خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

FTTH FC APC فیبر نوری Splitter تک حالت 1x32 PLC Splitter با FC APC اتصال

FTTH FC APC فیبر نوری Splitter تک حالت 1x32 PLC Splitter با FC APC اتصال

    • FTTH FC APC Fiber Optic Splitter Single Mode 1x32 PLC Splitter With FC APC Connector
    • FTTH FC APC Fiber Optic Splitter Single Mode 1x32 PLC Splitter With FC APC Connector
  • FTTH FC APC Fiber Optic Splitter Single Mode 1x32 PLC Splitter With FC APC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
    قیمت: Negotiate
    جزئیات بسته بندی: 1 بسته در هر بسته
    شرایط پرداخت: MoneyGram وسترن یونیون, T/T
    قابلیت ارائه: 10000 / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    رنگ: تک فیبر تقسیم کننده حالت نوع اتصال: FC
    لهستانی: APC قطر کابل: 2.0 میلیمتر
    حالت: حالت تک امید: در دسترس

    FC APC 1x32 PLC اسپکترومتر اسپکتروم نوری با اتصال FC APC برای FTTH

    کاربرد:

    فیبر نوری CATV؛ فیبر به خانه (FTTH)؛ شبکه های نوری منفعل؛ سیستم های ارتباطی فیبر؛

    شبکه محلی منطقهای (LAN)

    مشخصات:

    مولفه های 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    طول موج عملیاتی (nm) 1260-1650
    افت بازده (دسی بل) حداکثر (S / P) 7.4 / 7.2 10.7 / 10.5 13.7 / 13.5 16.9 / 16.5 21
    یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.6 0.8 1.2 1.7 2.5
    افت بازده (دسی بل) حداقل (S / P) 50/55 50/55 50/55 50/55 50
    PDL (دسی بل) حداکثر 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4
    جهت گیری (dB) حداقل 55 55 55 55 55
    طول خوکچه (متر) 1.2 (± 0.1) یا مشتری مشخص شده است
    نوع فیبر SMF -28e یا مشتری مشخص شده است
    از دست دادن وابسته به طول موج (dB) 1 1 1 1 1
    ثبات دما 0.6 0.6 0.8 1 1
    (-40 ~ 85 ℃) (دسی بل)
    دمای کار (℃) -20 ~ 75
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
    اندازه بسته بندی (L x W x H) (میلی متر) 40x4x4 40x4x4 40x4x4 50x7x4

    60x12x4

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)