خانه محصولاتMPO MTP کابل

مرد و زن MPO-MPO فیبر نوری MPO MTP کابل پچ بند 8/12/32 هسته

مرد و زن MPO-MPO فیبر نوری MPO MTP کابل پچ بند 8/12/32 هسته

    • male and female MPO-MPO Optic Fiber MPO MTP Cable Patch Cord 8 / 12  / 32 core
    • male and female MPO-MPO Optic Fiber MPO MTP Cable Patch Cord 8 / 12  / 32 core
  • male and female MPO-MPO Optic Fiber MPO MTP Cable Patch Cord 8 / 12  / 32 core

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: SC / FC / ST / LC / MPO / MTRJ / MU

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: مرد و زن MPO-MPO فیبر نوری MPO MTP کابل پچ بند 8/12/32 هسته ماده: LSZH
    نوع فیبر: OM3 50/125 نوع اتصال: MPO
    حالت: چند حالت فیبر شمارش: 12 هسته
    رنگ کابل: آبی قطر کابل: 3.0 میلیمتر
    طول کابل: به عنوان نیاز شما روش: یک نوع
    از دست دادن درج: ≤ 0.5dB برگشت ضرر: ≥25dB

    توضیحات محصول

    مرد و زن MPO-MPO فیبر نوری MPO MTP کابل پچ بند 8/12/32 هسته

    اتصال MPO / MTP دارای نوع مرد و زن است. اتصال دهنده مرد با PIN و زن بدون PIN. یک MPO زن باید با مرد MPO ارتباط برقرار کند. به طوری که آنها می توانند با هم با پین ارتباط برقرار کنند.

    MPO / MTP همچنین از بین رفتن استاندارد و کاهش نوع درج درج، 8/12/24 هسته آن نوع محبوب و معمولی است. می تواند MPO-MPO، MPO-LC و غیره باشد.

    زن

    نر

    .

    پارامتر فنی

    نام محصولات مرد و زن MPO-MPO فیبر نوری MPO MTP کابل پچ بند 8/12/32 هسته
    حالت نوع چند حالت
    تعداد کابل 12 هسته (می تواند 4/8/12/16/24/32 هسته)
    نوع هسته OM3-300 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
    رنگ کابل Aqua (می تواند با توجه به درخواست شما سفارشی شود)
    قطر کابل (می توان قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 5 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.5dB
    برگشت ضرر ≥ 25 دسی بل
    طول موج 850/1300 نانومتر
    نوع هسته 50 / 125um
    نوع اتصال نر
    رنگ اتصال آبی
    ماده فرول پلاستیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    امکانات


    · با استاندارد 12-فیبر و 24-فیبر MPO / MTP
    · موجود در OS1 / 2، OM2، OM3 و OM4
    · موجود در FC، LC، SC، ST، MU، و MTP
    · رابط جلا نوع PC، UPC و APC
    · موجود در 12/24/36/48/72/96/144-فیبر
    · کارخانه 100٪ آزمایش شده است
    · اتصالات گسسته، گرمازا هستند و از فریل ها و آستین سرامیک استفاده می کنند
    · فیبر های فن را از اتصالات MPO / MTP به ساده یا دوبلکس فردی
    · سفارشی برای طول، مشتاق، نوع اتصال، سبک شکستن، تعداد فیبر و فیبر برچسب

    قبل از پایان MPO / MTP تکنولوژی قطبیت
    سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

    اتصال بیشتر برای مرجع

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات