خانه محصولات

اتمسفر فیبر نوری

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتمسفر فیبر نوری

(36)
چین FC Single Mode Attenuator Optical Optic، Optical Attenuator متال فلزی 1000mW قدرت ورودی کارخانه

FC Single Mode Attenuator Optical Optic، Optical Attenuator متال فلزی 1000mW قدرت ورودی

FC تک حالت فلزی متغیر Attenuator نوری (VOA) قابل تنظیم آستیناتور فیبر نوری توضیحات محصول FC تک حالت فلزی متغیر Attenuator نوری (VOA) قابل تنظیم آستیناتور فیبر نوری پنوماتیک متغیر FC PacSatSales دارای آستین سرام... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین مواد فلزی تطبیقی ​​فیبر نوری قابل تنظیم برای سیستم های MATV آنالوگ کارخانه

مواد فلزی تطبیقی ​​فیبر نوری قابل تنظیم برای سیستم های MATV آنالوگ

FC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری توضیحات محصول FC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری کلاس تجاری: FC Attenuator Optical Variable (VOA) برا... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom کارخانه

نوع ملت تنها حالت Attenuator LC / PC Plug نوع ثابت 5dB برای CATV / Datacom

توضیحات محصول LC / PC Plug نوع ثابت فیبر نوری Attenuator، 5dB Singlemode simplex plastic اتناتورهای ثابت فیبر متصل به فیبرهای متخلخل با زیرکونیا تولید میشوند و با استفاده از فیبرهای لعابی بسیار ضعیف میشوند. این ... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین ستون زنانه تا تنفس نوری فیبر نوری، تنفس حالت تک قدرت بالا کارخانه

ستون زنانه تا تنفس نوری فیبر نوری، تنفس حالت تک قدرت بالا

Attenuator فیبر نوری ST زن به حالت مرد ساده ساده (5db) ضعیف است توضیحات محصول مشخصات محصول ST / UPC فیبر نوری آتتیناتور 1-30dB در دسترس است کیفیت خوب بهترین قیمت تحویل سریع STT / UPC 10dB تنگ کننده فیبر نوری ثا... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین اتمسفر فیبر نوری نوع FC / UPC، اتم تایپ فیبر تک حالت برای عملیات 1550 نانومتری کارخانه

اتمسفر فیبر نوری نوع FC / UPC، اتم تایپ فیبر تک حالت برای عملیات 1550 نانومتری

توضیحات محصول اتمسفر فیبر نوری Simplex، نوع FCM / UPC نوع 0 تا 20 دسی بل کانکتور فیبر نوری Singlemode Attenuator FC / UPC، 20dB Attenuators نصب کننده را قادر می سازد تا سطح قدرت نوری را بدون تغییر اجزاء دیگر، ی... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - در نوع سرپوش مقاوم در برابر دمای بالا کارخانه

FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - در نوع سرپوش مقاوم در برابر دمای بالا

توضیحات محصول Low Insertion Loss FC - FC PC Fixed Plug-in کپسول قرمز Type Optic Attenuators فیبر مشخصات: مورد پارامتر مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر محد... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین SC پنل آتناتور نوری متغیر - کوه با محافظ گرد و غبار کارخانه

SC پنل آتناتور نوری متغیر - کوه با محافظ گرد و غبار

توضیحات محصول SC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30 dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری کلاس تجاری: SC Attenuator Optical Variable (VOA) ایده آل برای هر دو حالت چند حالته و یکپارچه برای کاربردهای فیبر نوری به را... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین 20dB Attenuator فیبر نوری SC / PC ثابت طول موج مستقل برای شبکه های داده کارخانه

20dB Attenuator فیبر نوری SC / PC ثابت طول موج مستقل برای شبکه های داده

توضیحات محصول Singlemode simplex فیبر نوری Attenuator SC / PC ثابت، 20dB گزینه های ولتاژ 5dB 10dB 15dB 20dB | کابل فیبر مستقیم | sc ds 15 سانتیمتر سازگار با Bellcore طول موج مستقل طول عمر (بیش از 100 مگاوات) سا... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین MPO / FC Attenuator فیبر نوری 9 / 125μM با 125 میکرون قطر پوشش کارخانه

MPO / FC Attenuator فیبر نوری 9 / 125μM با 125 میکرون قطر پوشش

توضیحات محصول گزینه های ولتاژ 5dB 10dB 15dB 20dB | کابل فیبر مستقیم | sc ds 15 سانتیمتر SC-SC UPC Male / Female Atenuator ثابت برای کاربردهای تک تک برای جلوگیری از بیش از اشباع گیرنده نوری زمانی که قدرت نوری بی... ادامه مطلب
2018-10-15 10:32:01
چین 9 / 125um Attenuator نوری ثابت 20dB برای شبکه های WAN و FTTX کارخانه

9 / 125um Attenuator نوری ثابت 20dB برای شبکه های WAN و FTTX

توضیحات محصول LC Attenuator فیبر نوری 20dB حالت تک - OS1 - 9 / 125um (1 بسته) Attenuator فیبر مشخصات محصول ATtenuator LC (20dB) برای فیبر نوری در شبکه های CATV، LAN و WAN و FTTX اغلب استفاده می شود. لنز LC ... ادامه مطلب
2018-08-27 15:54:09
Page 2 of 4|< 1 2 3 4 >|