب
2020-06-23 16:14:17
چین کابل گیرنده OM4 100G Transand 12 Strand MTP Patch کارخانه

کابل گیرنده OM4 100G Transand 12 Strand MTP Patch

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول کابل فیبر نوری چند رشته 12 رشته ای OM4 100G Transmission MTP Patch توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP کابل فیبر نوری چند رشته 12 رشته ای OM4 100G Transmission MTP Patch Cable استمور... ادامه مطلب
2020-06-23 16:13:19
چین 24 فیبر LC به MTP کابل MP زن یا زن MPO کارخانه

24 فیبر LC به MTP کابل MP زن یا زن MPO

کابل فیبر نوری MPO MTP نام محصول 24 فیبر مشکی Boot LC به MTP کابل Breakout مرد یا زن MPO MTP اتصال فیبر توضیحات کابل فیبر نوری MPO MTP کابل پلنوم با یک ژاکت پلاستیکی مقاوم در برابر آتش یا از یک پلی وینیل کلرید ... ادامه مطلب
2020-06-23 16:11:24
چین 8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند کارخانه

8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند

8 کابل MPO MTP کابل LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm New Light Uniboot LC patchcord از کابل اتصال دهنده یکپارچه و کابل دوتایی 3.0 میلی متری تک ژاکت استفاده می کند. این به طور چشمگیری 50٪ از کابل مورد نیاز ... ادامه مطلب
2020-06-10 09:34:31
چین OM3 - 300 12 هسته MPO به MPO مرد آکنه از فیبر نوری کابل PVC کارخانه

OM3 - 300 12 هسته MPO به MPO مرد آکنه از فیبر نوری کابل PVC

OM3 - 300 12 هسته MPO به MPO مرد آکنه از فیبر نوری کابل PVC 6 عدد پانل MCOP 12 هسته ای در هر طرف سیم پچ وجود دارد. مجموع 12 اتصال MPO در این کابل پچ وجود دارد و تعداد فیبرها 72 عدد هسته است. این نوعی از پنکه پچ ... ادامه مطلب
2020-06-10 09:34:21
چین 12 و 24 هسته MPO به 4 کابل شکستن Duplex LC انواع فیبر چند رنگ کارخانه

12 و 24 هسته MPO به 4 کابل شکستن Duplex LC انواع فیبر چند رنگ

انواع فیبر کابل 12 و 24 هسته ای MPO تا 4 کابل شکستن LC دوبلکس شرح کابل های MTP / MPO نقش مهمی در کابل کشی با چگالی فوق العاده بالا دارند. آنها پهنای باند اضافی مورد نیاز برای برنامه های انتقال داده بالا را ارائ... ادامه مطلب
2019-12-11 17:42:06
چین MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB کارخانه

MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB

MM SM کم ضرر 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس شرح MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس LC ، یک اتصال 40Gbps را از یک ماژول فرستنده گیرنده نوری 40 GBase-SR4 QSFP + به چهار ماژول فرستنده فرستن... ادامه مطلب
2019-12-11 17:42:06
Page 1 of 13|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|