خانه محصولاتفیبر نوری WDM

1.2 Meter G657A2 0.9mm فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال

1.2 Meter G657A2 0.9mm فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال

    • 1.2 Meter G657A2 0.9mm Steel Tube / ABS Fiber Optic Filter FWDM 1 X 2 SC UPC Connector
    • 1.2 Meter G657A2 0.9mm Steel Tube / ABS Fiber Optic Filter FWDM 1 X 2 SC UPC Connector
    • 1.2 Meter G657A2 0.9mm Steel Tube / ABS Fiber Optic Filter FWDM 1 X 2 SC UPC Connector
  • 1.2 Meter G657A2 0.9mm Steel Tube / ABS Fiber Optic Filter FWDM 1 X 2 SC UPC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: ISO9001
    شماره مدل: FWDM

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
    قیمت: USD10 per
    جزئیات بسته بندی: Nomal
    زمان تحویل: 10-15 روز کاری
    قابلیت ارائه: 10000 پیک در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    شماره مدل: 1310/1550 نانومتر FWDM ویژگی: محدوده طول موج گسترده
    برنامه های کاربردی: نظارت بر سیستم محدوده طول موج باند عبور: 1260 ~ 1360
    محدوده طول موج باند بازتاب: 1460 ~ 1620 از دست دادن درج: کانال عبور٪ 0.8
    Ripple کانال: <0.3 جداسازی: انتقال کانال> 40
    حساسیت درجه حرارت از دست دادن درج: <0.005 از دست دادن وابسته به قطبش: <0.1
    Dispersion Mode Polarization Mode: <0.1 جهت گیری: > 50

    1.2 میلی متر G657A2 0.9 میلی متر فولاد لوله / ABS فیبر نوری فیلتر FWDM 1 X 2 SC UPC اتصال

    شرح

    FWDM با استفاده از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی از بسته بندی میکرو اپتیک با فلزی غیر فلزی استفاده می کند. ضخامت درج، انزوا کانال بالا، حساسیت کم دما و مسیر نوری اپوکسی را فراهم می کند

    2019042-1.jpg20190425-7.jpg20190425-8.jpg

    امکانات

    محدوده طول موجی 1.Wide

    افت 2.Low درج

    نوار عرض 3.Ultra مسطح

    کانال 4.High کانال

    5. پایداری و قابلیت اطمینان بالا

    6. اپوکسی در مسیر نوری

    مشخصات

    پارامتر حداقل معمول حداکثر واحد
    دمای عملیاتی 0 30 70
    رطوبت نسبی عملیاتی نه ماندگار 5 95 ٪
    دمای ذخیره سازی نه ماندگار -40 85
    تحویل قدرت 50 Mw
    محدوده طول موج دامنه COM 1260 1560 Nm
    TRANS پورت طول موج CATV 1540 1550 1560 Nm
    طول پورت REFL 1 اطلاعات پیش از جریان 1260 1310 1360 Nm
    طول موج پورت REFL 2 اطلاعات پایین دست 1480 1490 1500 Nm
    افت محرک (بدون اتصال دهنده اپتیکال) COM به TRANS 0.3 0.5 دسی بل
    COM به REFL 0.25 0.4 دسی بل
    جداسازی COM به TRANS @ 1490nm ± 10nm 1490nm به پورت CATV 15
    جداسازی COM به REFL @ 1550nm ± 10nm 1550 نانومتر به پورت DATA 15
    Directivitity 1310 نانومتری به بندر CATV 47
    افت بازده (تمام پورت ها) 45
    حساسیت حرارتی از دست دادن درج 0.005 دسی بل / ℃
    از دست دادن وابسته به قطبش 0.1 دسی بل
    کاهش خم شدن @ 1550nm @ 10mm شعاع، 1 نوبت 0.5 دسی بل
    نوع فیبر Corning @ SMF-28 Ultra؛ لوله شل 900 وات
    طول فیبر، از اندازه گیری مسافت مترو به نوک فیبر کانکتور اندازه گیری شده است COM 51 سانتی متر
    ترانس 100 سانتی متر
    REFL 100
    نوع اتصال COM SC / APC
    ترانس بدون اتصال
    REFL بدون اتصال
    طول لوله بسته بندی WDM 38 39 میلیمتر
    قطر لوله بسته بندی WDM 5.5 6 میلیمتر
    جداسازی الکتریکی لوله WDM لوله فلزی باید از طریق الکتریکی با استفاده از لوله بسته بندی پوشش کوچک در طول کامل آن، جدا شود

    * ضرر واردات به استثنای قطع اتصال.

    کاربرد

    1. سیستم WDM
    2. سیستم CATV
    3. سیستم شبکه مخابراتی
    4. شبکه های مترو / دسترسی
    5. EDFA
    6. فیبر نوری ابزار
    7. فرستنده ها و لیزرهای فیبر
    8. یک جهت / انتقال دو جهته
    9. نظارت بر خط
    10. FTTX

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات