خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

فرستنده فیبر نوری XFP-10G-LR 10Gb / S SFP SM حالت تک 3 سال گارانتی

فرستنده فیبر نوری XFP-10G-LR 10Gb / S SFP SM حالت تک 3 سال گارانتی

    • XFP-10G-LR Fiber Optic Transceiver 10Gb/S SFP SM Single Mode 3 Years Warranty
    • XFP-10G-LR Fiber Optic Transceiver 10Gb/S SFP SM Single Mode 3 Years Warranty
  • XFP-10G-LR Fiber Optic Transceiver 10Gb/S SFP SM Single Mode 3 Years Warranty

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه پلاستیکی + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 20000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    حالت نوع: حالت تک سرعت: 10/100 / 1000M
    نرخ داده: 2.5G / 1.25G / 10G گواهی: CE، ISO، RoHS TUV، EMC
    فاصله: 20KM طول موج: 1310/1550 نانومتر
    قدرت: -3-9dBM گارانتی: 3 سال
    درجه حرارت: 0-70 کاربرد: FTTH / FTTB / FTTX
    محصولات: XFP-10G-LR فاکتور فرم کوچک 10Gb / s (XFP) گیرنده SFP SM




    XFP-10G-LR فاکتور فرم کوچک 10Gb / s (XFP) گیرنده SFP SM

    مشخصات محصول

    1. تا لینک های داده 10.7Gbps

    2. حالت تک حالت LC گیرنده

    3. انتقال تا 10 کیلومتر در SMF

    4. مصرف انرژی <1.2W

    5. لیزر 1270 نانومتری DFB و گیرنده PIN

    6. رابط 2 سیم با یکپارچه نظارت دیجیتال تشخیصی

    7. EEPROM با عملکرد Serial ID

    8. مطابق با SFP + MSA با اتصال دوبلکس LC

    9. منبع تغذیه تنها 3.3 ولت و LVTTL منطق

    10. دمای کار مورد: -5 ºC ~ + 70 ºC

    استاندارد

    1. مطابق با SFF-8472 و SFP + M.SA

    2. مطابق با SFP + SFF-8431 و SFF-8432.

    3. مطابق با 802.3ae 10GBASE-LR.

    توضیحات محصول

    TS-XPBL-273310-10D دارای یک ماژول گیرنده ی کوچک 3.3V Form-Fact می باشد. این برنامه به طور خاص برای برنامه های ارتباطی با سرعت بالا طراحی شده که نیازمند میزان تا 10.7 گیگابیت در ثانیه است، طراحی شده است تا با SFF-8472 و SFP + MSA سازگار باشد. داده های ماژول تا 10 کیلومتر در فیبر تک حالت 9 / 125um قرار دارد. خروجی نوری را می توان با ورودی سطح بالا LVTTL Tx Disable غیر فعال کرد. Tx Fault برای نشان دادن تخریب لیزر ارائه شده است. خروجی سیگنال (LOS) برای نشان دادن از دست دادن سیگنال نوری ورودی گیرنده یا وضعیت پیوند با شریک ارائه شده است.

    سفارش اطلاعات:

    فرستنده SFP دو فیبر
    شماره قطعه توضیحات محصول
    فرستنده SFP 155 مگابیت بر ثانیه
    FE-SX-MM850 155Mbps، 850nm MM 2km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-SX-MM1310 155Mbps، 1310nm MM 2km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX20-SM1310 155 مگابیت در ثانیه، 1310 نانومتر SM 20km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX40-SM1310 155 مگابیت در ثانیه، 1310 نانومتر SM 40km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX80-SM1550 155 مگابیت در ثانیه، 1550 نانومتر SM 80km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX120-SM1550 155 مگابیت در ثانیه، 1550 نانومتر SM 120km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    فرستنده SFP 1.25 گیگاهرتز
    GE-SX-MM850 1.25Gbps، 850nm MM 500m دو برابر LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-SX-MM1310 1.25gbps، 1310nm MM 2km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX20-SM1310 1.25Gbps، 1310nm SM 20km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX40-SM1310 1.25Gbps، 1310 نانومتر SM 40km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX60-SM1550 1.25 گیگاهرتز، 1550 نانومتر SM60KM دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX80-SM1550 1.25Gbps، 1550nm SM 80km دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX120-SM1550 1.25Gbps، 1550 نانومتر SM 120KM دوگانه LC، DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    10Gbps SFP فرستنده
    SFP + -10GB-SR 10G SFP + SR Multi Mode فیبر دوگانه LC 850nm 300M
    SFP + 10GB-LRM 10G SFP + LRM چند حالت فیبر لیتیوم LC 1310nm 220M
    SFP + -10GB-LR 10G SFP + LR حالت تک فیبر دوبرابر LC 1310nm 20km
    SFP + 10GB-ER 10G SFP + ER تنها حالت فیبر دوگانه LC 1550nm 40km
    SFP + -10GB-ZR 10G SFP + ZR حالت تک فیبر LC 1550nm 80km
    SFP + 10G40-CWDM 1470 ~ 1610 نانومتر CWDM SFP + 40km
    SFP + 10G80-CWDM 1470 ~ 1570 نانومتر CWDM SFP + 80km
    SFP + 10G80-CWDM 1590 ~ 1610 نانومتر CWDM SFP + 80km
    SFP + 10G40-DWDM DWDM SFP + 40 کیلومتر
    SFP + 10G80-DWDM DWDM SFP + 80km
    NF-CWDM-XFP40 1470 ~ 1610 نانومتر CWDM XFP 40km
    NF-CWDM-XFP80 1470 ~ 1570 نانومتر CWDM XFP 80km
    NF-CWDM-XFP80 1590 ~ 1610 نانومتر CWDM XFP 80km
    NF-DWDM-XFP40 DWDM XFP 40 کیلومتر
    NF-DWDM-XFP80 DWDM XFP 80km
    NF-DWDM-XFP100 DWDM XFP100km





    برنامه های کاربردی

    1. 10GBASE-BX در 10.3125 گیگابایت بر ثانیه

    2. 10GBASE-BX در 9.953 Gb / s



    توصیف محصول


    فرستنده های SF-T-12-02-2 TS-SF-T12-02-2 10/100/1000 BASE-T TRANSCOM دارای گیرنده های SFP هستند که بر اساس SFP Multi Source Contraction (MSA) است. آنها با استانداردهای Gigabit Ethernet مطابقت دارند به عنوان IEEE Std 802.3 مشخص شده است. 10/100/1000 BASE-Tphysical Layer IC (PHY) می تواند از طریق I2C قابل دسترسی باشد، که امکان دسترسی به تمام تنظیمات و ویژگی های PHY را می دهد.

    TS-SF-T12-02-2 با تعویض اتوماتیک 1000BASE-X سازگار است، اما یک ویژگی نشانگر لینک ندارد (RX_LOS داخلی است).







    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!








    بسته بندی جزئیات:

    جعبه 10pcs / anti-static، جعبه 40pcs / anti-static.

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    پرداخت
    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.










    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات