خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

  • FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
  • FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: FC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 7-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: :
: حالت تک :
: :
: :
کاربرد: :
: :
: سفارشی
برجسته:

single mode fiber splitter

,

fiber optic cable splitterfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en'

 
گردش محصول فیبر نوری نام محصول
 
 
گردشگر فیبر نوری FC APC SM طول موج از 1280 - 1400 نانومتر فیبر Hi1060
 
 
توضیحات گردش دهنده فیبر نوری

 

گردش فیبر نوری چیست؟

 

عملکرد یک گردشگر فیبر نوری شبیه به یک گردش خون مایکروویو است.

 

 

It is a three or more ports multiport device. این دستگاه چند یا چند پورت پورت است. Lightwave is transmitted from one port to the next sequential port with a minimum loss but is blocked from one port to the previous port. موج نور از یک درگاه به پورت متوالی بعدی با حداقل تلفات منتقل می شود اما از یک درگاه به درگاه قبلی مسدود شده است.

 

Optical circulators were first used in telecom systems. گردش خون نوری برای اولین بار در سیستم های ارتباطی مورد استفاده قرار گرفت. However, with the ready availability of low-cost and high-performance circulators, they are also used in sensing and imaging fields. با این وجود ، با در دسترس بودن آماده دستگاه های گردشی کم هزینه و با کارایی بالا ، از آنها در زمینه های حسگر و تصویربرداری نیز استفاده می شود.

 

 FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 0
یک گردشگر نوری وسیله ای با سه پورت است که اجازه می دهد تا نور تنها در یک جهت حرکت کند.
 
Optical circulators were first used in telecom systems to increase the transmission capacity of existing networks. برای افزایش ظرفیت انتقال شبکه های موجود ، برای اولین بار در سیستم های مخابراتی از گردشگران نوری استفاده شده است. By using optical circulators in a bidirectional transmission system, the capacity is easily doubled as shown below. با استفاده از مبدل های نوری در سیستم انتقال دو طرفه ، ظرفیت آن به راحتی مطابق شکل زیر دو برابر می شود.

 

FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 1
 
ویژگی های چرخنده فیبر نوری
انزوا بالا و از دست دادن بازده بالا
از دست دادن درج کم و PDL
مسیر اپتیکی اپوکسی رایگان

 
اپلیکیشن های چرخنده فیبر نوری

  • Multiplexing Add-Drop
  • سنسورهای فیبر
  • پمپاژ دو طرفه
  • سیستم های انتقال سیگنال دو طرفه
  • دستگاههای جبران خسارت درون خطی Chromatic

 
 
مشخصات چرخنده فیبر نوری

مورد واحد مولفه های
طول موج عامل نانومتر 1064
پهنای باند نانومتر 5 پوند 10 پوند 20 پوند 30 پوند
انزوا دسی بل 25 پوند ≥23 20 پوند 20 پوند
ضرر درج @ باند ، 23 دسی بل .12.1 .62.6 .23.2 .8.3.8
PDL دسی بل .20.2
برگشت ضرر دسی بل 50 پوند
صلیب بحث دسی بل 45 پوند
PDL دسی بل ≤ 0.1
حداکثر توان نوری مگاوات 300 پوند
نوع فیبر / سلام1060
دمای عملیات 0ج 0 0 50
دمای ذخیره سازی 0ج -40 85
ابعاد بسته بندی میلی متر 34x8.4x8.4 (P1)

توجه داشته باشید:

  • کلیه مشخصات این دستگاه ها بر روی دستگاه های بدون اتصال استوار بوده و طول موج ، قطبش و دما را تضمین می کند.

2. مشخصات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.
 
 
ابعاد گردشگر فیبر نوری (میلی متر)
 
FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 2
 
فیبر نوری Circulator Circuiting Iاطلاعات(مثال: CIR-12210)
 

CIR-
  طول موج پهنای باند نوع فیبر طول فیبر نوع اتصال

1.1064nm
2. سایرین
 
 

1. 5 نانومتر
2. 10nm
3 n 20nm
4. 30nm پوند

الیاف 1.250μm
فیبر 2.900μm
3. دیگران

1.0.5 +/- 0.1 متر
2. 1.0 +/- 0.1 متر
3. دیگران

بدون اتصال
1. FC / UPC
2. FC / APC
3. SC / UPC
4. SC / APC
5. LC / PC
6. MU / PC
7. دیگران

 
 
 
 
FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 3
FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 4

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)