خانه محصولات

اتمسفر فیبر نوری

چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
ما بسیار خوشحالم با شرکت شما، کیفیت بالا، زمان تحویل سریع و خدمات بسیار خوبی همکاری می کنیم.

—— فیلپی آگوستو مارسلو

ما همیشه با خدمات و محصولات شما مواجه هستیم، مطمئنا همکاری طولانی مدت بین ما وجود دارد.

—— اریک چارلز

خدمات OEM شرکت شما بسیار خوب است!

—— فام هوی مارس

مواد کابل شما بسیار با کیفیت خوب است

—— عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتمسفر فیبر نوری

(36)
چین تضعیف کننده نوری چند منظوره SC / FC، LC Attenuator Mode ROHS رضایتبخش است کارخانه

تضعیف کننده نوری چند منظوره SC / FC، LC Attenuator Mode ROHS رضایتبخش است

توضیحات محصول SC / LC / FC Attenuator فیبر نوری فیبر نوری کابل / کابل پچ Attenuator فیبر نوری در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده می شود و می تواند تقریبا هر مورد که در آن نیاز به کاهش قدرت مورد نیاز ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:11
چین FC Attenuator فیبر نوری تک حالت SC UPC APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم کارخانه

FC Attenuator فیبر نوری تک حالت SC UPC APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم

FC Attenuator فیبر نوری SC، UPC، APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم مشخصات: * ظاهر زیبا، PC، UPC، APC می تواند مورد استفاده قرار گیرد، عملیات ساده و راحت * مدل محصول: SC / PC، UPC، APC * طول موج 1310 و 1550 (nm) * ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:09
چین SC APC Female to Male 15 تن Attenuator، یک اتم تنفس فیبر حالت یکنواخت برای سیستم فیبر نوری کارخانه

SC APC Female to Male 15 تن Attenuator، یک اتم تنفس فیبر حالت یکنواخت برای سیستم فیبر نوری

سیستم فیبر نوری استفاده از SC APC زن به مرد 15dB فیبر نوری Attenuator SC APC مرد زن جزئیات سریع: SC / APC 15dB Attenuator فیبر نوری ثابت 1-30dB در دسترس است کیفیت خوب بهترین قیمت تحویل سریع امکانات: بیش از 1000 ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:09
چین LC اتمسفر فیبر نوری زن به مرد 15 dB Attenuator برای سیستم های مخابراتی کارخانه

LC اتمسفر فیبر نوری زن به مرد 15 dB Attenuator برای سیستم های مخابراتی

15dB LC APC زن به مرد 15dB فیبر نوری Attenuator LC APC زن تنفس نوری فیبر نوری برنامه های کاربردی: سیستم های فیبر نوری سیستم های CATV و مخابرات پد گیرنده برای حفاظت گیرنده نوری مقادیر قدرت نوری افزایش دامنه پویا ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:08
چین FC APC Female to Male 10db Attenuator رنگ سبز برای برابری قدرت نوری کارخانه

FC APC Female to Male 10db Attenuator رنگ سبز برای برابری قدرت نوری

FC APC زن به مرد 10dB فیبر نوری Attenuator FC APC 10db زن تنفس نوری فیبر نوری جزئیات سریع: FC / APC 10dB Attenuator فیبر نوری ثابت 1-30dB در دسترس است کیفیت خوب بهترین قیمت تحویل سریع FC / APC 10dB فیبر نوری ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:08
چین حالت Attenuator فیبر نوری سبز تک حالت FC APC زن تا مرد 5 dB Attenuator کارخانه

حالت Attenuator فیبر نوری سبز تک حالت FC APC زن تا مرد 5 dB Attenuator

FC APC زن به مرد 5dB فیبر نوری Attenuator FC APC 5dB مرد زن نازک فیبر نوری امکانات: بیش از 1000 ساعت کارکرد پیوسته 1 وات ضعف دقیق افت بازده UPC> 50 dB APC> 60 dB طراحی پهنای باند کم برای بهره برداری در هر دو ... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:07
چین زن و شوهر زن و شوهر فیبر ات Attenuator فیبر 7dB Attenuator فیبر متغیر برای CATV CE تایید شده است کارخانه

زن و شوهر زن و شوهر فیبر ات Attenuator فیبر 7dB Attenuator فیبر متغیر برای CATV CE تایید شده است

7dB LC UPC زن به مرد 7dB فیبر نوری Attenuator 7dB LC PC مرد زن فیبر نوری Attenuator ویژگی: بیش از 1000 ساعت کارکرد پیوسته 1 وات ضعف دقیق افت بازده UPC> 50 dB APC> 60 dB طراحی پهنای باند کم برای بهره برداری در ه... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:07
چین تنفیت نوری فیبر نوری مکانیکی 0 - 30dB تنتناتور حالت تک لنز کارخانه

تنفیت نوری فیبر نوری مکانیکی 0 - 30dB تنتناتور حالت تک لنز

LC مكانيك الكترونيك مكانيك الكتريكي MVOA Attenuator 0-30dB ATtenuator قابل تنظيم LC-LC معرفی: LC Attenuator نوری متغیر مکانیکی به طور کلی در اندازه گیری نوری استفاده می شود. در زمانی که اندازه گیری حساسیت گیرند... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:07
چین کانال CATV Networks Attenuator Optical Variable، 1310nm / 1550nm 1 - 30 Db Attenuator کارخانه

کانال CATV Networks Attenuator Optical Variable، 1310nm / 1550nm 1 - 30 Db Attenuator

FC Attenuator Optical Variable 1 - 30dB، Attenuator فیبر نوری 1310nm / 1550nm جزئیات سریع: 1. آتناتور فیبر متغیر 2. مقدار افت قابل تنظیم 3. محدوده تضعیف 1 ~ 30dB شرح: Attenuator نوری متغیر فوتونیک جزء نصب شده د... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:07
چین شبکه های CATV تطبیق نوری ثابت، آداپتور نوع آداپتور نوع 5db کارخانه

شبکه های CATV تطبیق نوری ثابت، آداپتور نوع آداپتور نوع 5db

FC Female to Female Fiber Optic Attenuator Type Adapter Type 5db Attenuator جزئیات سریع: 1. آداپتور نوع فیبر آداپتور FC 2. زن به زن محدوده اشباع: 1 تا 30 دسی بل 4. نوع مربع، بزرگ D، کوچک D در دسترس است شرح: فان... ادامه مطلب
2018-07-26 18:14:06
Page 3 of 4|< 1 2 3 4 >|