خانه محصولات

حلقه فیبر نوری

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

حلقه فیبر نوری

(20)
چین حلقه فیبر نوری تک حالت زرد G657A2 کارخانه

حلقه فیبر نوری تک حالت زرد G657A2

نام محصول حلقه فیبر نوری کابل فیبر نوری حلقه فیبر زرد تک حالته G657A2 بند ناف کوتاه توضیحات حلقه فیبر نوری SC / UPC فیبر نوری Looper حالت تک حالت Looper Jumper Looper SM Singlemode Cap Circulator Fiber laser ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین حلقه فیبر نوری کابل CATV 40Gibt OM3-300 Aqua کارخانه

حلقه فیبر نوری کابل CATV 40Gibt OM3-300 Aqua

نام محصول حلقه فیبر نوری CATV 40Gibt OM3-300 Aqua کابل فیبر نوری Loopback شبکه انتقال داده توضیحات حلقه فیبر نوری استفاده از محصول حلقه فیبر نوری: شبکه انتقال نوری از راه دور و محلی ، شبکه انتقال داده ، شبکه ان... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین کابل دوبلکس 40G 50 / 125um حلقه فیبر نوری کارخانه

کابل دوبلکس 40G 50 / 125um حلقه فیبر نوری

نام محصول حلقه فیبر نوری 40G 50 / 125um کابل دوبلکس فیبر نوری حلقه حلقه وصل اتصال Aqua Color توضیحات حلقه فیبر نوری حلقه فیبر نوری (Loopback) برای تست برگشت سیگنال در سیستم یا سیستم شبکه استفاده می شود. Through ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین کابل حلقه فیبر چند منظوره OM3 2.0 میلی متری کارخانه

کابل حلقه فیبر چند منظوره OM3 2.0 میلی متری

نام محصول حلقه فیبر نوری کابل فیبر نوری چند سیمه OM3 آداپتور حلقه فیبر نوری دوبلکس فیبر 2.0 میلی متر توضیحات حلقه فیبر نوری Fiber Optic Loopback Cables provide a return signal for fiber optic equipment which ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین دستگاه اتصال اتصال حلقه فیبر نوری G657A1 SC دستگاه خوک - دم کردن کارخانه

دستگاه اتصال اتصال حلقه فیبر نوری G657A1 SC دستگاه خوک - دم کردن

نام محصول حلقه فیبر نوری فیبر کابل فیبر G657A1 فیبر نوری دستگاه اتصال حلقه فیبر نوری خوک - دم توضیحات حلقه فیبر نوری ماژول loopback اتصال دهنده SC فیبر تک حالته 9 / 125um ماژول های حلقه فیبر نوری برای آزمایش و ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین حلقه فیبر نوری 9 / 125um SM SC کارخانه

حلقه فیبر نوری 9 / 125um SM SC

نام محصول حلقه فیبر نوری 9 / 125um SM Fiber SC Loopback Network Loopback Network Networks توضیحات حلقه فیبر نوری The single-mode loopback with blue color SC connector and black color plastic material housing. ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین فیبر نوری فیبر نوری SC UPC کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری SC UPC

نام محصول حلقه فیبر نوری فیبرهای تک حالته فیبر نوری SC UPC ارتباطات ماژول حلقه فیبر نوری توضیحات حلقه فیبر نوری This is the SC connector single-mode loopback. این loopback اتصال تک SC است. The color of the SC ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین حلقه باز مرکز آزمایش مسکن سیاه کارخانه

حلقه باز مرکز آزمایش مسکن سیاه

نام محصول حلقه فیبر نوری افزونه فیبر نوری فیکس نوری پلاگین فیکس اپتیکال حلقه باز برای مرکز آزمایش توضیحات حلقه فیبر نوری This is the SC connector multimode loopback. این loopback اتصال چند منظوره SC است. It has ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین فیبر چند حالته حلقه حلقه فیبر دوبلکس SC کارخانه

فیبر چند حالته حلقه حلقه فیبر دوبلکس SC

نام محصول حلقه فیبر نوری فیبر دو حلقه فیبر حلقه برگشت چند فیبر فیبر پلاستیک از دست دادن پایدار مواد توضیحات حلقه فیبر نوری This is the SC connector type loopback. این loopback نوع اتصال دهنده SC است. It is a ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
چین Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC کارخانه

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC

نام محصول حلقه فیبر نوری اتصال PCM حلقه حلقه فیبر فیبر نوری SC PC برای اتصال توضیحات حلقه فیبر نوری Loopbacks are primarily used in testing by supplying a looped signal that tests both transmit and receive ... ادامه مطلب
2020-06-09 15:27:33
Page 1 of 2|< 1 2 >|