خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری شکاف

(82)
چین کابل شکاف فیبر نوری FTTH Sc / Apc 1x 32 1 X 64 PLC Epon Splitter کارخانه

کابل شکاف فیبر نوری FTTH Sc / Apc 1x 32 1 X 64 PLC Epon Splitter

FTTH sc / apc کابل تقسیم کننده فیبر نوری 1x 32 1 x 64 PLC spliter epon شرح PLC Splitters دستگاه های شاخه ای است که برای توزیع سیگنال های نوری در چندین مکان برای پردازش استفاده می شود. در شبکه های نوری اغلب لازم ... Read More
2020-03-04 16:51:13
چین 1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 انواع شکاف فیبر نوری / جعبه شکاف فیبر نوری کارخانه

1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 انواع شکاف فیبر نوری / جعبه شکاف فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری 1 * 8 1 * 16 1 * 32 انواع جداکننده فیبر نوری اینچ 1 شرح Rack Mount PLC Splitter یک دستگاه منفعل با کیفیت بالا است. این مخصوصاً برای اینترنت منفعل (EPON ، BPON و GPON) است. ما مجموعه ای کامل ... Read More
2020-01-07 15:23:46
چین شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 ، شکاف نوری نوع 1x32 کارخانه

شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 ، شکاف نوری نوع 1x32

شکاف ورودی نوری LC SC FC ST E2000 رک نصب شده تقسیم نوری نوع 1x32 r شرح اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، دامنه طول موج کار ، قابلیت اطم... Read More
2020-01-07 15:23:46
چین شکاف فیبر نوری Rack Mount Type / Splitter / Gpon Optical Splitter Low Loss 1 X 32 کارخانه

شکاف فیبر نوری Rack Mount Type / Splitter / Gpon Optical Splitter Low Loss 1 X 32

Rack Mount Type gpon شکاف فیبر نوری از بین رفته تقسیم تقسیم 1 x 32 شرح اپتیکال New Light انواع مختلفی از ماژول ها و محصولات تقسیم کننده تخته سنگ و پچ را ارائه می دهد. ماژول های شکاف PLC به شکل ماژول پلاستیکی در ... Read More
2020-01-07 15:23:46
چین فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله فولادی Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8 کارخانه

فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله فولادی Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8

فیبر نوری 1 * 8 با کانکتور 1x8 لوله استیل sc apc gpon plc spliter 1: 8 امکانات از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا • پایداری عالی درجه حرارت • تکرارپذیری خوب و تبادل پذیری • استقامت مکانیکی عالی • زمان ... Read More
2019-12-24 16:31:42
چین 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1 نوع فولاد فیبر نوری شکاف SC APC PLC شکاف 0.9 میلی متر LSZH کارخانه

1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1 نوع فولاد فیبر نوری شکاف SC APC PLC شکاف 0.9 میلی متر LSZH

1x2 1x4 1x8 1x16 1x16 نوع فولادی فیبر نوری SC APC PLC شکاف 0.9 میلی متر LSZH تقسیم کننده فیبر نوری PLC PLC Splitters دستگاه های شاخه ای است که برای توزیع سیگنال های نوری در چندین مکان برای پردازش استفاده می شود... Read More
2019-12-24 16:31:42
چین تقسیم کننده فیبر نوری SC LC 1 8 ، شکاف کم فیبر نوری PLC Splitter کارخانه

تقسیم کننده فیبر نوری SC LC 1 8 ، شکاف کم فیبر نوری PLC Splitter

تقسیم فیبر نوری SC LC نوع کم کاست نوع فیبر نوری PLC شکاف 1 8 تقسیم کننده فیبر نوری PLC اسپلیتر PLC بر اساس دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز ساخته شده است ، دارای مزایای استفاده از حجم کم ، دامنه ... Read More
2019-12-24 16:31:42
چین فیبر نوری FTTH PLC شکاف 1x8 1x16 لوله های کوچک بلوک فولادی آناتل مجوز کارخانه

فیبر نوری FTTH PLC شکاف 1x8 1x16 لوله های کوچک بلوک فولادی آناتل مجوز

فیبر نوری ANATEL دارای یک قطعه کوچک از فولاد بلوک 1x8 1x16 بلوک FTTH PLC شکاف شرح این یکی از مؤلفه های مهم منفعل در پیوند فیبر است. یک دستگاه پشتیبان فیبر نوری با ورودی های مختلف و خروجی های متعدد. به خصوص برای ... Read More
2019-12-24 16:31:42
چین تقسیم فیبر نوری 1x8 LGX PLC 1x32 با اتصال اتصال SC APC از دست دادن درج کم کارخانه

تقسیم فیبر نوری 1x8 LGX PLC 1x32 با اتصال اتصال SC APC از دست دادن درج کم

تقسیم کننده نوری 1x8 LGX PLC با یک اتصال دهنده SC APC شرح توزیع کننده نوری نور موجبر مسطح (شکاف دهنده PLC) ، نوعی دستگاه نوری یکپارچه برای موجبر مسطح است ، می تواند 1660 نانومتر 60 1260nm such چنین طیف گسترده ا... Read More
2019-12-24 16:31:42
چین SC / APC Singlemode 1x32 PLC Fiber Splitter 2.0mm Splice / Pigtailed ABS ماژول کارخانه

SC / APC Singlemode 1x32 PLC Fiber Splitter 2.0mm Splice / Pigtailed ABS ماژول

SC / APC Singlemode 2.0mm Splice / Pigtailed ABS Module 1x32 PLC تقسیم فیبر شرح اسپلیتر فیبر نوری PLC را می توان با استفاده از تراشه شکاف دهنده PLC که از آنها استفاده می شود ، طبقه بندی کرد ، به این معنی که تقس... Read More
2019-12-24 16:31:42
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|