خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

CE فیبر نوری Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 SC APC نرم افزار سیستم مخابراتی

CE فیبر نوری Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 SC APC نرم افزار سیستم مخابراتی

    • CE Fiber Optic Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16  SC APC Telecommunication System Application
    • CE Fiber Optic Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16  SC APC Telecommunication System Application
    • CE Fiber Optic Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16  SC APC Telecommunication System Application
  • CE Fiber Optic Splitter 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16  SC APC Telecommunication System Application

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: LC / FC / SC / ST / E2000 / MU / MTRJ / MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: فوم + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Brand name: New Light نوع فیبر: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر
    نوع اتصال: LC / FC / SC / ST نوع هسته: 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 / 1x32 / 1x64
    موج عملیاتی: 1260-1650 حالت نوع: حالت تک
    OEM / ODM: قابل قبول طول فیبر: به عنوان نیاز شما
    گارانتی: 5 سال زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    پرداخت: T / T، L / C، پی پال، اتحاد Westen، پول گرم




    شرح

    مشخصات فنی

    1 × N PLC Splitter

    (اندازه گیری شده در دمای اتاق و از بین رفتن اتصال)

    تایپ کنید 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 1 × 32
    نوع فیبر 9/125 um SMF-28e یا سفارشی بر اساس درخواست
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    افت بازده (دسی بل) معمول 3.6 6.8 10.0 13.0 16.0
    (P / S) حداکثر 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.8
    یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3
    جهت گیری (dB) حداقل 55
    افت بازده (دسی بل) حداقل UPC: 50 APC: 55
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85




    2 × N PLC Splitter

    (اندازه گیری شده در دمای اتاق و از بین رفتن اتصال)

    تایپ کنید 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
    نوع فیبر 9/125 um SMF-28e یا سفارشی بر اساس درخواست
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    افت بازده (دسی بل) معمول 4.0 7.0 10.5 13.5 16.5 20.5
    (P / S) حداکثر 4.1 / 4.3 7.4 / 7.6 10.8 / 11.0 14.3 / 14.5 17.3 / 17.5 20.7 / 21.5
    یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.8 0.8 1.5 2.0 2.5 2.5
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.2 0.2 0.3 0.4 0.4 0.4
    جهت گیری (dB) حداقل 55
    افت بازده (دسی بل) حداقل UPC: 50 APC: 55
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85



    بسته بندی ابعاد

    بندر 1x2 2x2 1x4 2x4 1x8 2x8 1x16 2x16 1x32 2x32 1x64 2x64

    LxWxH
    (میلی متر)

    100x80x10 120x80x18 140x114x18




    کاربرد

    * سیستم مخابراتی
    * تست تجهیزات
    * سیستم CATV
    * مخابرات دورانی
    * سیستم شبکه




    ویژگی

    PC، UPC، APC پرداخت در دسترس است
    از دست دادن بازده بالا
    افت درجۀ کم
    قابلیت اطمینان بالا و پایداری
    در دسترس تک دیود / چند منظوره و ساده / دوبلکس
    0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، کابل قطر 3.0 میلی متر در دسترس است



    پارامتر تکنیک


    مطابق با: RoHS / ISO-9001 / IEC-61754 / Telcordia-GR-326-CORE





    معرفی شرکت


    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!







    بسته بندی

    • بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.





    تحویل و پرداخت


    پرداخت

    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.




    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).






    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)