خانه محصولاتMPO MTP کابل

5M OM4 12 هسته زن MPO / MTP - MPO فیبر نوری فیبر نوری LSZH 3.0 کابل قرمز

5M OM4 12 هسته زن MPO / MTP - MPO فیبر نوری فیبر نوری LSZH 3.0 کابل قرمز

    • 5M OM4 12 core female MPO / MTP  - MPO optical fiber patch cord LSZH 3.0 magenta cable
    • 5M OM4 12 core female MPO / MTP  - MPO optical fiber patch cord LSZH 3.0 magenta cable
  • 5M OM4 12 core female MPO / MTP  - MPO optical fiber patch cord LSZH 3.0 magenta cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP زن ماده: LSZH
    حالت نوع: چند حالت نوع هسته: 12 هسته
    رنگ کابل: ارغوانی قطر کابل: 3.0
    ملاقات کرد: یک نوع از دست دادن درج: ≤ 0.5 دسی بل (افت درجۀ کم می تواند ≤ 0.3dB باشد)
    برگشت ضرر: ≥25dB طول: می تواند سفارشی
    OEM/ODM: قابل قبول بسته بندی: کیسه 1pcs / کیسه OPP + کارتن جعبه
    نوع کابل: OM4 طول موج: 850/1300 نانومتر

    توضیحات محصول

    5M 12 هسته MPO MTP کابل PVC / LSZH MPO - MPO فیبر فیبر فیبر نوری

    طناب MPO / MTP patch یک طناب پچ چند فیبر با تعداد فیبر 4، 6، 8، 12 است. آنها با استفاده از پین های راهنمایی فلزی و مجهز به دقیق، از فیبر ترموستگی فیبر استفاده می کنند. MPO / MTP به روبان یا اتصال دهنده های روبان بدون لبه با قفل فشاری مونتاژ شده است.

    امکانات:

    پین دقت بالا برای تراز فیبر.

    UPC و APC در دسترس است

    انتخاب ساختار کابل مختلف برای تامین نیازهای مختلف نصب و راه اندازی

    موجود در SM (9/125)، MM (50 یا 62.5 / 125)، نوع OM3 و OM4 فیبر

    در تاریخ 8/12/24 موجود در دسترس است

    فیبر کورنینگ برای انتخاب در دسترس است

    مطابق با Telcordia GR-1435-CORE و RoHS

    پارامتر فنی

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO (F یا M) MPO (F یا M)
    دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    از دست دادن درج

    SM: ≤ 0.75dB (ارزش استاندارد)، ≤0.35dB (ارزش نمونه)؛

    MM: ≤ 0.50dB (ارزش استاندارد)، ≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

    برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: 35dB
    پایان MPO مرد: با راهنمای پین؛ زن: بدون پین راهنمای
    تعداد فیبر 8،12 و 24 تن فیبر
    نوع اتصال از انتهای دیگر MPO-female، MPO-male، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر حالت های تک (G652، G655، G657)، چند حالت (50، 62.5، OM2، OM3، OM4)
    نوع کابل فیبر فیبر روبان 250و، کابل روبان، کابل فیبر نوری بسته بندی شده

    قبل از پایان MPO / MTP تکنولوژی قطبیت
    سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

    نوع A مستقیم از طریق MPO کابل ترانک:
    کلید به آداپتورهای کلید-پایین، 1 x A-B Duplex Patch Cable و 1 x A به یک پچ کابل Duplex.

    نوع B Cross MPO Cable Trunk:
    کیبورد تا آداپتورهای کلیدی و کابل 2 x A به یک پچ دوبلکس.

    نوع سانتیمتر کراس MPO:
    کلید به آداپتورهای کلید پایین و کابل 2 x A به یک پچ دوطرفه.

    با استفاده از دما

    تولید

    ذرت:

    تست :

    کنترل کیفیت :

    کاربرد :

    تجهیزات تست
    FTTX + LAN
    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطی نوری
    مخابرات

    بسته بندی:

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالاها هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    تحویل :

    ما می توانیم آن را از طریق هوا و دریا تحویل دهیم. آن را با توجه به مقدار و الزامات شما است.

    پرداخت :

    مدت پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL / WESTERN UNION / MONEYGRAM. 30٪ پیش پرداخت. تعادل پرداخت قبل از تحویل

    اصطلاحات قیمت: EXW، FOB، CIF، CFR. در به در

    محصولات بیشتر:

    ما دارای پچ پچ نوری، چرمی، آداپتور، آتناتور، جعبه توزیع، اتصال سریع و غیره .etc. اگر شما نیاز به محصولات یا کاتالوگ بیشتری دارید، می توانید با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات