خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

SC / APC Optic Fiber Patch Cord Simplex Single Mode 3.0 قطر اتصال دهنده سبز

SC / APC Optic Fiber Patch Cord Simplex Single Mode 3.0 قطر اتصال دهنده سبز

    • SC / APC Optic Fiber Patch Cord simplex  single mode 3.0 diameter green connector
    • SC / APC Optic Fiber Patch Cord simplex  single mode 3.0 diameter green connector
  • SC / APC Optic Fiber Patch Cord simplex  single mode 3.0 diameter green connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: SC / FC / ST / LC / MPO / MTRJ / MU

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: PVC / LSZH نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2
    نوع اتصال: FC / ST / SC / LC / MPO / MU / MTRJ حالت: حالت تک
    نوع هسته کابل: ساده و دوبلکس رنگ کابل: زرد
    قطر کابل: 0.9 میلیمتر / 2.0 میلی متر / 3.0 میلیمتر طول کابل: به عنوان نیاز شما
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    گارانتی: 3 سال

    SC / APC Optic Fiber Patch Cord Simplex Single Mode 3.0 قطر اتصال دهنده سبز

    توضیحات محصول

    پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر انتها به کار می روند. این دستگاه در حالت تک و نسخه های چند منظوره موجود است و با یک فرل سرامیک زیرکونیا با UPC یا APC پیش ساخته شده است.

    امکانات:


    یکپارچه یا دوپلکس یا مجموعه چند منظوره
    Riser یا Plenum امتیاز، LSZH و RoHS در دسترس است
    کاهش ورودی، IEC، TIA / EIA، Telcordia سازگار است
    طول کابل کابلی فیبر نوری و رنگ ژاکت
    انواع فیبر های مختلف و طول موج های معمولی 9/125 تک حالت، 50/125 چند منظوره و 62.5 / 125 چند منظوره
    کابل های فیبر نوری قطر خارجی 0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm
    PC، UPC، و نوع APC لهستانی
    بسته بندی خوب، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع
    آزمایشی 100٪ هندسی ANC آزمون تمیزکاری در دسترس است
    سرویس OEM قابل دسترس است

    برنامه های کاربردی

    مشخصات فنی:

    مولفه های کابل های فیبر کابل استاندارد
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
    مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرول سرامیک
    آزمایش طول موج ± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
    تلفات درج (دسی بل) ≤ 0.25dB (PC / UPC / APC) ≤ 0.3dB (PC / UPC)
    افت بازده (دسی بل) ≥50dB (PC / UPC)
    ≥60dB (APC)
    ≥40dB (PC / UPC)
    قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
    مجتمع های کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
    دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
    دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی 1 واحد / کیسه
    * تمام مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.

    بسته بندی

    خدمات ما

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات