خانه محصولات

کابلهای فیبر نوری

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابلهای فیبر نوری

(69)
چین FTTH فیبر نوری کابل شعله عقب انداز LSZH ساختار خود حمایت غلاف کارخانه

FTTH فیبر نوری کابل شعله عقب انداز LSZH ساختار خود حمایت غلاف

FTTH کابل فیبر نوری سفید / سیاه رنگ با LSZH / PVC / PE ژاکت شرح : قطره کابل FTTH خود را پشتیبانی می کند با یک یا دو فیبر تک حالت (G.657A) ساخته شده است. کابل توسط دو عضله صاف موازی ساخته شده از فلز، سیم فولادی ... ادامه مطلب
2021-07-28 11:59:10
چین FTTH 12 فیبر نوری کابل چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخل کارخانه

FTTH 12 فیبر نوری کابل چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخل

FTTH 12 فیبر چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخلی داخل کابلی پارامترهای فنی: تعداد کابل قطر غلاف قطر غلاف غلاف وزن هسته (میلی متر) (میلی متر) (کیلوگرم) 2 7 2 45 4 7 2 47 6 8.3 2 64 8 9.5 2 88 12 11.5 2 105 24 ... ادامه مطلب
2021-07-28 11:59:10
چین LSZH / PVC / PE ژاکت Simplex حالت یکنواخت فیبر G652A FTTH قطره کابل استفاده از هوا کارخانه

LSZH / PVC / PE ژاکت Simplex حالت یکنواخت فیبر G652A FTTH قطره کابل استفاده از هوا

کابل قطره G652A FTTH سفید / سیاه رنگ با LSZH / PVC / PE کت شرح : FTTH کابل به طور مستقیم به خانه های خود متصل است، پهنای باند، طول موج و نوع تکنولوژی انتقال آنها محدود نمی شود. ID فیبر نوری در مرکز قرار دارد. د... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:40
چین درون 12 Core G.652 کابل فیبر نوری واحد حالت 2000 M / رول PVC 0.9 کابل در داخل کارخانه

درون 12 Core G.652 کابل فیبر نوری واحد حالت 2000 M / رول PVC 0.9 کابل در داخل

داخلی 12 هسته G.652 فیبر نوری کابل 2000 M / ROLL PVC 0.9 کابل در داخل 50 / 125μm 62.5 / 125μm G652 G655 تضعیف (+20 درجه سانتیگراد) @ 850 نانومتر ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km @ 1300 نان ≤ 1.5 dB / km ≤ 1.5 dB / km @ ... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:40
چین فیبر نوری فیبر نوری 3 مگاپیکسل، فیبر نوری دوجداره، کابل نوری فیبر نوری کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری 3 مگاپیکسل، فیبر نوری دوجداره، کابل نوری فیبر نوری

رنگ سبز رنگ 3.0mm دو طرفه فیبر نوری پچ کابل با عقب انداختن التهاب کاربرد: l روش تخمگذار: هوایی l مناسب برای ارتباطات بلندمدت و شبکه LAN. نوع فیبر: تک حالت / چند منظوره مشخصات l دو سیم فولادی موازی استحکام کششی ... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
چین فیبر نوری کابل های پچ تنها حالت، Indate Dimater 3.0mm دووکس فیبر پچ کابل کارخانه

فیبر نوری کابل های پچ تنها حالت، Indate Dimater 3.0mm دووکس فیبر پچ کابل

یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچه فیبر کابل Dimaeter 3.0mm برای استفاده از پچ پچ برنامه های کاربردی * به عنوان ساختمان برای ساخت اتصال کابل؛ * به عنوان کابل نرم داخلی در امتداد دیوار، سقف، بین لایه ها و در لوله ... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
چین فیبر نازک فیبر پچ بند ناف سبز رنگی برای ارتباطات مخابراتی کارخانه

فیبر نازک فیبر پچ بند ناف سبز رنگی برای ارتباطات مخابراتی

Pigtail استفاده از Singlex Single Mode 0.9mm فیبر نوری کابل TPEE مواد رنگ سبز ماده OS1 9 / 125μm (1310/1550 نانومتر) OM1 62.5 / 125μm (850/1300 نانومتر) OM2 50 / 125μm (850/1300 نانومتر) OM3 50 / 125μm (850... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
چین کابل فیبر نوری FTTH Blue Simplex TPEE برای اتصال اتصال کابل کارخانه

کابل فیبر نوری FTTH Blue Simplex TPEE برای اتصال اتصال کابل

استفاده Pigtail از Simplex رنگ آبی یکنواخت 0.9mm فیبر نوری کابل TPEE مواد --- کابل فیبر نوری کابل، Pigtails، پچ کابل، ماژول loopback --- LC، SC، ST، FC، MTRJ، MU SMA، MTP / MPO --- حالت Sinlge، چند منظوره، OM1، ... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
چین فیبر نوری رنگی Simplex فیبر نوری کابل تنها حالت با آستین محافظ فیبر کارخانه

فیبر نوری رنگی Simplex فیبر نوری کابل تنها حالت با آستین محافظ فیبر

سیمپلکس رنگ بنفش حالت یکنواخت 0.9mm کابل فیبر نوری TPEE برای استفاده Pigtail امکانات: عملکرد خوب مکانیکی و دما لوله سفت و سخت است که مقاوم در برابر هیدرولیز است مخزن پر کننده لوله مخصوص حفاظت بحرانی فیبر را تضم... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
چین کابل فیبر نوری یکنواخت کابل قطر خارجی 0.9mm مواد TPEE برای استفاده Pigtail کارخانه

کابل فیبر نوری یکنواخت کابل قطر خارجی 0.9mm مواد TPEE برای استفاده Pigtail

تنها حالت 0.9mm کابل فیبر نوری مواد رنگ TPEE زرد برای استفاده Pigtail مشخصات: حالت کابل 0.9Hytrel ATC لایه رنگ پوشش لایه لوله طبیعی (شفاف)، CPT پوشش لایه پوشش ژاکت پوشش لایه TPEE قطر خارجی 0.9 میلیمتر نرخ انقبا... ادامه مطلب
2020-11-18 17:59:02
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|