خانه محصولات

حلقه فیبر نوری

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

حلقه فیبر نوری

(10)
چین Aqua Duplex LC Fiber Optic Loopback OM3-300 Multimode 50/125umfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

Aqua Duplex LC Fiber Optic Loopback OM3-300 Multimode 50/125umfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

Fiber Optic Loopback Product Name Aqua Duplex LC Fiber Optic Loopback OM3-300 Multimode 50/125um Fiber Optic Loopback Description The Fiber Optic Loopback has LC type, SC type. But all types are duplex so that ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین حلقه فیبر نوری از راه دور / OM3-300 حلقه فیبر چند حالته کارخانه

حلقه فیبر نوری از راه دور / OM3-300 حلقه فیبر چند حالته

Fiber Optic Loopback Product Name Telecommunication Fiber Optic Loopback OM3-300 Multimode Fiber Loopback Fiber Optic Loopback Description In telecommunication, fiber loopback is a hardware designed to provide ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین Network Restorations Fiber Optic Loopback OM3 Multimode Fiber Optic Cablefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

Network Restorations Fiber Optic Loopback OM3 Multimode Fiber Optic Cablefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

Fiber Optic Loopback Product Name Network Restorations Fiber Optic Loopback OM3 Multimode Fiber Optic Cable Fiber Optic Loopback Description The Network Restorations Fiber Optic Loopback OM3 Multimode Fiber ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین OM3-150 LC Fiber Optic Loopback Multimode 50/125um Fiber Cable Loopback کارخانه

OM3-150 LC Fiber Optic Loopback Multimode 50/125um Fiber Cable Loopback

نام محصول حلقه فیبر نوری حلقه باز کابل فیبر نوری OM3-150 LC فیبر نوری Multimode 50 / 125um توضیحات حلقه فیبر نوری حلقه باز کابل فیبر نوری OM3-150 LC فیبر نوری Multimode 50 / 125umپلاگین قابل تنظیم است ، آنها در ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین PC Polishing 50/125um LC Connector Fiber Loopback Cable Multimode Fiber Cablefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

PC Polishing 50/125um LC Connector Fiber Loopback Cable Multimode Fiber Cablefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

Fiber Optic Loopback Product Name PC Polishing 50/125um LC Connector Fiber Optic Loopback Multimode Fiber Cable Fiber Optic Loopback Description The LC PC polishing connector fiber optic loopback plug can be ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین 0.25dB Insertion Loss LC Fiber Optic Loopback With PC Polishing Ferrule کارخانه

0.25dB Insertion Loss LC Fiber Optic Loopback With PC Polishing Ferrule

نام محصول حلقه فیبر نوری 0.25dB از دست دادن درج LC فیبر نوری حلقه باز با فرول رایانه PC ویژگی های افزونه حلقه حلقه فیبر نوری LC: برای تجهیزات خود آزمایش و مهندسی یک روش مؤثر برای آزمایش قابلیت انتقال و حساسیت گ... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing کارخانه

LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing

نام محصول حلقه فیبر نوری LC PC multimode 50/125 OM2 فیبر نوری مسکن پلاستیکی سیاه توضیحات حلقه فیبر نوری فن آوری جدید نور نوری هر دو شاخه حلقه فیبر نوری LC ، محصولات موجود در انواع و حالت های چند حالته ، با انوا... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین LC MM 62.5/125 Duplex Fiber Optic Loopback Beige Color LC Connectors With Clipfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

LC MM 62.5/125 Duplex Fiber Optic Loopback Beige Color LC Connectors With Clipfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

نام محصول حلقه فیبر نوری کانکتورهای LC MM 62.5 / 125 Duplex Fiber Optic Loopback بژ رنگی بژ با کلیپ توضیحات حلقه فیبر نوری With LC/LC Fiber Optic Loopback Cables, you can quickly and easily test the capabilitie... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین Multi Mode Fiber Optic Cable loopback , SC Adapter For Fiber Return کارخانه

Multi Mode Fiber Optic Cable loopback , SC Adapter For Fiber Return

کابل فیبر نوری چند حالته ، آداپتور SC برای بازگشت فیبر مشخصات فنی حالت تک چند حالته OM3 10G نوع اتصال LC، SC، MT-RJ، MU، ESCON، FDDI، E2000 نوع کابل کابل سیمپلکس رنگ ژاکت زرد یا / GY / PP / BL آکوا ضرر درج .10... Read More
2020-04-16 18:41:05
چین Low Return Loss Fiber Optic Loopback SC / APC / UPC Duplex Single / Multi Modefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

Low Return Loss Fiber Optic Loopback SC / APC / UPC Duplex Single / Multi Modefunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

Fiber Optic Loopback Product name Low Return Loss Fiber Optic Loopback SC / APC / UPC Duplex Single / Multi Mode Fiber Optic Loopback Description Fiber Loopbacks are used to provide a return patch for an ... Read More
2020-04-16 18:41:04
Page 1 of 1