خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

10 G SFP + 300M 850 نانومتر فیبر نوری فرستنده 850 نانومتر طول موج دوگانه LC اتصال

10 G SFP + 300M 850 نانومتر فیبر نوری فرستنده 850 نانومتر طول موج دوگانه LC اتصال

    • 10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optic Transceiver 850nm Wavelength Duplex LC Connector
    • 10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optic Transceiver 850nm Wavelength Duplex LC Connector
  • 10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optic Transceiver 850nm Wavelength Duplex LC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: OLSP851XL-C (I) DS3

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه پلاستیکی + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 20000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    سرعت: 10/100 / 1000M نرخ داده: 30%
    گواهی: CE، ISO، RoHS TUV، EMC طول موج: 850 نانومتر
    کاربرد: 10G Base-SR / SW در 10.3125G محصولات: گیرنده فرستنده فیبر نوری 10G SFP + 300 میلیمتر 850 نانومتری OLSP851XL-C (I) DS3
    فاصله: 300 متر دمای مورد کار:: تجاری: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد

    گیرنده فرستنده فیبر نوری 10G SFP + 300 میلیمتر 850 نانومتری OLSP851XL-C (I) DS3


    مشخصات محصول

    • پشتیبانی از نرخ بیت 11.3Gb / s

    • اتصال دوبلکس LC

    • SFP + ریزش قابل انعطاف

    • فرستنده 850 نانومتری VCSEL، آشکارساز پین عکس

    • تا 300 متر در MMF 50 / 125um (2000MHZ.KM)

    • مصرف برق کم، <1W

    • رابط مانیتور تشخیص دیجیتال

    • رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae

    • رابط برق مطابق با SFF-8431

    • دمای مورد کار:

    تجاری: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد

    صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتیگراد

    توضیحات محصول

    OLSP851XL-C (I) DS3 پیشرفته Factor Form Flexible SFP + فرستنده ها برای استفاده در اترنت 10 گیگاباتی در فیبر MultiMode طراحی شده اند. آنها با SFF-8431، SFF-8432 و IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW سازگار هستند. طرح های گیرنده برای کارایی بالا و هزینه ای موثر برای ارائه بهترین راه حل ها برای مخابرات و پایگاه داده به مشتریان بهینه شده است.

    سفارش اطلاعات

    شماره قطعه شرح
    OLSP851XL-CDS3 SFP +، تا 11.3Gb / s، 850nm، 300m، 0 ~ 70 ℃، با دیجیتال تشخیصی مانیتور
    OLSP851XL-IDS3 SFP +، تا 11.3Gb / s، 850nm، 300m، -40 ~ 85 ℃، با دیجیتال تشخیصی مانیتور

    پارامتر سمبل حداقل حداکثر واحد توجه داشته باشید
    ولتاژ تغذیه Vcc -0.5 4.0 V
    دمای ذخیره سازی TS -40 85 ° C
    رطوبت نسبی RH 0 85 ٪

    پارامتر سمبل حداقل نوع حداکثر واحد توجه داشته باشید
    فرستنده
    طول موج عملیاتی λ 840 850 860 Nm
    قدرت خروجی Ave. PAVE -6 -1 dBm 1
    نسبت انقراض ER 4 4.5 دسی بل
    عرض طیفی RMS Δλ 1 Nm
    زمان ظهور / سقوط (20٪ ~ 80٪) Tr / Tf 50 ps
    مجازات پراکندگی TDP 3.9 دسی بل
    خروجی چشم نوری مطابق با IEEE 0802.3ae
    گیرنده
    طول موج عملیاتی 840 850 860 Nm
    حساسیت گیرنده (ER = 4.5) PSEN1 -11.1 dBm 3
    بیش از حد PAVE 0.5 dBm
    LOS Assert Pa -30 dBm
    LOS De-assert پدیده -12 dBm
    هیسترزیس LOS Pd-Pa 0.5 دسی بل

    یادداشت:

    1. اندازه گیری در 10.3125b / s با PRBS 2 31 - 1 الگوی تست NRZ.

    2.20٪ ~ 80٪

    • تحت بدترین حالت ER = 4.5 @ 10.3125 Gb / s با PRBS 2 31 - 1 الگوی تست NRZ برای BER <1x10 -12

    رابط سریال برای شناسه و دیجیتال تشخیصی

    گیرنده فرستنده OLSP851XL-C (I) DS3 از پروتکل ارتباطی سریال دو سیمه به عنوان تعریف شده در SFP + MSA پشتیبانی می کند. SFP + serial ID استاندارد دسترسی به اطلاعات شناسایی را فراهم می کند که توانایی های فرستنده، رابط های استاندارد، سازنده و سایر اطلاعات را توصیف می کند. علاوه بر این، فرستنده های SFP + دارای یک رابط نظارت دیجیتال تشخیصی دیجیتال هستند که به زمان واقعی دسترسی به پارامترهای عملکرد دستگاه نظیر دمای فرستنده، جریان جریانی لیزر، قدرت نوری منتقل شده، قدرت نوری و ولتاژ منبع تغذیه فرستنده را می دهد. همچنین سیستم پیچیده ای از پرچم های هشدار دهنده و هشدار دهنده را تعریف می کند که هشدار به کاربران نهایی را در زمانی که پارامترهای عملیاتی خاص در خارج از محدوده نرمال کارخانه قرار دارد. SFP MSA یک کارت حافظه 256 بایت را در EEPROM تعریف می کند که از طریق یک رابط سریال 2 باند در آدرس 8 بیتی 1010000X (A0h) قابل دسترسی است، بنابراین رابط اصلی نظارت استفاده از آدرس 8 بیتی (A2h) را استفاده می کند، بنابراین در ابتدا کارت حافظه ID سریال تعریف نشده باقی می ماند. ساختار نقشه حافظه در جدول 1 نشان داده شده است

    برنامه های کاربردی

    • 10G Base-SR / SW در 10.3125G

    کانال فیبر v10G

    • سایر لینک های نوری







    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!








    بسته بندی جزئیات:

    جعبه 10pcs / anti-static، جعبه 40pcs / anti-static.

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    پرداخت

    • بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.

    1. T / T /، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.






    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).


    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات