خانه محصولات

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

کیفیت خوب کابل فیبر نوری Jumper برای فروش
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری

(50)
چین LC APC UPC دوپلکس فیبر نوری آداپتور Loopback با مسکن فلز / پلاستیک کارخانه

LC APC UPC دوپلکس فیبر نوری آداپتور Loopback با مسکن فلز / پلاستیک

LC APC UPC دوگانه فیبر حلقه با مسکن فلز و پلاستیک LC APC UPC دوگانه فیبر حلقه با فلز مسکن و پلاستیکی همانند پچ کابل، حلقه فیبر نوری را می توان با انواع مختلف ژاکت و قطر کابل، و آنها می تواند با انتهای مختلف و ط... Read More
2019-06-04 16:34:21
چین آداپتور فیبر نوری پلاستیک LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی کارخانه

آداپتور فیبر نوری پلاستیک LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی

آداپتور فیبر نوری پلاستیکی LC به LC MM OM5 رنگ سبز با آستین سرامیکی این آداپتور چند حالت OM5 آهک رنگ سبز، حالت تک آبی، رنگ سبز، چند حالت beige، om3، om4 om5 رنگ است. می توان آن را با توجه به نیازهای شما سفارشی ... Read More
2019-06-04 13:06:21
چین آداپتور کابل چند فیبر نوری، آداپتور Apc / Sc Simplex برای بازگشت فیبر کارخانه

آداپتور کابل چند فیبر نوری، آداپتور Apc / Sc Simplex برای بازگشت فیبر

SC / apc چند خط فیبر نوری حلقه فیبر با مسکن برای بازگشت فیبر مشخصات فنی حالت تک چند منظوره OM3 10G نوع اتصال LC، SC، MT-RJ، MU، ESCON، FDDI، E2000 نوع کابل کابل ساده رنگ کت و شلوار رنگ زرد OR / GY / PP / BL آبی ... Read More
2019-03-22 16:35:10
چین آداپتور فیبر نوری کم بازگشتی SC / APC / UPC دوطرفه تنها / چند حالت کارخانه

آداپتور فیبر نوری کم بازگشتی SC / APC / UPC دوطرفه تنها / چند حالت

SC / APC / UPC یکپارچه / چند حالت فیبر نوری loopback Loopbacks فیبر برای ارائه پچ بازگشت به سیگنال نوری استفاده می شود؛ معمولا برای آزمایش های نوری یا ترمیم شبکه استفاده می شود. برای برنامه های کاربردی تست، سیگ... Read More
2019-03-22 16:35:10
چین SC Square Bare فیبر نوری کابل آداپتور 9/125 مواد فلزی واحد کارخانه

SC Square Bare فیبر نوری کابل آداپتور 9/125 مواد فلزی واحد

SC فیبر کابل فیبر نوری فیبر نوری آداپتور sm 9/125 مواد فلزی مشخصات محصول کشور تولید: چین؛ مواد: فلز، پلاستیک؛ وزن خالص: 18 گرم محتویات بسته: آداپتور فیبر نوری 1 x؛ رنگ اصلی: نقره ای، آبی؛ درج قطر هسته: 125... Read More
2018-08-27 15:44:50
چین LC DX OM3 فیبر نوری اتصالات آداپتورهای یکپارچه نوع جعبه توزیع کارخانه

LC DX OM3 فیبر نوری اتصالات آداپتورهای یکپارچه نوع جعبه توزیع

آداپتور فیبر نوری LC DX OM3 یک قطعه با گوش برای جعبه توزیع نوع: LC به LC زن چند منظوره دوبلکس OM3 فیبر کوپلر، رنگ: Aqua با استفاده از آستین سرامیک برای پیوستن به دو کابل چند منظوره duplex فیبر پلاستیکی با کانکت... Read More
2018-08-27 15:44:50
چین LC-LC DX آداپتور فیبر نوری، آداپتورهای اتصال فیبر نوری مواد پلاستیکی کارخانه

LC-LC DX آداپتور فیبر نوری، آداپتورهای اتصال فیبر نوری مواد پلاستیکی

LC - LC DX فیبر نوری آداپتور مواد پلاستیکی با پنجره و گوش برای جعبه FTTH آداپتورهای فیبر نوری به ویژه برای ارائه دقیق کابل فیبر نوری به اتصال کابل و یا پچ کابل (9/125) به اتصال به تجهیزات طراحی شده است. آداپتور ... Read More
2018-08-27 15:44:50
چین آداپتور فیبر نوری با کمترین نوع LC اتصال 0.3 DB با استفاده از پنجره ورودی کارخانه

آداپتور فیبر نوری با کمترین نوع LC اتصال 0.3 DB با استفاده از پنجره ورودی

LC با کمترین نوع آداپتور فیبر نوری LC SM DX با پنجره MULTIMODE DUPLEX FIBER COUPLER یک آستین هماهنگی جفتی را برای اتصال دوپلکس یا سیم کشی فیبر چند منظوره با فاکتور کوچک LC LC ADAPTER آداپتور چند منظوره را می تو... Read More
2018-08-27 15:44:50
چین آداپتور فیبر نوری Rose Color OM4 برای پچ کابل Duplex LC کارخانه

آداپتور فیبر نوری Rose Color OM4 برای پچ کابل Duplex LC

رزولوشن OM4 فیبر نوری آداپتور lc کابل به lc کابل patchcord استفاده کنید MULTIMODE DUPLEX FIBER COUPLER یک آستین هماهنگی جفتی را برای اتصال دوپلکس یا سیم کشی فیبر چند منظوره با فاکتور کوچک LC LC ADAPTER آداپتور ... Read More
2018-08-27 15:44:50
چین دوبلکس LC - LC آداپتور کابل فیبر نوری زن با M2 * 6MM پیچ کارخانه

دوبلکس LC - LC آداپتور کابل فیبر نوری زن با M2 * 6MM پیچ

25 عدد در هر بسته دوبلکس LC به آداپتور فیبر نوری LC زن به زن OS1 OS2 LC به LC (زن به زن) آداپتور / آلیاژ دوپلکس فیبر نوری با M2 * 6MM پیچ. آداپتورهای LC از آستین سرامیکی برای اتصال بین دو کابل فیبر نوری LC استف... Read More
2018-08-27 15:44:50
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|