خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

فیبر نوری فیبر نوری SC / LC / FC اتصال دهنده برای شبکه های PON

فیبر نوری فیبر نوری SC / LC / FC اتصال دهنده برای شبکه های PON

    • Professional Fiber Optic Splitter SC / LC / FC Connector For PON Networks
    • Professional Fiber Optic Splitter SC / LC / FC Connector For PON Networks
    • Professional Fiber Optic Splitter SC / LC / FC Connector For PON Networks
  • Professional Fiber Optic Splitter SC / LC / FC Connector For PON Networks

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: LC / FC / SC / FC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر نوع اتصال: LC / FC / SC / ST
    نوع هسته: 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 / 1x32 / 1x64 موج عملیاتی: 1260-1650
    OEM / ODM: قابل قبول طول فیبر: به عنوان نیاز شما
    گارانتی: 5 سال زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم


    1 × N PLC فیبر نوری splitter SC / LC / FC فیبر فیبر نوری PLC


    شرح


    مدار PLC با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای رنج وسیعی از طول موج طول موج، کانال کانال به کانال یکنواختی، قابلیت اطمینان بالا و اندازه کوچک است، و به طور گسترده ای در FTTX PON برای مدیریت قدرت سیگنال نوری استفاده می شود.


    مولفه های 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 1 × 32 × 1 × 64
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    نوع فیبر G657A1 یا مشتری مشخص شده است
    افت ضریب (dB) (درجه P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
    یکنواختی ضرر (دسی بل) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
    افت بازده (دسی بل) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    جهت گیری (dB) 55 55 55 55 55 55
    از دست دادن وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5

    ثبات دما
    (-40 ~ 85 ℃) (دسی بل)

    0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
    ابعاد دستگاه (میلی متر) 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 12 × 4
    ابعاد ماژول (میلی متر) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 140 × 115 × 18 140 × 115 × 18
    ابعاد مینی ماژول (میلی متر) 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6




    کاربرد:

    1) FTTX Systems

    2) PON Networks

    3) لینک CATV

    4) توزیع سیگنال نوری

    5) Local Areal Networks (LAN)

    6) سیستم های ارتباطی فیبر





    ویژگی های کلیدی:

    1) از دست دادن مقدار کم

    2) PDL پایین

    3) طراحی فشرده

    4) یکنواخت کانال به کانال خوب

    5) طول موج گسترده: 1260-1650nm

    6) Wide Operating Temperature: -40 ° C - 85 ° C

    7) قابلیت اطمینان و پایداری بالا







    محصولات بیشتر




    شاید خوشت بیاد









    معرفی شرکت


    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!



    تولید




    تست





    کنترل کیفیت




    بسته بندی




    تحویل و پرداخت




    نحوه قرار دادن سفارش




    چگونه با ما تماس بگیرید





    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)