خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

FC Attenuator فیبر نوری تک حالت SC UPC APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم

FC Attenuator فیبر نوری تک حالت SC UPC APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم

    • FC Fiber Optic Attenuator Single Mode SC UPC APC Mechanical With Flange Adjustable
    • FC Fiber Optic Attenuator Single Mode SC UPC APC Mechanical With Flange Adjustable
  • FC Fiber Optic Attenuator Single Mode SC UPC APC Mechanical With Flange Adjustable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: IS09001-2008.ROHS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 10 قطعه در هر بسته
    زمان تحویل: ظرف 7 روز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: سبز ماده: پلاستیک، فلز
    نام: آنتن دهی FC مدل: حالت تک
    فیبر: سیمپلکس امید: در دسترس

    FC Attenuator فیبر نوری SC، UPC، APC مکانیکی با فلنج قابل تنظیم

    مشخصات:

    * ظاهر زیبا، PC، UPC، APC می تواند مورد استفاده قرار گیرد، عملیات ساده و راحت
    * مدل محصول: SC / PC، UPC، APC
    * طول موج 1310 و 1550 (nm)
    * ضخامت 1 ~ 30 (دسی بل)
    * محدوده دما -40 ~ + 85 (DEG C)

    شرح:


    تنفس متغیر که در خطوط انتقال فیبر نوری استفاده می شود، کاهش شدت نور با شدت نور، برای کاهش لوازم جانبی محصول، کاهش کم، تنظیم دقیق دقیق، به طور گسترده ای در سیستم های ارتباطی نوری برای سیستم های مختلف اندازه گیری استفاده می شود.


    ویژگی های A.


    وزن کوچک و سبک وزن
    کاهش درایو (کمتر از 0.3dB)
    مقادیر خستگی پایدار و قابل اعتماد هستند
    مقدار تضعیف به طور مداوم در 0-30dB قابل تنظیم است
    هیچ محدودیت طول موج ندارد


    ب: نحوه استفاده از آن


    آتناتور قابل تنظیم باید همراه با اتصال استفاده شود. قبل از استفاده بخش اتصال را با اتصال دهنده تمیز کنید. هنگامی که در استفاده، اتصال با یک اتناتور قابل تنظیم و محکم وصل شده است، و انسداد با توجه به آزمون و یا استفاده از تنظیم شده است. هنگام تنظیم، اول مهره قفل را بچرخانید، مقدار ملایم مورد نیاز محور تنظیم را تنظیم کنید، و سپس محکم محکم کنید.


    C: یادداشت ها


    آتناتور قابل تنظیم باید زمانی که اتصال محکم می شود استفاده شود، بنابراین نباید بر میزان ولتاژ اثر گذارد، به مقدار آسیب پذیری مورد نیاز منتقل شود، باید مهر و مهره را تنظیم کرده و قفل محرک قفل را تنظیم کند تا از تغییر مقدار ضرر کاهش یابد. هنگام استفاده از آتناتور قابل تنظیم، محدوده استفاده تا 40dB کاهش می یابد. هنگامی که مدل ابزار مورد استفاده قرار نمی گیرد، مهر و موم تنظیم کننده و مهره قفل باید خنثی کردن صفر تنظیم شود و کلاه محافظ برای حفاظت از آستین سرامیکی داخلی محافظت می شود.


    D: ذخیره سازی


    اتناتور قابل تنظیم در مدت زمان طولانی در محیط فضای بیرون یا به طور جدی خورنده ذخیره می شود. دمای ذخیره سازی -40 ° C، + 85 ° C

    برنامه های کاربردی:

    1. شبکه مخابراتی

    2. شبکه های CATV

    3. پروژه FTTx

    4. تجهیزات تست فیبر

    5. شبکه های محلی

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات