خانه محصولات

فیبر نوری WDM

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری WDM

(14)
چین 8 کانال فیبر نوری WDM Multiplexer SC UPC CWDM Mux / Demux Set ABS ماژول کارخانه

8 کانال فیبر نوری WDM Multiplexer SC UPC CWDM Mux / Demux Set ABS ماژول

8 کانال SC UPC CWDM mux و مجموعه demux فیبر نوری درشت تقسیم طول موج امکانات ماژول ABS از دست دادن درج کم پایداری بالا برنامه های کاربردی پیوندهای CATV سیستم های WDM مانیتورینگ سیستم تجهیزات تست و اندازه گیری مو... Read More
2019-07-29 16:57:50
چین 1.2 Meter G657A2 0.9mm فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال کارخانه

1.2 Meter G657A2 0.9mm فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال

1.2 میلی متر G657A2 0.9 میلی متر فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال شرح FWDM با استفاده از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی از بسته بندی میکرو اپتیک با فلزی غیر فلزی استفاده می کند. ضخام... Read More
2019-06-24 18:03:09
چین سیستم نظارت بر فیبر نوری WDM G657A2 0.9mm لوله فولادی گسترده ای از طول موج کارخانه

سیستم نظارت بر فیبر نوری WDM G657A2 0.9mm لوله فولادی گسترده ای از طول موج

1.2 میلی متر G657A2 0.9 میلی متر فولاد لوله فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال کاربرد 1. سیستم WDM 2. سیستم CATV 3. سیستم شبکه مخابراتی 4. شبکه های مترو / دسترسی 5. EDFA 6. فیبر نوری ابزار 7. فرستنده ها و ... Read More
2019-06-24 18:03:08
چین FTTX 3 پورت فیبر نوری WDM ماژول FWDM 1310nm 1490nm 1550nm فیلتر نوری کارخانه

FTTX 3 پورت فیبر نوری WDM ماژول FWDM 1310nm 1490nm 1550nm فیلتر نوری

FTTX 3ports WDM ماژول FWDM 1310nm 1490nm 1550nm فیلتر نوری میکرو نوری WDM با استفاده از تکنولوژی نازک فیلم cocating و طراحی اختصاصی از اتصال بی سیم فلزی میکروفون اپتیک packing.It فراهم می کند کم درج loss.high ا... Read More
2019-06-24 18:03:07
چین 1310/1490/1550 نانومتر فیبر نوری تک حالت FWDM CWDM WDM Mux / Demux 3 Pon کارخانه

1310/1490/1550 نانومتر فیبر نوری تک حالت FWDM CWDM WDM Mux / Demux 3 Pon

FTTH ABS جعبه 1x16 کانال فیبر نوری CWDM ماژول با اتصالات LC Mux / Demux 3 FWDM پورت استفاده از فیلتر فیلم نازک برای اطمینان از کیفیت بالا و عملکرد مطلوب نوری. این می تواند به دست آورد 1310/1490، 1550 دو کاناله ... Read More
2019-06-24 18:03:07
چین ماژول Cwdm منفعل فیبر نوری 100G ماژول 4CH / 8CH CWDM WDM Mux / Demux افزودن دستگاههای چندگانه قطره کارخانه

ماژول Cwdm منفعل فیبر نوری 100G ماژول 4CH / 8CH CWDM WDM Mux / Demux افزودن دستگاههای چندگانه قطره

FTTH ABS جعبه 1x16 کانال فیبر نوری CWDM ماژول با اتصالات LC Mux / Demux ما مجموعه ای کامل از واحدهای CWDM Mux-Demux و Optical Add Drop Multiplexer (OADM) را با توجه به انواع برنامه های کاربردی و راه حل های شبکه ... Read More
2019-06-24 18:03:06
چین FC Connector 100G فیبر نوری WDM پانل Cwdm ماژول 4CH / 8CH 3 سال گارانتی کارخانه

FC Connector 100G فیبر نوری WDM پانل Cwdm ماژول 4CH / 8CH 3 سال گارانتی

ماژول cwdm غیرفعال فیبر نوری 100G ماژول 4CH / 8CH CWDM WDM mux / demux اضافه کردن دستگاه های جمع چندکاره ماژول های Multiplexing Division Wave Division (CWDM) به 18 فیبر تقسیم می شوند. تکنولوژی CWDM با استفاده ا... Read More
2019-06-24 18:03:06
چین هارد فلزی مورد فیبر نوری قطعات 8 کانال CWDM Mux ماژول Demux با اتصال کارخانه

هارد فلزی مورد فیبر نوری قطعات 8 کانال CWDM Mux ماژول Demux با اتصال

مورد هارد فلزی فیبر نوری 8 کاناله CWDM Mux + ماژول Demux با اتصال کاست CWDM دارای یک مورد سخت است. این با آداپتورهای فیبر نوری یکپارچه شده است. شما فقط باید کابلهای پچ فیبر نوری را برای اتصال به شبکه خود وصل کن... Read More
2019-06-24 18:03:05
چین کابل کابلی فیبر نوری ABS، ماژول CWDM Mux Demux با اتصال FC ST LC SC کارخانه

کابل کابلی فیبر نوری ABS، ماژول CWDM Mux Demux با اتصال FC ST LC SC

جعبه ABS فیبر نوری 8 کانال CWDM Mux + دیموکس ماژول با اتصال FC ST LC SC ABS جعبه CWDM یکی از روش های معمول استفاده از بسته بندی است. این دارای یک محافظ پوسته قوی ABS است، طول کابل ورودی / خروجی و نوع اتصال را م... Read More
2019-06-24 18:03:05
چین 1U 19 "رشته کوه فیبر نوری WDM دو فیبر LC / UPC اتصال 1270nm-1610nm 18CH کارخانه

1U 19 "رشته کوه فیبر نوری WDM دو فیبر LC / UPC اتصال 1270nm-1610nm 18CH

1U 19 "Rack Mount دو فیبر LC / UPC اتصال 1270nm-1610nm 18CH CWDM Mux + Demux Module ماژول CWDM Mux / Demux بیش از فیبر تک تک یا دوطرفه تنها برای گسترش پهنای باند عمومی شما بسیار رایج است. این قابلیت پایداری و ق... Read More
2019-06-24 18:03:05
Page 1 of 2|< 1 2 >|