خانه محصولات

فرستنده فیبر نوری

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده فیبر نوری

(19)
چین فرستنده اترنت SFP فیبر 850nm زن RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S کارخانه

فرستنده اترنت SFP فیبر 850nm زن RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S

UF - RJ45 - فیبر نوری 1G ماژول فرستنده - مینی - GBIC - 1000Base -T SFP ماژول نرخ داده: 1.25Gb / s، اتصال: RJ45 زن، فاصله: 100m (330 فوت). سازگار - 100٪ سازگار برای Ubiquiti EdgeSwitch / EdgeRouter (ES-16-150W، ... Read More
2018-07-26 13:37:35
چین گیرنده فرستنده فیبر نوری SFP 1.25G 10km برای سیستم های انتقال نوری کارخانه

گیرنده فرستنده فیبر نوری SFP 1.25G 10km برای سیستم های انتقال نوری

گیرنده فرستنده فیبر نوری 1.25G 10 کیلومتر SFP برای سیستم های انتقال نوری 1. توضیحات Tranceivers SFP عملکرد بالا و ماژول های موثر هستند. گیرنده فرستنده شامل سه بخش است: فرستنده لیزری FP، یک فوتوودید PIN و واحد ک... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین فرستنده فیبر نوری SFP سیگنال 10G 850nm 300M SFP + حالت تک حالت کارخانه

فرستنده فیبر نوری SFP سیگنال 10G 850nm 300M SFP + حالت تک حالت

فرستنده فیبر نوری SFP سیگنال 10G 850nm 300M SFP + شرح 1. گیرنده های SFP عملکرد بالا، ماژول هزینه موثر است. 2. فرستنده فرستنده متشکل از سه بخش است: یک فرستنده لیزری FP، یک فوتوادوئید پین یکپارچه با پیش تقویت کنن... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین XFP SFP ماژول فرستنده، Fast Ethernet SFP فرستنده اترنت 10G 850nm 300m کارخانه

XFP SFP ماژول فرستنده، Fast Ethernet SFP فرستنده اترنت 10G 850nm 300m

گیرنده فرستنده فیبر نوری XFP SFP Fast Ethernet 10G 850nm 300M SFP + فرستنده اپتیکال SFP + 10G 300M 850nm با کیفیت بالا با گواهینامه CE، FCC و RoHS وضعیت: خوب سازنده: Finisar امکانات تا 155 مگابیت در ثانیه داده ... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین فرستنده فیبر نوری XFP-10G-LR 10Gb / S SFP SM حالت تک 3 سال گارانتی کارخانه

فرستنده فیبر نوری XFP-10G-LR 10Gb / S SFP SM حالت تک 3 سال گارانتی

XFP-10G-LR فاکتور فرم کوچک 10Gb / s (XFP) گیرنده SFP SM مشخصات محصول 1. تا لینک های داده 10.7Gbps 2. حالت تک حالت LC گیرنده 3. انتقال تا 10 کیلومتر در SMF 4. مصرف انرژی... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین فرستنده تک حالت SFP، ماژول فرستندهی نوری BIDI SC DDM XFP 10G 10 - 20 کیلومتر 1310 نانومتر کارخانه

فرستنده تک حالت SFP، ماژول فرستندهی نوری BIDI SC DDM XFP 10G 10 - 20 کیلومتر 1310 نانومتر

فرستنده اترنت XFP 10G 10 - 20 کیلومتر 1310 نانومتر SFP ماژول BIDI SC DDM XFP-10G-LR فاکتور فرم کوچک 10Gb / s (XFP) فرستنده ها سازگار با مشخصات کنونی XFP چند منبع منبع (MSA) است. آنها با 10 گیگابیت اترنت 10GBASE... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین 10G 20 کیلومتر فاصله GEPON SFP فیبر اترنت فرستنده فرستنده دور دور انتقال کارخانه

10G 20 کیلومتر فاصله GEPON SFP فیبر اترنت فرستنده فرستنده دور دور انتقال

فرستنده فیبر نوری GEPON SFP 10G 20 کیلومتر انتقال دور فاصله امکانات : 1. استاندارد بسته بندی استاندارد استاندارد کوچک (SFP). 2. رابط مانیتور تشخیصی دیجیتال مطابق با SFF-8472. 3. 1310 نانومتر FP / 1550nm DFB گیر... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین ماژول گیرنده مجتمع اپتیکال 1.25 G تک پروانه 20KM فاصله تخلیه کم قدرت کارخانه

ماژول گیرنده مجتمع اپتیکال 1.25 G تک پروانه 20KM فاصله تخلیه کم قدرت

1.25 G تک حالت SFP فرستنده فیبر نوری 20KM مشخصات محصول 1. اتصال به داده های دو طرفه 1.25 Gb / s 2. رد پای SFP داغ 3. از دست دادن قدرت کم (1.05W معمولی) 4. مونتاژ اتصال دهنده RJ-45 فشرده 5. محوطه کاملا فلزی، برا... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین فرستنده فیبر نوری چندگانه SFP-10G-LRM 10G 1310nm با عملکرد DDM کارخانه

فرستنده فیبر نوری چندگانه SFP-10G-LRM 10G 1310nm با عملکرد DDM

SFP-10G-LRM چند حالت 10G 1310nm 220m LRM SFP + فرستنده با عملکرد DDM شرح: SFP + LRM به طور خاص برای انتقال داده های دوپاکس یکپارچه با کارایی بالا در فیبر نوری حالت Mutli طراحی شده است. این ماژول فرستنده سازگار ... Read More
2018-07-26 11:41:17
چین ماژول فرستنده ی اپتیک SPF OEM MMF 10G 300m Transmission SR SFP + Transceiver کارخانه

ماژول فرستنده ی اپتیک SPF OEM MMF 10G 300m Transmission SR SFP + Transceiver

تنها حالت فیبر نوری MMF 10G 850nm 300m SR SFP + فرستنده طول موج 850nm شرح: SFP + SR به طور خاص برای انتقال داده های دو طرفه یکپارچه با کارایی بالا در فیبر نوری چند حالت طراحی شده است. این ماژول فرستنده سازگار ب... Read More
2018-07-26 11:41:17
Page 1 of 2|< 1 2 >|