خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

SC / ST / LC / FC Attenuator فیبر نوری 1 ~ 30dB برای سنسور نوری فیبر

SC / ST / LC / FC Attenuator فیبر نوری 1 ~ 30dB برای سنسور نوری فیبر

    • SC / ST / LC / FC Fiber Optic Attenuator 1~30dB For Fiber Optical Sensor
    • SC / ST / LC / FC Fiber Optic Attenuator 1~30dB For Fiber Optical Sensor
    • SC / ST / LC / FC Fiber Optic Attenuator 1~30dB For Fiber Optical Sensor
  • SC / ST / LC / FC Fiber Optic Attenuator 1~30dB For Fiber Optical Sensor

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC / ST / LC / SC / MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک / فلز نوع اتصال: SC / LC / ST / FC / MPO
    حالت نوع: تک / چند حالت تکرارپذیری: > 1000 بار
    تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

    توضیحات محصول

    SC / ST / LC / FC اتمسفر فیبر نوری برای فیبر نوری فیبر نوری

    مشخصات:

    مورد پارامتر
    مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
    محدوده خنثی 1 ~ 30dB
    برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
    از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
    دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    رطوبت رطوبت نسبی 95٪

    کاربرد:

    • تجهیزات تست
    • فیبر نوری CATV
    • سنسور نوری فیبر
    • فیبر نوری سیستم مخابراتی


    ویژگی

    از دست دادن مقدار پایین، از دست دادن بازگشت بالا

    قابلیت اطمینان و پایداری ارتفاع

    دمای عملیات گسترده از -40 ° C تا 85 ° C

    ♦ تطبیقی ​​ثابت (ثابت نوع FC، SC، ST، LC)

    ♦ زن به نوع مرد (FC، SC، ST، LC)

    ♦ تنفس درون خطی (نوع فشرده و فیبر جرم)

    ♦ افت بازده بالا (درون خط و نوع بالا RL)

    ♦ ضخامت دقیق و پایدار (نوع متغیر)

    تصویر بیشتر

    ممنونم

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    تولید

    تست

    کنترل کیفیت

    بسته بندی

    تحویل و پرداخت

    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST

    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC

    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای

    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB

    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر

    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات