خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

حالت Attenuator فیبر نوری سبز تک حالت FC APC زن تا مرد 5 dB Attenuator

حالت Attenuator فیبر نوری سبز تک حالت FC APC زن تا مرد 5 dB Attenuator

    • Green Fiber Optic Attenuator Single Mode FC APC Female To Male 5 dB Attenuator
    • Green Fiber Optic Attenuator Single Mode FC APC Female To Male 5 dB Attenuator
  • Green Fiber Optic Attenuator Single Mode FC APC Female To Male 5 dB Attenuator

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 10 پیک در هر بسته
    زمان تحویل: 2 هفته
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: سبز اتصال دهنده: فیبر نوری AF FC
    لهستانی: APC حالت: حالت تک
    تنفس: 5dB ماده: فلز، پلاستیک

    FC APC زن به مرد 5dB فیبر نوری Attenuator FC APC 5dB مرد زن نازک فیبر نوری

    امکانات:


    بیش از 1000 ساعت کارکرد پیوسته 1 وات
    ضعف دقیق
    افت بازده UPC> 50 dB APC> 60 dB
    طراحی پهنای باند کم برای بهره برداری در هر دو 1310 و 1550 نانومتر
    محدوده تضعیف برای SC، FC و LC نوع 1 تا 13 dB با افزایش 1 dB، 15 dB و 20 dB

    برنامه های کاربردی:


    سیستم های فیبر نوری
    سیستم های CATV و مخابرات
    پد گیرنده برای حفاظت گیرنده نوری
    مقادیر قدرت نوری
    افزایش دامنه پویا برای دستگاه


    SC / APC Attenuator Dtail:


    ما ارائه می دهیم خطوط گسترده ای از موج دوگانه (1310 / 1550nm) Atmtenuators فیبر نوری Singlemode. این اتناتورهای همه جانبه در خط مناسب راه حل مناسب برای کاهش اتصالات فیبر Singlemode برای هر دو کاربرد آزمایشگاهی و تجاری است. این مجموعه از بالاترین کیفیت مواد و کارخانه آزمایش شده ساخته شده است، این سری ارائه می دهد گسترده ترین مجموعه ای از سبک های اتصال و نوع لهستانی.

     

    مشخصات:

    مقدار تخریب 1dB ~ 30dB
    طول موج 1240 ~ 1620 نانومتر (دوگانه 1310/1550 نانومتر)
    حق بیمه
    برگشت ضرر UPC> 55dB
    APC> 65dB

    تضعیفی

    دقت

    1 ~ 7 dB ± 0.5dB
    8 ~ 12 dB ± 0.7dB
    13 ~ 17 dB ± 1.0dB
    18 ~ 25 dB ± 1.3dB
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000mW است
    افت وابسته به قطبش ≤0.1dB
    محدوده دمای کاری -40 تا 75
    محدوده دمای ذخیره سازی -40 تا 85
    رطوبت 95٪ RH

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات