خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری شکاف

(87)
چین FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

گردش محصول فیبر نوری نام محصول گردشگر فیبر نوری FC APC SM طول موج از 1280 - 1400 نانومتر فیبر Hi1060 توضیحات گردش دهنده فیبر نوری گردش فیبر نوری چیست؟ عملکرد یک گردشگر فیبر نوری شبیه به یک گردش خون مایکروویو اس... ادامه مطلب
2020-04-16 16:31:04
چین 1550nm Fiber Circulators , Or 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode کارخانه

1550nm Fiber Circulators , Or 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode

گردش محصول فیبر نوری نام محصول مدولاتورهای فیبر 1550 نانومتری یا حالت تک گردش بخار فیبر نوری 1310 نانومتر توضیحات گردش دهنده فیبر نوری گردش فیبر نوری چیست؟ عملکرد یک گردشگر فیبر نوری شبیه به یک گردش خون مایکروو... ادامه مطلب
2020-04-16 16:31:04
چین SM Fiber Optic Splitter Circulators , 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode Type کارخانه

SM Fiber Optic Splitter Circulators , 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode Type

گردش محصول فیبر نوری نام محصول گردشگرهای نوری SM ، یک چرخه فیبر نوری 1310 نانومتر نوع یک حالت توضیحات گردش دهنده فیبر نوری 1310 nm SM Fiber Optic Circulators are available unterminated, with FC/PC connectors, ... ادامه مطلب
2020-04-16 16:31:04
چین FC APC Connector Optical Fiber Electronic Circulator Single Mode Optical Fiber Partsfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

FC APC Connector Optical Fiber Electronic Circulator Single Mode Optical Fiber Partsfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

Optical Fiber Circulator Product Name FC APC connector Optical Fiber electronic Circulator Single-Mode Optical Fiber Parts Optical Fiber Circulator Description Single Mode (SM) Optic Circulators are non... ادامه مطلب
2020-04-16 16:31:04
چین 1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} کارخانه

1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

گردش محصول فیبر نوری نام محصول قطعات فیبر نوری 1064 نانومتری حالت فیبر نوری تنها با اتصال FC APC توضیحات گردش دهنده فیبر نوری بخاطر ارسال سیگنالهای نوری از طریق فیبر منفرد از دو جهت می توان از مدارهای گرد استفا... ادامه مطلب
2020-04-16 16:31:04
چین کابل شکاف فیبر نوری FTTH Sc / Apc 1x 32 1 X 64 PLC Epon Splitter کارخانه

کابل شکاف فیبر نوری FTTH Sc / Apc 1x 32 1 X 64 PLC Epon Splitter

FTTH sc / apc کابل تقسیم کننده فیبر نوری 1x 32 1 x 64 PLC spliter epon شرح PLC Splitters دستگاه های شاخه ای است که برای توزیع سیگنال های نوری در چندین مکان برای پردازش استفاده می شود. در شبکه های نوری اغلب لازم ... ادامه مطلب
2020-03-04 16:51:13
چین 1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 انواع شکاف فیبر نوری / جعبه شکاف فیبر نوری کارخانه

1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 انواع شکاف فیبر نوری / جعبه شکاف فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری 1 * 8 1 * 16 1 * 32 انواع جداکننده فیبر نوری اینچ 1 شرح Rack Mount PLC Splitter یک دستگاه منفعل با کیفیت بالا است. این مخصوصاً برای اینترنت منفعل (EPON ، BPON و GPON) است. ما مجموعه ای کامل ... ادامه مطلب
2020-01-07 15:23:46
چین شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 ، شکاف نوری نوع 1x32 کارخانه

شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 ، شکاف نوری نوع 1x32

شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 رک نصب شده تقسیم نوری نوع 1x32 r شرح اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، دامنه طول موج کار ، قابلیت اطم... ادامه مطلب
2020-01-07 15:23:46
چین شکاف فیبر نوری Rack Mount Type / Splitter / Gpon Optical Splitter Low Loss 1 X 32 کارخانه

شکاف فیبر نوری Rack Mount Type / Splitter / Gpon Optical Splitter Low Loss 1 X 32

Rack Mount Type gpon شکاف فیبر نوری از بین رفته تقسیم تقسیم 1 x 32 شرح اپتیکال New Light انواع مختلفی از ماژول ها و محصولات تقسیم کننده تخته سنگ و پچ را ارائه می دهد. ماژول های شکاف PLC به شکل ماژول پلاستیکی در ... ادامه مطلب
2020-01-07 15:23:46
چین فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله فولادی Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8 کارخانه

فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله فولادی Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8

فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله استیل sc apc gpon plc spliter 1: 8 امکانات از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا • پایداری عالی درجه حرارت • تکرارپذیری خوب و تبادل پذیری • استقامت مکانیکی عالی • زمان ... ادامه مطلب
2019-12-24 16:31:42
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|