خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

FC APC زرد فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی ساده Simplex 3.0 Singlex Core

FC APC زرد فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی ساده Simplex 3.0 Singlex Core

    • FC APC Yellow Optical Fiber Patch Cord Single Mode Simplex 3.0 Cable Simplex Core
    • FC APC Yellow Optical Fiber Patch Cord Single Mode Simplex 3.0 Cable Simplex Core
  • FC APC Yellow Optical Fiber Patch Cord Single Mode Simplex 3.0 Cable Simplex Core

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE, ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ نوع فیبر: G652D / G657A1 / G657A2 / G655
    حالت: حالت تک نوع هسته: سیمپلکس
    قطر کابل: 2.0 / 3.0 میلی متر طول کابل: می تواند سفارشی
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    مواد ژاکت: PVC / LSZH OEM/ODM: قابل قبول



    شرح

    FC APC زرد فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی ساده Simplex 3.0 Singlex Core هسته

    فیبر فیبر نوری ویژگی های


    یکپارچه یا دوپلکس یا مجموعه چند منظوره
    Riser یا Plenum امتیاز، LSZH و RoHS در دسترس است
    کاهش ورودی، IEC، TIA / EIA، Telcordia سازگار است
    طول کابل کابلی فیبر نوری و رنگ ژاکت
    انواع فیبر های مختلف و طول موج های معمولی 9/125 تک حالت، 50/125 چند منظوره و 62.5 / 125 چند منظوره


    کابل های فیبر نوری قطر خارجی 0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm
    PC، UPC، و نوع APC لهستانی
    بسته بندی خوب، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع
    آزمایشی 100٪ هندسی ANC آزمون تمیزکاری در دسترس است
    سرویس OEM قابل دسترس است

    مشخصات فیبر نوری فیبر پچ

    مولفه های کابل های فیبر کابل استاندارد
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
    مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرول سرامیک
    آزمایش طول موج ± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
    تلفات درج (دسی بل) ≤ 0.25dB (PC / UPC / APC) ≤ 0.3dB (PC / UPC)
    افت بازده (دسی بل) ≥50dB (PC / UPC)
    ≥60dB (APC)
    ≥40dB (PC / UPC)
    قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
    مجتمع های کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
    دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
    دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی 1 واحد / کیسه
    * تمام مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.



    برنامه فیبر نوری فیبر پچ

    • CATV؛
    • خاتمه دستگاه فعال
    • شبکه های مخابراتی؛
    • مترو؛
    • شبکه های محلی
    • شبکه های پردازش داده؛
    • ابزار آزمایش؛
    • نصب و راه اندازی؛
    • شبکه های گسترده ای


    نوع اتصال دهنده SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA ....
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد، خاکستری، آسمان بل، نارنجی، سفید، سیاه ...




    فیبر فیبر نوری بسته بندی و حمل و نقل

    • بسته بندی: کیسه و جعبه caron
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS. اگر شما یکی دیگر دارید
    • حامل ترجیح داده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.
    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل خواهد گرفت. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام طول می کشد تا به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک.

    نحوه قرار دادن سفارش


    1. نوع اتصال : SC / FC / LC / ST / MPO / MU / MTRJ / E2000

    2. نوع مودم : حالت تک / چند حالت

    3. قطر C قادر به : 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

    4. پوشش مواد : PVC / LSZH

    5. نوع سنگ معدن سی : ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core

    6. قابلیت C نوع : G652D / G657A1 / G657A2 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4

    7. طول طناب پچ : با توجه به نیازهای شما


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمات. ما به دنبال خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، ایمیل و مدیر مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات