خانه محصولات

مونتاژ سریع

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

مونتاژ سریع

(15)
چین Drop Cable SC APC 0.2db 3.0mm اتصال مونتاژ سریع کارخانه

Drop Cable SC APC 0.2db 3.0mm اتصال مونتاژ سریع

ویژگیاز اتصال فیبر نوری قابل نصب در زمینه افت درج پایین و افت انعکاس پشت سطح انتهایی فرول غالب شد کلید ضد چرخش دقیق و بدنه مقاوم در برابر خوردگی محفظه پلاستیکی دارای درجه UL چکمه ها در رنگ های متنوع چکمه های سب... ادامه مطلب
2020-10-30 16:58:07
چین اتصال نوری کابل چند حالته SC UPC 90N 3.0 mm کارخانه

اتصال نوری کابل چند حالته SC UPC 90N 3.0 mm

ویژگیازاتصال کابل نوری افت درج پایین و افت انعکاس پشت سطح انتهایی فرول غالب شد کلید ضد چرخش دقیق و بدنه مقاوم در برابر خوردگی محفظه پلاستیکی دارای درجه UL چکمه ها در رنگ های متنوع چکمه های سبک تلکوردیا فرول سرا... ادامه مطلب
2020-10-30 16:56:18
چین اتصال سریع فیبر کابل 0.3dB Pre Stubbed 2.0 mm FTTH کارخانه

اتصال سریع فیبر کابل 0.3dB Pre Stubbed 2.0 mm FTTH

ویژگیازاتصال سریع فیبر فرول قبل از خرد شدن ، کارخانه پرداخت شده بدون اپوکسی مورد نیاز است تراز مکانیکی دقیق اتلاف کم را تضمین می کند فیبر قابل تحقیق است بوت 3.0 میلی متر ، 2.0 میلی متر و 900 میکرومتر فقط با هر ... ادامه مطلب
2020-10-30 16:53:34
چین اتصال دهنده داخلی فیبر نوری از قبل تعبیه شده APC UPC 3.0 mm کارخانه

اتصال دهنده داخلی فیبر نوری از قبل تعبیه شده APC UPC 3.0 mm

ویژگیازخاتمه اتصال فیبر نوری sc 1. می تواند به عنوان اتصال دهنده و میراگر استفاده شود 2. خاتمه اتصال فیبر نوری 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر از قبل تعبیه شده 3. نصب در محل ، کار ساده و سریع ، فقط 2 دقیقه 4. با فیبر ... ادامه مطلب
2020-10-30 16:52:44
چین اتصال کابل نوری 90N 2.0mm SC UPC قابل نصب در زمینه کارخانه

اتصال کابل نوری 90N 2.0mm SC UPC قابل نصب در زمینه

ویژگیازاتصال دهنده قابل نصب اتصال دهنده های قابل نصب در زمینه اتصال دهنده های از قبل پرداخت شده کارخانه است که کاملاً نیاز به پرداخت دستی در مزرعه را از بین می برد.فن آوری اتصال مکانیکی ثابت شده که از هم ترازی ... ادامه مطلب
2020-10-30 16:51:34
چین SC UPC اتصال اتصال مونتاژ سریع 3.0 میلی متری FTTH کارخانه

SC UPC اتصال اتصال مونتاژ سریع 3.0 میلی متری FTTH

سری فیبرهای سریع فیبر در حال حاضر یک راه حل محبوب برای سیم کشی نوری در داخل ساختمانها و کفها برای برنامه های LAN و دوربین مداربسته است و با گسترش FTTH ، در حال حاضر ثابت شده است که رابط انتخاب شده توسط مأموران ... ادامه مطلب
2020-10-30 16:49:23
چین SC / APC FTTH پروژه 90N 2.0 میلی متر اتصال مونتاژ زمینه کارخانه

SC / APC FTTH پروژه 90N 2.0 میلی متر اتصال مونتاژ زمینه

اتصالات مونتاژ Ferrule Field SC-APC 0.9 / 2.0 mm از قبل پرداخت شده اتصالات قابل نصب در میدان کارخانه هستند که کاملاً نیاز به پرداخت دستی در مزرعه را از بین می برند.فن آوری اسپلایس مکانیکی ثابت شده که از تراز دق... ادامه مطلب
2020-10-30 16:47:04
چین اتصال کابل نوری Ferrule UPC 2.0 mm 3.0mm کارخانه

اتصال کابل نوری Ferrule UPC 2.0 mm 3.0mm

Multimode 0.9 / 2.0 / 3.0 mm Ferrule Fast / Quick Connector از قبل جلا داده شده دارای یک فرول قبل از جلا (UPC / APC) است که به فیبر ختم می شود و با هم ترازی مکانیکی دقیق خاتمه می یابد ، و کمبود ضرر را با یک ژل ... ادامه مطلب
2020-10-30 16:45:19
چین FC / PC مونتاژ سریع، 58/60 میلیمتر فیبر نوری سریع اتصال کارخانه

FC / PC مونتاژ سریع، 58/60 میلیمتر فیبر نوری سریع اتصال

شرح : SC APC Quick feild اتصال دهنده های فیبر نوری آسان برای نصب شرح اتصال سریع / SC / APC پایان پایان فیبر نوری را متوقف می کند و اتصال سریعتر و قطع اتصال را از اسپلایسینگ آسان می کند. کانکتورها مکانیکی می شون... ادامه مطلب
2018-07-26 18:15:06
چین اتصال دهنده سریع FC / UPC سریع 250μM پوشش قطر آسان در - نصب سایت کارخانه

اتصال دهنده سریع FC / UPC سریع 250μM پوشش قطر آسان در - نصب سایت

شرح : FC / UPC فیبر نوری اتصالات سریع مینی اتصال برای کابل پچ اتصال فیبری سریع برای اتصال فیبر نوری مجهز شده است، که به طور گسترده ای در شبکه های فیبر نوری (FTTH) برای دسترسی به شبکه های نوری استفاده می شود و ب... ادامه مطلب
2018-07-26 18:15:06
Page 1 of 2|< 1 2 >|