خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

2M FC / APC مینی حالت تک فایبر نوری Splitter WDM 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

2M FC / APC مینی حالت تک فایبر نوری Splitter WDM 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

    • 2M FC / APC mini  single mode Fiber Optical Splitter WDM  0.9 /  2.0 / 3.0 mm
    • 2M FC / APC mini  single mode Fiber Optical Splitter WDM  0.9 /  2.0 / 3.0 mm
    • 2M FC / APC mini  single mode Fiber Optical Splitter WDM  0.9 /  2.0 / 3.0 mm
  • 2M FC / APC mini  single mode Fiber Optical Splitter WDM  0.9 /  2.0 / 3.0 mm

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE,ISO,RoHS
    شماره مدل: LC / ST / FC / SC / E2000

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 5000 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / ST / FC / SC / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 مواد کابل: PVC / LSZH
    نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 حالت نوع: تک / چند حالت
    نوع هسته: 1: 2 / 4/6/8/12/32/64 هسته قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0
    طول کابل: می تواند سفارشی زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
    بسته بندی: کیسه اپرا با جعبه کارتن شرایط پرداخت: T / T، 30٪ پیش پرداخت، تعادل پرداخت قبل از تحویل

    شرح :

    2M FC / APC مینی حالت تک فایبر نوری Splitter WDM 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

    Splitter PLC مبتنی بر تکنولوژی مدار Planwall Lightwave و روند دقیق تراز کردن است، می تواند ورودی / نوری نوری تک / دوگانه را به خروجی های چندگانه به طور یکنواخت تقسیم کند و نشان دهنده 1xN یا 2xN است. PLC splitter در deployment FTTX، شبکه های PON، لینک های CATV و توزیع سیگنال نوری در حال حاضر استفاده می شود. DYSFO PLC splitter ارائه دهنده عملکرد نوری فوق العاده، ثبات بالا و قابلیت اطمینان بالا، نیازهای نرم افزار مختلف در محیط های مختلف را برآورده می کند.

    امکانات

    1. کاهش ضریب نفوذ

    2. کاهش وابستگی قطبش کم

    3. طول موج عملیاتی گسترده

    4. دمای عملیات گسترده

    5. پایداری و قابلیت اطمینان بالا

    6. تلکوردیا GR-1209 و GR-1221 مطابق

    7. تطابق YD / T 2000-1-2009 (تطابق گواهی محصول TLC) 8. یکنواختی خوب و از دست دادن درجۀ کم

    8. عالی مکانیکی

    9. نسبت انقراض قطبش بالا و یکنواختی عالی

    10. فیبر ورودی: 0.9mm یا 250μm فیبر برای انتخاب

    11. فیبر خروجی: 250μm فیبر لخت (سود برای splicing) G.657A فیبر است

    12. برنامه های Splitter PLC بر روی فیبر نوع
    13. فیبر به نقطه (FTTX)
    14. فیبر به خانه (FTTH)
    15. شبکه های نوری منفعل (PON، GEPON)
    16. شبکه های محلی (LAN)
    17. تلویزیون کابلی (CATV)
    18. تجهیزات آزمون


    برنامه های کاربردی

    • CATV؛
    • خاتمه دستگاه فعال
    • شبکه های مخابراتی؛
    • مترو؛
    • شبکه های محلی
    • شبکه های پردازش داده؛
    • ابزار آزمایش؛
    • نصب و راه اندازی؛
    • شبکه های گسترده ای


    انواع

    1. نوع اصلی PLC splitter

    2. شکاف PLC نوع SFF

    3. 900V Fan-out نوع PLC Splitter

    4. ماژول پلات سری PLC نوع کاست

    5. نوع رك PLC splitter module

    6. سینی ماژول پلات سری PLC

    7. ماژول Splitter PLC نوع تخت سریع اتصال


    نوع اتصال:

    نوع اتصال دهنده SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA ....
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد، خاکستری، آسمان بول، نارنجی، سفید، بل










    بخش تولید ما:




    تست :




    کنترل کیفیت :





    بسته بندی :

    • بسته بندی: کیسه و جعبه caron
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS. اگر شما یکی دیگر دارید
    • حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.
    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.








    تحویل :





    پرداخت :





    تماس :




    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات