خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}

  • 1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
  • 1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});}
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: APC FC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: :
: حالت تک : 1064nm
: :
:
برجسته:

single mode fiber splitter

,

fiber optic cable splitterfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en'

 
گردش محصول فیبر نوری نام محصول
 
 
قطعات فیبر نوری 1064 نانومتری حالت فیبر نوری تنها با اتصال FC APC
 
 
توضیحات گردش دهنده فیبر نوری
 
بخاطر ارسال سیگنالهای نوری از طریق فیبر منفرد از دو جهت می توان از مدارهای گرد استفاده کرد.
 
یک گردش خون نوری شبیه به یک گردشگر الکترونیکی است و هر دو عملکرد مشابهی را انجام می دهند.
 
یک گردشگر نوری وسیله ای با سه پورت است که اجازه می دهد تا نور تنها در یک جهت حرکت کند.
 
A signal entering Port 1 will exit Port 2 with minimal loss, while a signal entering Port 2 will exit Port 3 with minimal loss. سیگنال ورودی بندر 1 با حداقل تلفات از بندر 2 خارج می شود ، در حالی که سیگنال ورودی بندر 2 با کمترین ضرر از بندر 3 خارج می شود. Light entering port 2 experiences a large amount of loss at port 1, and light entering port 3 experiences a large amount of loss at ports 2 and 1. ورود نور به درگاه 2 مقدار زیادی از تلفات را در بندر 1 تجربه می کند ، و ورود نور به بندر 3 مقدار زیادی تلف را در درگاه های 2 و 1 تجربه می کند.
 
Optical circulators are non-reciprocal devices. گردشگران نوری دستگاههای غیر متقابل هستند. This means that any changes in the properties of the light caused by passing through the device are not reversed by traveling in the opposite direction. این بدان معناست که هرگونه تغییر در خصوصیات نوری که در اثر عبور از دستگاه ایجاد می شود با سفر در جهت مخالف برعکس نمی شود.
 
 
ویژگی های چرخنده فیبر نوری
انزوا بالا و از دست دادن بازده بالا
از دست دادن درج کم و PDL
مسیر اپتیکی اپوکسی رایگان

 
اپلیکیشن های چرخنده فیبر نوری

  • Multiplexing Add-Drop
  • سنسورهای فیبر
  • پمپاژ دو طرفه
  • سیستم های انتقال سیگنال دو طرفه
  • دستگاههای جبران خسارت درون خطی Chromatic

 
 
مشخصات چرخنده فیبر نوری

موردواحدمولفه های
طول موج عاملنانومتر1064
پهنای باندنانومتر5 پوند10 پوند20 پوند30 پوند
انزوادسی بل25 پوند≥2320 پوند20 پوند
ضرر درج @ باند ، 23دسی بل.12.1.62.6.23.2.8.3.8
PDLدسی بل.20.2
برگشت ضرردسی بل50 پوند
صلیب بحثدسی بل45 پوند
PDLدسی بل≤ 0.1
حداکثر توان نوریمگاوات300 پوند
نوع فیبر/سلام1060
دمای عملیات0ج0 0 50
دمای ذخیره سازی0ج-40 85
ابعاد بسته بندیمیلی متر34x8.4x8.4 (P1)

توجه داشته باشید:

  • کلیه مشخصات این دستگاه ها بر روی دستگاه های بدون اتصال استوار بوده و طول موج ، قطبش و دما را تضمین می کند.

2. مشخصات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.
 
 
ابعاد گردشگر فیبر نوری (میلی متر)
 
1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 0
 
فیبر نوری Circulator Circuiting Iاطلاعات(مثال: CIR-12210)
 

CIR-
 طول موجپهنای باندنوع فیبرطول فیبرنوع اتصال

1.1064nm
2. سایرین
 
 

1. 5 نانومتر
2. 10nm
3 n 20nm
4. 30nm پوند

الیاف 1.250μm
فیبر 2.900μm
3. دیگران

1.0.5 +/- 0.1 متر
2. 1.0 +/- 0.1 متر
3. دیگران

بدون اتصال
1. FC / UPC
2. FC / APC
3. SC / UPC
4. SC / APC
5. LC / PC
6. MU / PC
7. دیگران

 
 
 
 
1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 1
1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'fa', function () {});} 2

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)