خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

ماژول گیرنده مجتمع اپتیکال 1.25 G تک پروانه 20KM فاصله تخلیه کم قدرت

ماژول گیرنده مجتمع اپتیکال 1.25 G تک پروانه 20KM فاصله تخلیه کم قدرت

    • 1.25 G Single Mode Fiber Optic Transceiver Module 20KM Distance Low Power Dissipation
    • 1.25 G Single Mode Fiber Optic Transceiver Module 20KM Distance Low Power Dissipation
  • 1.25 G Single Mode Fiber Optic Transceiver Module 20KM Distance Low Power Dissipation

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه پلاستیکی + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 20000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    حالت نوع: حالت تک سرعت: 10/100 / 1000M
    نرخ داده: 2.5G / 1.25G گواهی: CE، ISO، RoHS TUV، EMC
    فاصله: 20KM طول موج: 1310/1550 نانومتر
    قدرت: -3-9dBM گارانتی: 3 سال
    درجه حرارت: 0-70 کاربرد: FTTH / FTTB / FTTX




    1.25 G تک حالت SFP فرستنده فیبر نوری 20KM



    مشخصات محصول

    1. اتصال به داده های دو طرفه 1.25 Gb / s
    2. رد پای SFP داغ
    3. از دست دادن قدرت کم (1.05W معمولی)
    4. مونتاژ اتصال دهنده RJ-45 فشرده
    5. محوطه کاملا فلزی، برای EMI پایین تر
    6. RoHS سازگار و بدون سرب
    7. منبع تغذیه تنها 3.3 ولت
    8. 1.25 گیگابیت اترنت بیش از کابل Cat 5
    9. عملیات 10/100/1000 BASE-T در سیستم های میزبان با رابط SGMII

    دمای کاری 10.Case:
    تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا + 70 درجه سانتی گراد
    تمدید: -10 ° C تا + 80 ° C
    صنعتی: -40 ° C تا + 85 ° C

    برنامه های کاربردی

    • گیگابیت اترنت / Fast Ethenet
    • فیبر کانال
    • SDH / SONET / ATM
    • سوئیچ به سوئیچ رابط
    • رابط روتر / سرور
    • دیگر سیستم های انتقال نوری



    توصیف محصول


    فرستنده های SF-T-12-02-2 TS-SF-T12-02-2 10/100/1000 BASE-T TRANSCOM دارای گیرنده های SFP هستند که بر اساس SFP Multi Source Contraction (MSA) است. آنها با استانداردهای Gigabit Ethernet مطابقت دارند به عنوان IEEE Std 802.3 مشخص شده است. 10/100/1000 BASE-Tphysical Layer IC (PHY) می تواند از طریق I2C قابل دسترسی باشد، که امکان دسترسی به تمام تنظیمات و ویژگی های PHY را می دهد.

    TS-SF-T12-02-2 با تعویض اتوماتیک 1000BASE-X سازگار است، اما یک ویژگی نشانگر لینک ندارد (RX_LOS داخلی است).

    نام تجاری HDV، نصب شده
    محل مبدا چين
    وضعیت جدید
    فاکتور فرم SFP
    طول موج: 1310/1550 نانومتر
    فاصله 20KM
    نرخ داده (حداکثر) 1.25G
    دمای کم دما (° C) 0 درجه سانتی گراد


    دمای مورد بالا (° C)

    70 درجه سانتیگراد
    تامین کننده ولتاژ 3.3--5v
    اتصال دهنده LC
    ضمانتنامه 3 سال
    سازگار با سیسکو، Haiwei، HP و غیره
    زمان تحویل 2-4 روز کاری
    بسته بندی 10 عدد / جعبه





    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!







    بسته بندی جزئیات:

    جعبه 10pcs / anti-static، جعبه 40pcs / anti-static.

    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    پرداخت

    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.







    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات