خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

3 Meter SC TO SC فیبر پچ بند، Simplex Single Mode فیبر جرم برای شبکه

3 Meter SC TO SC فیبر پچ بند، Simplex Single Mode فیبر جرم برای شبکه

    • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network
    • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network
  • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: کابل SC SC Fiber Patch Cord قطر: 2.0 میلیمتر
    نوع فیبر: سیمپلکس اتصال دهنده: SC-SC
    رنگ: زرد طول: 3 متر

    SC به SC فیبر پچ کابل کابلی Jumper SM Simplex حالت حالت نوری برای شبکه 3 متر است

    ویژگی های مکانیکی

    تعویض (dB): ≤ 0.1

    لرزش (dB): ≤ 0.1 (5 تا 50 هرتز، 1.5 میلیمتر)

    استحکام کششی (dB): ≤ 0.1 (کشش 0 تا 15 کیلوگرم)

    دمای بالای ≤ 0.2dB (+85 ℃ برای 50 ساعت)

    دمای پایین ≤ 0.2dB (-40 ° C برای 50 ساعت)

    دوچرخه سواری دما ≤ 0.2dB (-40 ° C تا 85 ° C، 5 سیکل)

    رطوبت ≤ 0.2dB (-25 ° C ~ 65 ° C، 93٪)

    شرح:

    اتصالات: SC به SC

    هسته: فیبر تک حالت

    تراکم: Simplex

    پایان / اندازه: PC لهستانی

    کاربرد:

    انتقال سیگنال و انتقال اطلاعات

    شبکه مخابراتی، شبکه محلی (LAN)، شبکه های شهری، سیستم های ارتباطی فیبر نوری

    تجهیزات تست فیبر نوری / ابزار دقیق

    فیبر نوری CATV (تلویزیون کابلی)، سنسورهای فیبر نوری

    فیبر نوری پهنای باند خانه، فیبر FTTH به خانه

    فیبر نوری پانچ پچ، قفسه و دیوار کابلی فیبر نوری واحد سیم کشی

    گزینه های سفارش

    نوع اتصال SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
    لهستانی UPC، APC، PC
    نوع کابل ساده، دوبلکس مستقیم، دوبلکس معکوس
    فیبر SM (G652)، 62.5 / 125um، 50 / 125um، OM2، OM3، SM (G655)
    جلیقه کابل Riser، Plenum، LSZH
    قطر کابل 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm و غیره
    طول کابل طول در متر

    نوع:

    * نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MT-RJ، MU، و غیره

    * فرل پایان: PC، UPC، APC، و غیره.

    * نوع فیبر: تک حالت، فیبر نوری قطبی شدن، چندتایی 50/125، mutimode 62.5 / 125 و غیره.

    * کابل قطر: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm، و غیره

    * تعداد فیبر متصل: اتصال تک هسته، کانکتور دو هسته ای و اتصال چند هسته ای.

    مشخصات:

    اتصال دهنده SC به SC کت OD 2.0 میلیمتر
    حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ رنگ زرد
    لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر طول موج 1310/1550 نانومتر
    نوع فیبر سیمپلکس مواد ژاکت پی وی سی
    از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
    برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
    دمای کار -40 ~ 70 ℃ دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ℃
    قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر G652D

    امکانات

    * دوام خوب

    * تبادلگرایی خوب

    * ثبات درجه حرارت بالا

    * کم درج و از دست دادن انعکاس پشت

    * Superior Quality Standard PC / UPC / APC Polishing

    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE، TIA / EIA و IEC

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات