خانه محصولاتMPO MTP کابل

12 فیبر کشویی نوع MPO MTP MPTP تنها حالت APC فیبر پچ کابل برای QSFP 40/100 گیگابایت

12 فیبر کشویی نوع MPO MTP MPTP تنها حالت APC فیبر پچ کابل برای QSFP 40/100 گیگابایت

    • 12 fiber pulling type female MPO MTP Single Mode APC Fiber Patch Cables for QSFP 40 / 100 Gb 
    • 12 fiber pulling type female MPO MTP Single Mode APC Fiber Patch Cables for QSFP 40 / 100 Gb 
    • 12 fiber pulling type female MPO MTP Single Mode APC Fiber Patch Cables for QSFP 40 / 100 Gb 
    • 12 fiber pulling type female MPO MTP Single Mode APC Fiber Patch Cables for QSFP 40 / 100 Gb 
  • 12 fiber pulling type female MPO MTP Single Mode APC Fiber Patch Cables for QSFP 40 / 100 Gb 

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    مواد کابل: LSZH نوع اتصال: MPO / MTP زن
    حالت: APC حالت تک طول: (به عنوان نیاز شما)
    تعداد فیبر: 12 هسته قطر کابل: 3.0 میلیمتر
    رنگ کابل: زرد متد: روش B
    حالت نوع: 9/125 تک حالت G657A1 از دست دادن درج: ≤ 0.75dB
    برگشت ضرر: ≥40dB طول موج: 1310/1550
    پچ طول سیم: سفارشی OEM/ODM: قابل قبول
    بسته بندی: 1 عدد / کیسه

    12 فیبر کشویی نوع MPO MTP MPTP تنها حالت APC فیبر پچ کابل برای QSFP 40/100 گیگابایت

    MPO MTP اتصال نوع MPO نوع MPO یک نوع جدید MPO MTP است، آن را به یک زبانه کشویی و فشار بر روی آن اضافه کنید. MPO معمولی نیاز به نگه داشتن کل اتصال برای خروج از تجهیزات، اما نوع کشش MPO MTP فقط باید زبانه را بکشید و سپس می توانید آن را بسیار آسان است. آن را هنگامی که شما ساخت و یا تغییر در مرکز داده و یا در جای دیگری، به شما کمک زیادی می کند.

    MPO MTP co-type نوع تک حالت دارای افت بازده بالا است، مخصوص APC نوع MPO MTP، می تواند از دست دادن بازگشت بیش از 55dB داشته باشد.

    این پچ MPO MTP روش B است. با روش A و C متفاوت است. ما باید روش مورد نیاز برای سیم کشی را بدانیم، همچنین باید نشان دهد MPTP MTP مرد یا زن است.

     

    • طراحی شده برای برنامه های کاربردی شرکت در سیم کشی، اتاق های مخابراتی و مراکز داده
    • توصیه شده برای برنامه های QSFP + در تاسیسات سازمانی
    • ژاکت Plenum-rated مناسب برای سقف، دیوار و مجرای
    • زرد رنگ برای شناسایی به عنوان یک کابل تک حالت
    • گارانتی: 3 سال

    پارامتر

    نام محصولات 12 فیبر کشویی نوع MPO MTP MPTP تنها حالت APC فیبر پچ کابل برای QSFP 40/100 گیگابایت
    حالت نوع حالت تک
    تعداد کابل 12 هسته (می تواند 4/8/12/16/24/32 هسته)
    نوع هسته G657A1 (G652D / G657A1 / G657A2 / G655)
    رنگ کابل زرد (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    قطر کابل 3.0 (می تواند 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 6 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.75dB (افت درجۀ کم می تواند ≤ 0.35dB باشد)
    برگشت ضرر ≥55 دسی بل
    طول موج 1310/1550
    نوع هسته 9 / 125um
    نوع اتصال زن
    رنگ اتصال سبز
    ماده فرول پلاستیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    روش B

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما
    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / C نوع)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)